Auto do 12000eur

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

roland1123
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 16.04.2020 20:08
Zdieľať na Facebook

Auto do 12000eur

Príspevok od používateľa roland1123 »

Zdravím, chcel by som poradit ohladom kúpy vozidla do 12000 eur. Dochadzam 5 dni v tyzdni do prace cca 16 km tam a naspat. Taktiez by som rad, aby to vozidlo vydrzalo aj dlhsie trasy tj 600 km tam aj naspat. Nemam skusenosti s vozidlami, doteraz som jazdil na seat cordoba 2004 54 kw benzine.
Zaujala ma mazda 3 2.0 skyactiv rocnik 2014, chcel som sa opytat ci je to fajn volba alebo odporucate nieco ine s vyssie uvedenymi parametrami. Dik
Mateusz737
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

Dobrá voľba :2f93:
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Ta mazda sa mi paci vo variante sedan viac ako HB a urcite hladaj vybavu mininalne attraction a hore cize revolution alebo revokution top, pozeral by som manualnu prevodovku a pred kúpou s kupujúcim naklusat do origo servisu a pizriet elektronicku servisnu knizju alebo ak tam chodí pravidelne pi kazdej servisnej kontrole, prehliadke mu vytlacia co sa robilo na aute, so svagrom som absolvoval takto kupu takejto mazdy pred 3 rokmi...spokojnost chodi do origo servisu a s motorom nema ziaden problem kupoval s 45000km a teraz ma 117000 a pianko....
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

V prvom rade si poloz otazku, v com ta Cordoba nevyhovovala, co by si od auta na tvoj ucel ocakaval, kolko ma rocne najazdit na akych trasach, kolko ludi, nakladu potrebujes prevazat, ci mas rodinu, aky vykon, karoseriu, aka vybava by ta potesila a potom ries za co tu cordobu vymenis. Inak ta trasa 600km tam aj spat, to je nejaka pravidelna trasa napr raz mesacne, alebo raz rocne dovolenka? Potom ma vyznam zamysliet sa ci ta investicia je nevyhnutna, alebo si ides plnit chlapcensky sen (nic v zlom) kludne si kup co chces a za kolko chces, ale na dochadzanie do prace ani nie 20km :( Ja radim vzdy rovnako, hladaj auto co najviac splna tvoje poziadavky, vsetko zbytocne navyse su starosti navyse (financne, casovo, stresovo atd) a vyberaj zachovaly, udrziavany kus, znacku neriesim. Samozrejme beriem ze clovek sa chce vozit v niecom co sa mu paci, co sa paci aj okoliu a niektori si na to potrpia, nic proti tomu, ak sa mam vyjadrit k tej mazde, klady a zapory nepoznam, je pekna a ak zozenies zachovalu (lebo kazdy kus je jedinecny, mozno klenot ale aj vrak) urob si radost, ja by som na dochadzanie 20km do prace nekupil absolutne nic za 2-3 a viac tis. Ale to som ja, mam ine priority a naroky na karu, ze to ma kazdy inak je uplne ok.
Ak nad prispevkom svieti moje meno, bol by som rad aby bol text vo forme v akej som ho napisal, JA! Ak ho zmenis, prosim... ale hod tam o tom info.
Napísať odpoveď

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných