Auto s hill holderom vs. Automat

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
spiner263
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 22.05.2010 10:04
Zdieľať na Facebook

Auto s hill holderom vs. Automat

Príspevok od používateľa spiner263 »

Zdravicko.
Hladame auto pre priatelku - buget cca 6000€, auto do mesta na kratke trasy, cize benzin. Pohybujeme sa prevazne v kategorii malych aut. Jej prvou podmienkou bol automat, od toho som ju uz ako tak odhovoril vzhladom na financnu narocnost servisu. Podmienkou je teda aspon hill holder. Taktiez by privitala parkovacie senzory, ale to nie je problem dorobit... Ja som mal niekolko tipov, no skoro nic za tu cenu hill holder nema. Respektive je to dost problem hladat, kedze sa neda na ziadnej stranke zobrazit auta s tymto vybavovym prvkom.
Ak by ste niekto mali nejaky tip, budem za kazdy jeden velmi vdacny.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Nech sa konečne naučí jazdiť, bude to pre všetkých a jej sa značne rozšíri ponuka! :::
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ale prečo nie lol ja som mal "hill holder" v podobe mojho otca keď ma na Shade 1000MB učil v 13tich rokoch jazdiť, tak za každý omyl som chytil takú po hlave až mi sklo na dverách dávalo druhú. Druhý "hill holder" bol dedo keď som na Supri neukladal brázdy jednu vedla druhej. To som mal už 14r. V 17tich som už veselo mastil po roliach s Bizonom a keď som v 18tich prišiel do autoškoly tak inštruktor ma poslal domov zo slovami - prídi rovno na skúšky, tu nie je autodrom.
Takže milý Spiner - sadni si s priatelkou do auta a nauč ju jazdiť, ona ťa za odmenu naučí sexovať. :40bd: :40bd: :40bd: A za 30 rokov ti poďakuje (možno) :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Samé užitočné rady. Kúp jej automat a nespekuluj. Je 21. storočie a do mesta automat patrí. A nie len tam
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: fzubaty, Jozef.vl, juro175 a 41 neregistrovaných