Auto s H kennzeichen na biele SK ŠPZ

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa achada »

Neprihlasi, ale nie pre nejaky vymysleny dovod ako si napisal ty! Dnes si obzvast spomaleny.
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Nehádajte sa ,lebo vás rozsadím
K veci
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Oco hadam chapes rozdiel :kulturne dedicstvo a predaj veteranu v sukromnom vlastnictve . Ak bude ten veteran stat v bojnickom zamku so svojim pridelenym supisnym/katalogovym cislom pamiatky a bude predane bez povolenia "statu" tak potom bude platit to co si napisal.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

oco13 napísal:Preložené do slovenčiny - veteráni ani závodné vozidlá sa medzi štátmi EU prepisovať nedajú. lol
tuším som len viac rozpísal "neprihlásiš" aby to pochopil aj žiak pomocnej školy
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa achada »

Ty si presne ako moja zena - predlozene nespochybnitelne dokazy, ze sa mylis, ale aj tak trvas na tom, ze mas pravdu.
Naposledy upravil/-a achada v 07.07.2021 16:11, upravené celkom 1 krát.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

achada napísal:Neprihlasi, ale nie pre nejaky vymysleny dovod ako si napisal ty! Dnes si obzvast spomaleny.
Nebe je modrý a satanklaus se směje - neprihlási, to bola podstata NEPRIHLASI :4012: čo tam po dôvodoch tie už nevie ani tvorca toho zákona :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Achada ,máme spolocnu manzelku?
eyo
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 20.08.2006 11:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa eyo »

pre zadavatela: Historicke vozidlo sa nemoze prihlasit spat na obycajne znacky z jedneho prosteho dovodu. Akonahle vozidlo dostane historicku testaciu je podla FIVA povazovane za technicku pamiatku. Vozidlo je tym padom v historicky korektnom stave. Na taketo vozidlo sa vstahuju specialne pravidla pouzivania a hlavne sa nesmie pouzivat na "bezne jazdenie" a podla SVK zakonov ani na zarobkovu cinnost. Iba na jazdu z/do garaze, na podujatie HV a jazdu HV. Volakedy sa viedla kniha jazd. Samozrejme nedelny vylet ti policajt nema ako dokazat ale ked auto nabeha za 5 rokov 100.000 km (prehanam) tak je to na HTK (historicko technicka kontrola) podozrive. HTK sa robi kazdych 5 rokov. To, ze dostanes H znacky, neznamena, ze si ich udrzis. Preco je to tak? Lebo cena H auta je rozna a pri nehode/ poskodeni / odcudzeni sa berie historicka a nie len cennikova hodnota auta. Ine je SLko, co si nasiel po Opovi v garazi, inu hodnotu ma SLko pouzivane pri natacani Dempsey a Makepeace-ova. A k diskusii, co prejde HTK a kde, to je nadlho. Ale aj na SVK sa hrdila jedna zlta Chevy Impala H-ckami, a mala Air ride a 2500W soundsystem, co v 69 asi tazko bola dobova uprava.... A ked dojde auto s 20 kg gitu na karoserii, lebo sa nechcelo zvarat a cinovat, tak potom prosim. Jasne, ze neprejde..
vrato1971
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 12.01.2011 22:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vrato1971 »

volaj alebo napis 0911109666 , urcite ti pomoze

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní