Auto do 15 000€

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
ediyno
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 13.06.2016 10:40
Bydlisko: Zvolen
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ediyno »

odporucam benin, rychlejsie sa zohreje a je aj lacnejsi na servis, ale samozrejme sa vsetko odvija od motorizacie, veku, stavu...
martincichy
Príspevky: 5443
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

jazdim vela, cca 40 tis km sluzobny duster po celom slovensku, aj v zime, a plus nejakych 15 tis km sukromne verso.

stvorkolku som doteraz nepotreboval. ani na poli. stacia kvalitne pneumatiky, zmysel pre zodpovednost a ono sa to da.

ked sa chces vyvarovat nakladom na udrzbu... pozri toyotu prius, alebo toyotu camry, ci hondu legend. su to uplne ine auta.
tomas-b
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 25.08.2012 15:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomas-b »

Súhlasím s cichym, Camry viem z vlastnej skúsenosti odporúčať (ale nebude to 4x4).
Z Tvojho výberu určite pozeraj po benzínoch, diesle už za ten rozpočet budú náročné na servis.
Ja som mal BMW e60 550i, V8 motor, vydržal to auto hodne, spotreba bola na ten objem fakt dobrá, pomerne dosť jednoduché auto - nezrujnuje na servise (jedine pozor na O-krúžky).
Od koncernu by som benziny nebral a Mercedes má oproti BMW väčšiu spotrebu (pri porovnateľných motorizáciách).
Prajem dobrý výber :)
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: heyder, lubosbihari, uwa0907030677 a 62 neregistrovaných