Auto do 300 000

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

iBelieve
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 23.09.2008 21:07
Zdieľať na Facebook

Auto do 300 000

Príspevok od používateľa iBelieve »

Zdravim Pani obraciam sa na vas v tejto chvili pretoze dnesny trh uz je doslova preplneny autami a ja uz si neviem sam dobre poradit :)

Malo by to byt prve auto pre syna.
Nieco Male ako Golf , Fabia , Swift ..
Nie moc velka kubatura zbytocne a hlavne nieco dobre na zaciatok s cim sa chudak nebude hanbit v skole pretoze on si obcas na to potrpi .. uz som prezeral vela aut a prve auto by potreboval skor tak na ucenie sa ale samozrejme nie daku Daciu Logan ..

bolo by to na denne pouzivanie , jazdenie do skoly , do mesta s kamaratmi atd.

Dakujem vopred za rady :)
mgalik
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 13.01.2008 23:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mgalik »

a co tak renault megane rv. 2005, 1.5DCi, 5dv, v plnej vybave klima, 83000km, super stav , cena 250 000 Sk, modra metaliza, velmi dobra spotreba 4,5l/100km, foto mozem poslat na email ak mate zaujem piste na miro2102@azet.sk
Erick69
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 13.09.2008 18:58
Zdieľať na Facebook

Re: Auto do 300 000

Príspevok od používateľa Erick69 »

no mam golfa dobre upraveneho za ktoreho by sa nehambil.....ale je to trosku zihadlo 1,9tdi...ale v vo velmi dobrom motorickom stave....cena priblizne 200 000....
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=704115
za toto sa hanbiť v škole nebude. S týmto motorom to u nás takmer nenájdete. Je to niečo, na čom sa raz odvezie a iné nebude chcieť. Je to kamarátove, ale raz mi dal odviezť a keby mám zbytočné peniaze, neváham. Len máme 2 autá, talže nič...
hemax
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 04.09.2008 04:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hemax »

petyy napísal:http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=704115
za toto sa hanbiť v škole nebude. S týmto motorom to u nás takmer nenájdete. Je to niečo, na čom sa raz odvezie a iné nebude chcieť. Je to kamarátove, ale raz mi dal odviezť a keby mám zbytočné peniaze, neváham. Len máme 2 autá, talže nič...
:D petyy ta audina vyzera fakt dobre,ale myslim si ze na zaciatok je to prilis silne.
hemax
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 04.09.2008 04:47
Zdieľať na Facebook

Re: Auto do 300 000

Príspevok od používateľa hemax »

katar napísal:
iBelieve napísal:Zdravim Pani obraciam sa na vas v tejto chvili pretoze dnesny trh uz je doslova preplneny autami a ja uz si neviem sam dobre poradit :)

Malo by to byt prve auto pre syna.
Nieco Male ako Golf , Fabia , Swift ..
Nie moc velka kubatura zbytocne a hlavne nieco dobre na zaciatok s cim sa chudak nebude hanbit v skole pretoze on si obcas na to potrpi .. uz som prezeral vela aut a prve auto by potreboval skor tak na ucenie sa ale samozrejme nie daku Daciu Logan ..

bolo by to na denne pouzivanie , jazdenie do skoly , do mesta s kamaratmi atd.

Dakujem vopred za rady :)
Tak tatko ide vyberať pre synka auto, hlavne aby sa zaň chudák v škole nehanbil !!!
Nehanbíte sa !! to sú kritéria?? tak to sú, ako hovado.
A nie Daciu Logan???? a kurnik šopa. Tak to rovno Corvette!!!
A čo tak na začiatok 105, alebo Favorit a hlavne zistiť, či
je mozog v poriadku????
Len jedna vec takýto sopláci aj s ich kamarátmi robia najhoršie zlo na cestách, a myslia si že tatko bude všetko aj riešiť
Ale pozor, pokým nenarazite na niečo tvrdé,všetko má svoj postup aj hranice!!!!
Potom sa budete hanbiť vy!!A možno aj plakať.
katar neviem co si za cloveka,ale asi si si toto forum pomylil s miestom na vybijanie si svojej zavisti a agresivity na normalnych ludoch. na jednom mieste sa Ti nepaci chalan,ktory sa opyta na pneumatiky a teraz nadavas otcovi ,ktory chce poradit auto pre syna. a co je na tom zle ? radsej kupim synovi kvalitne auto,ktore mu zachrani zivot pri havarii s agresivnym vodicom ako ho posadit do 105 v ktorej nebude mat sancu.a ak si si nevsimol, chcel normalne auto so slabsou kubaturou.takze nic vynimocne a na zaciatok rozumne. na toto je toto forum a nie aby si tu urazal ludi,ktorych vobec nepoznas.
erik.bugyi
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 12.03.2008 13:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erik.bugyi »

tak toto auticko je celkom peknucke ja som si ho tiez kupil este ked som bol mlady ale teraz som zistil ze by sa siklo nejake vacsie takze ja vam ponukam toto....stylove auto pre mladeho chalana http://alfa-romeo-147.autobazar.eu/16-t ... 661626.htm
standox
Príspevky: 465
Dátum registrácie: 27.05.2008 15:54
Zdieľať na Facebook

Re: Auto do 300 000

Príspevok od používateľa standox »

katar napísal:
hemax napísal:
katar napísal:
Tak tatko ide vyberať pre synka auto, hlavne aby sa zaň chudák v škole nehanbil !!!
Nehanbíte sa !! to sú kritéria?? tak to sú, ako hovado.
A nie Daciu Logan???? a kurnik šopa. Tak to rovno Corvette!!!
A čo tak na začiatok 105, alebo Favorit a hlavne zistiť, či
je mozog v poriadku????
Len jedna vec takýto sopláci aj s ich kamarátmi robia najhoršie zlo na cestách, a myslia si že tatko bude všetko aj riešiť
Ale pozor, pokým nenarazite na niečo tvrdé,všetko má svoj postup aj hranice!!!!
Potom sa budete hanbiť vy!!A možno aj plakať.
katar neviem co si za cloveka,ale asi si si toto forum pomylil s miestom na vybijanie si svojej zavisti a agresivity na normalnych ludoch. na jednom mieste sa Ti nepaci chalan,ktory sa opyta na pneumatiky a teraz nadavas otcovi ,ktory chce poradit auto pre syna. a co je na tom zle ? radsej kupim synovi kvalitne auto,ktore mu zachrani zivot pri havarii s agresivnym vodicom ako ho posadit do 105 v ktorej nebude mat sancu.a ak si si nevsimol, chcel normalne auto so slabsou kubaturou.takze nic vynimocne a na zaciatok rozumne. na toto je toto forum a nie aby si tu urazal ludi,ktorych vobec nepoznas.
Píš normálne veci a budeš dostávť normalne odpovede, ty si zasie mierumilobvný ochranca volov,Ten s tymi pneu. čo tam chceš písať, však to je na rehot, a ešte sa to aj učil.
A ten tatko???
Podľa teba je Fabia alebo Golf slabé auto , daj si preliečiť mozog.
Stačí piatok diskotéka, rozžhavená žabka vedľa, Semtex, 1-2 striky a so slušného synka sa stane, on frajer a za volantom agresivny vodič.
Tu u nás takýto, čo mu tatko kupil bezpečné auto, chudáčikovy, už 2x pozrážal ľudía,a aký to bo dobrý chlapec.
A to aký som ja človek, na to sa vyser, a nečítaj moje príspevky.
Ty začni prispievať medzi prvorodičky tam budeš mať pokoj a nie zavistlivých a agresivnych.
Svet áut je tvrdý svet, kde každé auto ja zbraň, a nie pre hlupákov,
Ty sa na ten svet asi pozeráš z televízora a sem tam ideš pohladkať Feldu po blatniku.
Katar ma uplnu pravdu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Re: Auto do 300 000

Príspevok od používateľa markoimportauto »

katar napísal:
iBelieve napísal:Zdravim Pani obraciam sa na vas v tejto chvili pretoze dnesny trh uz je doslova preplneny autami a ja uz si neviem sam dobre poradit :)

Malo by to byt prve auto pre syna.
Nieco Male ako Golf , Fabia , Swift ..
Nie moc velka kubatura zbytocne a hlavne nieco dobre na zaciatok s cim sa chudak nebude hanbit v skole pretoze on si obcas na to potrpi .. uz som prezeral vela aut a prve auto by potreboval skor tak na ucenie sa ale samozrejme nie daku Daciu Logan ..

bolo by to na denne pouzivanie , jazdenie do skoly , do mesta s kamaratmi atd.

Dakujem vopred za rady :)
Tak tatko ide vyberať pre synka auto, hlavne aby sa zaň chudák v škole nehanbil !!!
Nehanbíte sa !! to sú kritéria?? tak to sú, ako hovado.
------------

VYNIMOCNE S TEBOU SUHLASIM V PLNOM ROZSAHU..............pre starostliveho tatka mam tiez odpoved: klik na link:


http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=711465 fabia 1.4tdi s klimou
A nie Daciu Logan???? a kurnik šopa. Tak to rovno Corvette!!!
A čo tak na začiatok 105, alebo Favorit a hlavne zistiť, či
je mozog v poriadku????
Len jedna vec takýto sopláci aj s ich kamarátmi robia najhoršie zlo na cestách, a myslia si že tatko bude všetko aj riešiť
Ale pozor, pokým nenarazite na niečo tvrdé,všetko má svoj postup aj hranice!!!!
Potom sa budete hanbiť vy!!A možno aj plakať.
aeqitas
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 01.05.2008 14:23
Zdieľať na Facebook

seat

Príspevok od používateľa aeqitas »

skuste pozriet toto....http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=660730 su k tomu aj zimne pneu na diskoch a bolo to tiež moje prve auto a nehambil som sa zan...a tych 85 koni co to ma ide tak akurat a aj bezpečnost je na vysokej urovni...
aeqitas
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 01.05.2008 14:23
Zdieľať na Facebook

seat

Príspevok od používateľa aeqitas »

skuste pozriet toto....http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=660730 su k tomu aj zimne pneu na diskoch a bolo to tiež moje prve auto a nehambil som sa zan...a tych 85 koni co to ma ide tak akurat a aj bezpečnost je na vysokej urovni...
aeqitas
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 01.05.2008 14:23
Zdieľať na Facebook

seat

Príspevok od používateľa aeqitas »

skuste pozriet toto....http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=660730 su k tomu aj zimne pneu na diskoch a bolo to tiež moje prve auto a nehambil som sa zan...a tych 85 koni co to ma ide tak akurat a aj bezpečnost je na vysokej urovni...
aeqitas
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 01.05.2008 14:23
Zdieľať na Facebook

seat

Príspevok od používateľa aeqitas »

skuste pozriet toto....http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=660730 su k tomu aj zimne pneu na diskoch a bolo to tiež moje prve auto a nehambil som sa zan...a tych 85 koni co to ma ide tak akurat a aj bezpečnost je na vysokej urovni...
aeqitas
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 01.05.2008 14:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aeqitas »

skuste pozriet toto....http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=660730 su k tomu aj zimne pneu na diskoch a bolo to tiež moje prve auto a nehambil som sa zan...a tych 85 koni co to ma ide tak akurat a aj bezpečnost je na vysokej urovni...
martinfx
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 06.12.2007 09:13
Zdieľať na Facebook

Re: Auto do 300 000

Príspevok od používateľa martinfx »

Ja už ani neidem citovať, jebac na to, katar, máš 100% pravdu, myslím si to iste čo ty.
Zase bude na ceste o jedneho rozdrapeneho maznačika viacej. A rozpočet 300 ĺitrov??
KURVA-SLUSNE, za to mam na vyber nemca,japonca co len chcem. Skoda za mne dal
tatko akurat rozjebanu feldicku za ktoru som bol stastny ako blcha a cakal som na nu kurva dlho. Aj tak mam najlepsieho tatka ja, v tom mam vyhrane - bez debat.

No a tebe tatko asi tolkoto: synek co neprispeje ani korunkou na svoje auto, a na Daciu
Logan sa ti vyserie, sa raz vyserie aj na teba lebo si nebude vediet vazit nic.

Kup mu nieco bezpecne a nie hned na zaciatok nejaky 110KW lebo budes neskor kupovat aj nahrobny kamen a truhlu.

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných