Auto bez TP

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

olivermico105
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 09.04.2021 11:37
Zdieľať na Facebook

Auto bez TP

Príspevok od používateľa olivermico105 »

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať na auto škoda octavia rs 2009....Auto je bez TP dovezené zo Švajčiarska...Predávajúci pridal ku tomu aj VIn číslo (TMBUF61Z692030427) a chcel by som sa spýtať či sa dá overiť či to je kradnuté alebo aký dôvod je na to, že nemá TP. Nemám s tým skúsenosti tak preto sa pýtam. Za odpovede ďakujem.
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: Auto bez TP

Príspevok od používateľa achada »

A co takto spytat sa predavajuceho? A preco ta to vobec zaujima, vari to len neches kupit?

Overit sa to da, ale urcite nie zadarmo na fore. :3020:
olivermico105
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 09.04.2021 11:37
Zdieľať na Facebook

Re: Auto bez TP

Príspevok od používateľa olivermico105 »

Ano chcel by som to auto kupiť len že či existuju dobre stránky kde sa to dá overiť viete prvý krát takto kupujem vozidlo....A neviem ešte ako to funguje.
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: Auto bez TP

Príspevok od používateľa achada »

Dobra rada - ser na to! Okrem toho, ze to moze byt kradnute, ako to chces prihlasit bez papierov?! Plus dalsie zbytocne vybavovacky s colnicou kedze CH nie je v Unii. Ak nevies ako to funguje zaplat niekomu kto to vie! A zabudni na to, ze takato informacia sa da overit na „nejakej dobrej stranke”. Najlepsie zadarmo, ze?
olivermico105
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 09.04.2021 11:37
Zdieľať na Facebook

Re: Auto bez TP

Príspevok od používateľa olivermico105 »

Určite nie zadarmo :3035: Poznám len Cebia alebo Carvertical... Len som chcel vedieť že či by mi to tam ukázalo čo to je zač a či sa to oplatí si to zaplatiť...
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: Auto bez TP

Príspevok od používateľa achada »

Este raz aj pre tych pomalsich - ako chces prihlasit auto bez dokladov aj keby si si overil, ze nie je kradnute? Ale ja viem, cena je vyrazne nizsia, tak smelo do toho, budes mat poucenie do zivota. Sice drahe, ale poucenie.
olivermico105
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 09.04.2021 11:37
Zdieľať na Facebook

Re: Auto bez TP

Príspevok od používateľa olivermico105 »

Ja tomu od začiatku rozumiem... :D Nemusíte hneď takto prudko reagovať :D Len som si chcel overiť informácie
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: Auto bez TP

Príspevok od používateľa achada »

Nie, od zaciatku je jasne o co ide. Lebo normalny clovek by sa na otazku ako to chce prihlasit bez dokladov znova nepytal na stranky s overenim.
olivermico105
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 09.04.2021 11:37
Zdieľať na Facebook

Re: Auto bez TP

Príspevok od používateľa olivermico105 »

Počkať :D Ja viem že bez TP sa to nedá prihlásiť... Možno som sa len zle vyjadril ale to je už jedno nechcem sa tu hádať ... A na tie stránky som sa pýtal skrz toho že nemám len jedno toto auto na pláne a do BUDUCNA že či sa to oplatí alebo nie . Ale ďakujem za názor.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Auto bez TP

Príspevok od používateľa oco13 »

Niekomu ano niekomu nie - súčasné autá už majú väčšie problémy ako je kradnutie.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
olivermico105
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 09.04.2021 11:37
Zdieľať na Facebook

Re: Auto bez TP

Príspevok od používateľa olivermico105 »

Aha vďaka...Uvidíme či dostanem dostatočné informácie ohľadom vozidla atď atď... ďakujem za pomoc určite mi pomohla :cau: :hero: :3906:
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Auto bez TP

Príspevok od používateľa oco13 »

Pri švajčiaroch hlavne to clo a všeobecne pri dovozoch - či bola odvedená DPH , zas je u kamaráta plač , že zabavili auto kvoli DPH.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Re: Auto bez TP

Príspevok od používateľa jaster-83 »

Auto neprihlasene, bez TP, zaujimalo by ma ako chce predajca urobit stk, ek, ko...
To ze tam je nejake vin cislo neznamena ze to vin tam nieje navarene aj s kusom dielu z ineho auta (ktore moze byt davno zostotovane)
Za tu cenu (da sa to auto dohladat cez vin a google) neviem ci sa tym oplati zaoberat
Zaujamalo by ma co by povedal predajca na otazku ze preco to neprihlasi na seba a ked sa najde kupec tak len neprehlasi na neho, kedze aktualna situacia posobi dost nedoverihodne na kupujucich, ved nech si to prihlasanie aj prepis necha potom kludne zaplatit v cene "hotoveho" auta
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Re: Auto bez TP

Príspevok od používateľa mastik29 »

Vycalovat za O2 bez TP vyse 6000€???
Len koli tomu, ze to ma cca 150 kW?
A obzvlast, ked TSI, TFSI atd mali tak “povestne skvelu “ spolahlivost?
To musi byt zaujimava pikoska, ked je niekto ochotny za 12 rocnu octaviu s “vybornym“ motorom pod kapotou dat vyse 6000€.

Nuz, smelo do toho, ked je chut.
Gratulujem.

Mimochodom, overit vozidlo… Ved to staci zadat do google a vyhodi ponuku sluzieb, kde za nejake € ziska ako taky prehlad o vozidle.
Ked je ochota vycalovat tie tisice € za auto, tak snad neboli dat za sluzbu 10-20€.
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Re: Auto bez TP

Príspevok od používateľa hjundai »

ale nech to kúpi a budeme mať o chvíľu zábavnú tému Kúpil som auto bez TP zo Švajčiarska a zabavila mi ho polícia, colná správa, kriminálka, mafiáni mi klopú na dvere.... šak to je lepšie ako onehdy Bakalári... ten diabol je silný, Octavia RS - to je jaká investícia do budúcnosti, kúpim dnes lacno a zajtra sa o to pobijú :hero: a tie papiere nejako poriešime....

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: encore16V a 16 neregistrovaných