Autobazar.EU nový design LIVE !

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

1. Požiadavka na zmenu vyšla od užívateľov?

2. Zavďačili ste sa aspoň polovici?

3. Koľko pripomienok sa zapracovalo? Myslím pripomienok k vzhľadu a pod., nie opráv funkčnosti.

To, že je to nehorázne rozťahané je jednoducho fakt a nevrav mi, že sa to niekomu páči a neprivítal by, aby to vyzeralo normálnejšie. Na starom dizajne sa mi na jednu obrazovku 1440x900 zmestilo minimálne 10 tém v zozname, teraz 3! Takisto príspevkov vidím oveľa menej... :::
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

No veď práve, že aj túto si urobil Mišo pre seba a na svoj obraz a nie pre tých čo sem chodia...
pedro727
Príspevky: 1119
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

chápem, občas je treba urobiť zmenu,ale rád by som vedel komu a čomu toto všetko prospelo?
priniesol nový dizajn viac inzercie,nových užívateľov,viac reklamy?
....normálne neverím, som z toho trochu smutný, aj keď moc neprispievam , ale chodím sem takmer denne a čítam a nevidím zmenu k lepšiemu.
niner
Príspevky: 404
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:03
Bydlisko: TN
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niner »

frflosi..
cicmanec ano od uzivatelov, 99,53 uzivatelov pouziva NOVY dizajn, to cislo nemam z prsta ale realne ho meriame 3 roky a stale je to cislo nizsie a nizsie

kolko pripomienok sa zapracovalo? skus sa opytat lakina ze kolko.. ze

xyz novych funkcii pribudlo..
-karty
-hodnotenie prispevkov
-merani minut
-@notifikaciauzivatelov
-avatar, ked ich vyhodim zmensia sa vam medzery medzi prispevkami, to chcete? viac uzivatelov uvitalo avatar ako mensie medzery
-embedovanie youtube videi
-nahlad poslednych prispevkov v rozpisanom prispevku
-dnesne prispevky
-50poslednych tem
-zaujimave temy
-kalendar akcii
-specialny responzivny dizajn pre tablety a mobily
-specialne hodnotenia uzivatelov, vid moje udrzbarske..
-upozornenie ze pribudol prispevok pocas pisania odpovede v teme

treba si uvedomit ze stary dizajn bezi na technologiach postavenych pred xyz rokmi a z bezpecnostneho hladiska je velmi tazke drzat paralelne dva weby s rovnakou funcnostou ked ten stary kriplavy taha ten novy dole, obmedzuje ho jednak technologicky a jednak zastaralostou.

co sa tyka vsetkych dorabok na fore co som vam hore vypisal to dal miso spravit pre vas, nema z toho ziadne zisky, musel to zaplatit a vy este frflete ze to nerobi pre vas..

a to sa bavime zatial len o fore..
niner
Príspevky: 404
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:03
Bydlisko: TN
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niner »

pedro727 napísal:chápem, občas je treba urobiť zmenu,ale rád by som vedel komu a čomu toto všetko prospelo?
priniesol nový dizajn viac inzercie,nových užívateľov,viac reklamy?
....normálne neverím, som z toho trochu smutný, aj keď moc neprispievam , ale chodím sem takmer denne a čítam a nevidím zmenu k lepšiemu.
ano priniesol aj viac novych uzivatelov, aj viac reklamy, co nas na jednej strane tesi na druhej strane sa snazime reklamu drzat na uzde aby vam neklala oci.. ak nevidis ziadnu zmenu k lepsiemu je cas si zacat vsimat, vid moj prispevok vyssie
niner
Príspevky: 404
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:03
Bydlisko: TN
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niner »

pedro727 napísal:akože takto ,na nový vzhľad sa dá zvyknúť, nikto ani nič nieje večné,ale to že funguje horšie ako starý to je na pyču. dokonca ten starý má ešte aj pynulejšie posúvanie stránky, tento nový sa akosi jemne seká, a včera a dnes ma dorazilo keď som si pozrel na maily preferencie zaslané z ABEU, verte či nie z cca 8 zaslaných ani jedno auto nebola podľa nastavených parametrov.
a argumentácia že 98% si pozerá ABEU na novom dizajne je tiež polopravda lebo je to určite nastavené iba na nový dizajn, a ktokoľvek príde sa mu objaví iba nový.
ako by správny piefke povedal, unglaublicher scheissdreck!
hohoho povodne bol predvoleny stary dizajn a prepinalo sa na novy dizajn, standardne bol novy dizajn zapnuty az ked ziskal vacsiu navstevnost ako stary...

co sa tyka preferencie na tvojom ucte ziadnu nevidim, v kazdom pripade by som to dal kolegovi skontrolovat, smelo posli chybny mail na info@autobazar.eu urcite to poriesime
niner
Príspevky: 404
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:03
Bydlisko: TN
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niner »

foter napísal:Aký prehliadač používate? Mne na firefoxe starý dizajn funguje a dúfam že ešte dlho bude... :3035:
:4012: :3c90: :40bd: :4090:
niner
Príspevky: 404
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:03
Bydlisko: TN
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niner »

lakinooo napísal:Ja som na novom od jeho vzniku a je to pohoda.
dik ;) ja tiez a dokonca sa to meni k lepsiemu :4090:
niner
Príspevky: 404
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:03
Bydlisko: TN
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niner »

Ako chlapi nehnevajte sa ale same negativne kydy, ked sa riesia vylepsenia webu a fora vsetci ste ticho. Ked ma niekto zamoderovat temu neni toho co by sa toho chytil alebo napisal adminovi. Ked napise niekto novy temu co tu uz bola tak sa na neho vrhnete ako supy ze druhy raz nenapise, sa teda nedivim. Jedine konstruktivne navrhy co tu su prisli alebo od Atlasa alebo od lakinaaa.. Milion razy som cez svoj volny cas cosi upravoval na fore, ci uz chyby alebo nove ficury, ked sa nam zdrbalo diskove pole a stratili sa minuty tak som zabil dva vecery zachranovanim vasich nabehanych minut, som sa na to mohol vyto.. a isli by ste pekne odznova.. Skuste si nechat tie negativne kecy a radsej napiste cim ste pre toto forum prinosni a co dobre spravite vy, my sa dobrym napadom nebranime, kopec napadov co su tu a co sa spravili su od vas. Ze je to adminovi jedno to je proste nepodlozeny vysplech..
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

A v poslednom prispevku ma Andrej predbehol..

Kecy ze nikto nepocuva a kazdy vas ma niekde... Blbost... X krat minimalne ja spamujem, aby ste pisali ked cosi mate.. ale konstrujtivne a nie negativny spam o slovenskej vlade.. to si nechajte...

mate maily, SS, tak na zaspamujte svojimi napadmi na zlepsenie... som zvedavy kolko sprav mi pride.. lebo nakydat na fore, to je take slovenske.. ale nieco spravit pre zmenu, byt kreativny.. nie, to sa nenosi..

A poprosim takisto kazdeho, koho sme odignorovali, nech napise.. ze hej, pisal som vam aby ste sa pozreli na "xyz" a ani ste mi neodpisali.. venujeme sa vsetkemu, co sa k nam dostane..
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

pouzivam novy dizajn, priznavam :-\ , vlastne ma neserie nic, len ze na mobile je "chat" pod "forumom" a furt dubnem vedla lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Prežijem všetko, ale to rozťahanie je otrasné!!!

Spomenul som ho už viackrát a vyjadrenie k tomu? No avatarmi to asi nebude leno na zozname tém žiadny avatari nie sú...


Alebo prečo keď sa chcem prihlásiť musím rozklikávať nejaké okienko navyše? To tam nemôžu byť polia meno/heslo priamo?
pedro727
Príspevky: 1119
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

to niner:
1-
prepošlem ti na mail info@autobazar.eu všetky maily čo mi prišli. jasne že na mojom účte nič nevidíš lebo som si preferenciu zrušil nebudem čítať somariny ktoré ma nezaujímaju. a zadám si preferenciu znovu a so zvedavý ako to pôjde.
2-
to čo si napísal čo všetko ste urobili je možné ale na zamyslenie koľko ľudí čo využíva je tiež druhá vec.dva večery zabiť kvôli nabehaným minútam je zábavné z toho dôvodu že každý normálny tu hľdá fundovanú radu a minúty sú funkcia pre deti tak do 10 rokov, ale OK beriem je to funkcia s významom 0,0 nič ale stála ťa námahu.
to atlas+niner:
uvedomte si že táto téma je tu na to aby sa mohol každý vyjadriť a tak aj robí, takže kritiku ( a to oprávnenú) tak ako aj chválu znášajte verejne a nie pošlite mi SS, mail a šu šu šu.
3- nápady na zlepšenie:
zlepšiť to môžete iba vy chlapci kritika bola vyjadrená a odpoveď bola slovenská ,frfľoši.

takže z mojej strany nápady na zlepšenie.
1.zfunkčnenie preferencií
2.zrušenie úplne zbytočného dvojkliku pri výbere značky či modelu.
3. odstránenie posunutia stránky nahor ak prídem na koniec výberu značky či modelu.
4. odstránenie jemného sekania stránky ( starý dizajn to nerobil).
5. odstránenie úplne zbytočných mezier ktoré starý dizajn nemal.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Nejde ani tak o ten vietor, ktory sa tu spustil kvoli ktoremu pisem, ze nas treba kontaktovat mail ci SS... Ale spoliehat sa, ze niekde v nejakej teme narazim na nejaky dotaz? Pouzite aspon funkciu @Atlas ak to potrebujes mat verejne a obavas sa, ze sa snazim zmiest diskusiu do stratena ;)

Sranda, ze kazdy si to vyklada po svojom...
pedro727
Príspevky: 1119
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

atlas vidím že si tu ty aj niner tak to sem plácnem prečo by som to mal písať po SS správach, to že by to niekto zamietol je aj tak možné ja tu predsa nikomu nerozkazujem ja som iba užívateľ.

maily ohľadom preferencií som už odoslal.

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných