auto do 150 000Sk

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
michael911
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 14.07.2008 19:06
Zdieľať na Facebook

auto do 150 000Sk

Príspevok od používateľa michael911 »

cez leto som si zarobil a planujem kupit auto, cena do 150 tis Sk, zatial nemam presne vybrany model, tak preto sa pytam co by ste poradili. Jazdit budem po meste ale casto aj dlhsie trasy. TDicka by boli dobre ale tie su drahe...Najlepsie nieco z VW koncernu. Pozeral som sa po fabii, seat ibiza/cordoba, vw golf IV, pasat, opel astra...ake z tychto, alebo ine by ste mi poradili?
hamer
Príspevky: 597
Dátum registrácie: 17.01.2006 16:00
Bydlisko: SR (E&W)
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hamer »

°°
Naposledy upravil/-a hamer v 01.10.2008 20:43, upravené celkom 1 krát.
corallo
Príspevky: 141
Dátum registrácie: 08.02.2007 15:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa corallo »

No ak Ti môžem poradiť ja, tak VW III nekupuj a ani žiadny SEAT - chýba zinok, ak nechceš zanedlho opravovať karosériu. Za 150 K by som neváhal a kúpil Renault Megane v nafte, neviem či by sa podarilo do tej ceny 15 dci, ale ak nie tak 1,9 dci a hneď meniť remene a máš pokoj. Renaulty sú všetky zinkované od 1999. Alternatíva je i FIAT - ale Stilo za tú cenu dobré v nafte nebude. Peugeoty a Citróny majú nanič elektriku. Z európanom ostáva OPEL - nezinkovaný a u benzíňákov vysoká spotreba oleja. Focus - super, ale benzín, nafta je tragédia. Alfa - v nafte môže byť, v žiadnom prípade nie twin spark. :twisted:
pishteek
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 26.08.2008 23:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pishteek »

Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných