Auto do 3 000 eur

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tukan41
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 28.02.2009 19:38
Zdieľať na Facebook

Auto do 3 000 eur

Príspevok od používateľa tukan41 »

Chcem kupit auto, od r. 2001 do 1.2 pre manzelku. Denne robi 50 km a neviem sa rozhodnut medzi Punto, Clio, Fabia, 206. Ocakavam vase rady. Dakujem
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

na všetky auta je kopec ND , všetky su si skoro podobne ,
takže bud daj na to čo sa manželke najviac páči . . . .nakolko je to žena

alebo to čo bude v najlepšom stave v tvojej cenovej predstave !! :41c2:
leonardos
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 07.06.2009 21:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonardos »

Jednoznacne sa ber smerom Fiat je to talian a je to kvalitna znacka strednej triedy,lacny servis ja to viem som mechanik a stretavam sa s lumi a este som nepocul nieco zle na tuto znacku
vladom
Príspevky: 473
Dátum registrácie: 03.01.2006 21:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vladom »

Chod do bazaru a ktore s tych aut bude v lepsom stave tak to kup.Je uplne jedno ktore kupis.Pokial sa o ne budes starat tak sa nebude nic vazne kazit.Neratam pravidelny servis.Ten musis robit na kazdom aute.
pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pogo-roll »

leonardos napísal:Jednoznacne sa ber smerom Fiat je to talian a je to kvalitna znacka strednej triedy,lacny servis ja to viem som mechanik a stretavam sa s lumi a este som nepocul nieco zle na tuto znacku
nepocul si nic zle na znacku fiat ? asi si potom hluchy :D ..ale nic proti tej znacke ...mimochodom ja by som volil fabiu myslim ze je z tych spominanych najvacsia a servis a nahradne diely mas na kazdom rohu :P
tihi222
Príspevky: 813
Dátum registrácie: 30.03.2008 11:30
Bydlisko: KN
Zdieľať na Facebook

Re: Auto do 3 000 eur

Príspevok od používateľa tihi222 »

tukan41 napísal:Chcem kupit auto, od r. 2001 do 1.2 pre manzelku. Denne robi 50 km a neviem sa rozhodnut medzi Punto, Clio, Fabia, 206. Ocakavam vase rady. Dakujem
pekny kus za dobru cenu.. http://fiat-punto.autobazar.eu/12-elx-id1066304.html
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

pogo-roll napísal:
leonardos napísal:Jednoznacne sa ber smerom Fiat je to talian a je to kvalitna znacka strednej triedy,lacny servis ja to viem som mechanik a stretavam sa s lumi a este som nepocul nieco zle na tuto znacku
nepocul si nic zle na znacku fiat ? asi si potom hluchy :D ..ale nic proti tej znacke ...mimochodom ja by som volil fabiu myslim ze je z tych spominanych najvacsia a servis a nahradne diely mas na kazdom rohu :P
o čo je horšie punto ako fabia? o nič. naopak, je to lepšie vozenie omnoho aj ked niesom fanušik malých aut. mal som obe. fabku 1,4 r.v.2003 a punto 1,2 2004. s puntom som bol omnoho spokojnejší aj ked nakazilo sa ani jedno, na punte sa mi lepšie jazdilo. P 206 je tiež ok, takisto clio 1,2... ale už by som išiel aj pre manželku radšej aspon na niečo s obsahom min. 1,4 .Kup to, o najdeš v lepšom momentálnom stave a v lepšej cenu. pravdupovediac medzi spomenutými niesu velke rozdiely v tejto triede.
yokohama
Príspevky: 204
Dátum registrácie: 14.05.2007 23:27
Bydlisko: Prievidza
Zdieľať na Facebook

Re: Auto do 3 000 eur

Príspevok od používateľa yokohama »

tukan41 napísal:Chcem kupit auto, od r. 2001 do 1.2 pre manzelku. Denne robi 50 km a neviem sa rozhodnut medzi Punto, Clio, Fabia, 206. Ocakavam vase rady. Dakujem
pozri si toto HLX vybava a ELX je rozdiel uz len posed v tych sedackych na parada http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=1260327
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

leonardos napísal:Fiat je to talian a je to kvalitna znacka strednej triedy
Tú strednú triedu si myslel v čom? Dúfam, že nie vo veľkosti... :41c2:

pogo-roll, ja už som sa takých hlúpostí napočúval! Hlavne od tých, ktorí Fiat nikdy nemali...
capitan
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 06.11.2008 19:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa capitan »

Ahoj ja ty doporučujem renault clio 1.2 16 55kw myslím si že pre ženu uplne stačí velkosťou nebude najvačšie ale myslím že dizajnom je najkrajšie zo spomenutých aut ale výber je len na tebe :28b7:
Gustoo
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 15.05.2008 21:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Gustoo »

na peugeotoch odchadzala zadna naprava, myslim ze ani u 206 to nebolo inak. Bal by som sa repasu chvilku po kupe. renaulty zvykli hnit aj ked designovo sa mi asi najviac pacia. ak planujes to auto mat dlksie tak potom fiat alebo fabia / ale nie 1.2 HTP / - punt je tu ako maku takze servis by mal byt bez problemov podobne ako u fabie. do punta benzin 1.2 ked pre manzelku tak aj 8V by stacil - ma mnesiu spotrebu ale samozrejme aj mensi vykon. Punto by malo mat aj slusnu antikoroznu upravu. Tiez budem menit auto v buducom roku a pojdem asi do fiatu podobnej ceny a roku vyroby ako uvadzas.
6DODIAK5
Príspevky: 97
Dátum registrácie: 10.02.2009 11:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 6DODIAK5 »

chlapci, ten mechanik ma pravdu, ja jazdim len talianov, konkretne lancie a neviem co je to poruchovost, dobre brzdy, nejaky cap, remene naplne to pomenim pri kupe a inac nic, len menim olej a lejem naftu, je pravda ze jazdim len 40000km ,rocne ale aj tak sa mi nestalo ze by sa nieco pokazilo :4012:
a punto je lepsie ako fabka, skoro vo vsetkom okrem tvrdeho perovania a mterialu na pristrojovke, dokonca v teste na 100000km, skoncilo lepsie nez ta vami vsetkymi zboznovana fabka.
a ta 1,2 nieje nejak vydareny motor, 200000 a poruca sa, tak poslo nase sluzobne, a bolo on starane a jazdil to jeden clovek :342a:
ja by som sa fiata nebal.
naopak mame doma clio, kupovane ako nove, ma 70000km, a podvozok a celkovo je v horsom stave ako moja lancia co ma minimalne 3krat tolko, a chodi sa s nim v rukavickach!!!!!
a suciastky tiez niesu z lacnych aj v druhovyrobe :3020:
kazde ma svoje plus a minus.
napisal som to len preto lebo mi lezie na city, ako kazdy kyda na talianske auta, dobre, robia to cigani, aj zahrkocu obcas tie plasty, ale mechanicky drzia krok s ktoroukolvek konkurenciou :28b7: jasne ze sa on treba aj patricne postarat, o VW sa stara kazdy, ale o fiat , kazdy si povie taliansky crep, tak kaslat nato, snad vydrzi, a potom to aj tak chodi a kazi sa!!!!!
nech sa radsej vyjadria ti, co s nimi jazdili, a nie ti co len nieco v krcme poculi.
hamman
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 28.07.2006 09:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hamman »

tak z mojich skusenosti by som jednoznacne odporucal Fabiu.
Moja mama vlastni 206 a pravdu povediac je to hrkalka. Clio to je to iste a su poruchove.
Ja som mal fabiu co mala 305.000km a auto bolo tiche, super spotreba, spolahlive a o skode je zname, ze ma najlacnejsie ND.
palozab
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 07.09.2009 13:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa palozab »

To je jedno co ta tvoja stara rozbije ale urcite nie jojeb.....talian a francuska kur... strasne kup jej tu fabiu to je vlasne VW
vlado272
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 12.04.2008 19:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlado272 »

palozab napísal:To je jedno co ta tvoja stara rozbije ale urcite nie jojeb.....talian a francuska kur... strasne kup jej tu fabiu to je vlasne VW
Skoda je VW? :40bd: Cech by auto nemal ani vidiet nie to ho este vyrabat.

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných