Autokozmetika

Všetko okolo údržby a starostlivosti o lak, lakovanie vozidiel, opravy laku, fólie na karosériu.

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Autokozmetika

Príspevok od používateľa Marekskk »

Zdravim ludia, blizi sa zima a ja by som chcel kupit poriadny vosk na auto, nwm aky, je ich strasne vela neviete nieco poradit? Da sa zohnat WS Platinum iba cisto vosk? a nie cela sada za 30 euro? Poradte aky vosk je kvalitny a ma dobru ochrannu funkciu. Ja som doteraz pouzival nejaky obycajny vosk na nove a metalicke laky a STRASNE TAZKO HO BOLO VYLESTIT!!!!
PROCHY603
Príspevky: 3773
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

:40bd: :d :D Kvalitny vosk stoji 30euro. :41c2: :41c2:

Ale WS PLATINUM medzi ne urcite NEPATRI!!! :41c2: :41c2: :41c2:

HLADAJ TEMY TU MAS.
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Takto ja chcem iba vosk, a WS platinum co som videl tak sa predava v urcitej sade (protihmyzu,na celne sklo,na cistenie interieru,atd) ja chcem iba vosk a nie tieto pripravky, a ked odratam cenu tychto pripravkou tak urcite iba vosk nestoji 30 euro,a chcel som vediet ci sa da niekde kupit WS vosk(iba vosk nic ine!!!) tak napiste nejaku znacku kvalitneho vosku??? :zg282:
Aegis1
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 16.06.2008 22:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Aegis1 »

ja pouzivam turtle wax metalic, tiez sa manualne tazsie lesti ale je to kvalita
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

korytnacka je produkt dobry pomer vykon/ cena. Neni draha a je celkom kvalitna. Ale od KVALITNEHO vosku ma este daleko
EssoSk
Príspevky: 435
Dátum registrácie: 15.08.2008 19:39
Zdieľať na Facebook

-

Príspevok od používateľa EssoSk »

Jedine 3m ko ... síce si za ňho priplatíš.... pozor na falošné kópie ...
alebo turtle wax ....
LIKY
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 05.09.2008 16:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LIKY »

Ja používam Turtle wax metalic, ale po tom čo som videl kamarátove auto naleštené a zakonzervované prípravkami značky 3M, tak rozmýšľam že prejdem na túto značku. Samozrejme cena je niekde inde, ale stojí to za to. :4012:
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

zakladatelovi temy odporucam nepozerat tolko tv bo mu tie reklamne soty nerobia dobre :40bd: .
Tiez pouzivam ako kolegovia korytnacku , bo nemam peniaze na kvalitnejsie vyrobky a korytnacka na navoskovanie 2-3krat do roka mi uplne staci , cena a kvalita mi vyhovuje
macomliec
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 15.07.2009 13:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa macomliec »

tiez som pouzival turlte wax, ale presiel som na sonax a som spokojnejsi.. :3035:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

> Zdravim ludia, blizi sa zima a ja by som chcel kupit poriadny vosk na auto


chces naozaj poriadny? Fakt chces poriadny?

http://swissvax.cz/swissvax/detail/divi ... efekt/1119

dobre vidis, 53tisic ceskych koruniek. Chlapcisko toť vedla mna sediaci kupil od Swisswaxu z tych lacnejsich a kamarade, to sa neda popisat. Megaextratrieda, 3M tomu nesiaha ani po pas a to teda 3M je o sedem tried niekde inde ako vymenovane turtle waxy a sonaxy a podobne KONZUMNE hračičky. To s profitriedou nema nic spolocne.

Nanáša sa to rukami. Potrebuje teplotu aby sa rozpustil na "vodu" a potom to kamarade fici neskutocnym sposobom. Vmasirovavas vosk do karoserie. Mas z toho excelentny dojem, máš vnemy, utoci to na tvoje zmysly, nadherne vonia, prisambohu ked sme to prvykrat otvorili sme ho skoro natreli na chleba. Fakt neprehanam. Len sme nezohnali chleba v robote.

Genialna vec. Okolo detailingu aut sa uz motam nejaku tu hodinu a este nikdy, ale vazne ze vobec nikdy, ma nic neposadilo na prdel.

A potom prisiel Swisswax...
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

mp3turbo napísal:chces naozaj poriadny? Fakt chces poriadny?
lubos, myslim, ze asi az taky poriadny nechce a bude mu uplne stacit aj 3M a mozno nakoniec aj ta korytnacka :-\
element666
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 14.07.2010 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa element666 »

Inak mna by zaujimalo ake auto ste stakym voskom natierali :) ale asi obycajna skodovka 120 ls to nebola :4012:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nemame ten 53litrovy, len tie lacnejsie co idu po 120 eur.

audi a4, bmw 535d. Planovane je audi r8.
LexIcon
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 11.02.2009 08:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LexIcon »

na bezne pouzitie staci Turtlewax alebo Sonax. Pokial chces nieco lepsie a si ochotny priplatit tak Dodo Jujce alebo 3M. O lepsich nema zmysel hovorit lebo to sa pohybuje v zavratnych sumach. Pokial chces dobry efekt a chces usetrit tak jednoznacne zazrak ceskoslovenskeho chemickeho priemyslu Tempo :2f93:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Tempo sice zazrak ceskoslovenskeho priemyslu je ale Tempo nema s voskom nic spolocne.

Návrat na "Lak auta - údržba, kozmetika, lakovanie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných