AUKCIA

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

AUKCIA

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

Zdrvím
mám taku malu otazočku - -
bolo by realne keby sa na AUTOBAZAR.eu
spravila nejaka forma aukcie . . alebo niečo podobne
že ja zadam parametre môjho auta - -a typ nahradného dielu ktory zhanam - - a predajca by sa ozval napr. na môj mail ???

napr. ja mam OCTAVIU 1.6i - 75KW - 2002
a chcel by som brzdové kotúče do predu zn BREMBO

lebo doba je taka rychla - a ja aj toho malo volna čo mam travim tu na AUTOBAZAR.eu - - -tak by ma to potešilo a možno aj iných návštevníkom portálu

alebo sa mam íst radšej s toho vyspať ??
a googlit dalej :d :D

<mam na mysli niečo vyditelnejšie a iné ako sekcia DOPYT>
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

no to by som bral aj ja a urcite vela dalsich, tiez teraz zhanam par veci na moje auto a to by sa clovek cudoval, ze ake su rozdiely pri dieloch rovnakej znacky u predajcov. Ale potom hrozi, ze sa tu zacnu mnozit prispevky typu, ze tam nekupuj, lebo ten predava haraburdy a pod, aj ked vela krat budu neopodstatnene, kedze vela ludi ani nevie co potrebuje, resp opravuju veci stylom ze daju nove platnicky na stare kotuce :40bd: o nejakom rozhybani valcekov a kontrole gumiciek uz ani nehovorim, resp vymena rozvodov spociva v remeni a kladke, vodna pumpaeste nepiska, tak netreba. A potom ked sa daco pokazi tak najhorsi bude predajca.. ale som za, urcite je to celkom dobry napad :300f:
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

doporucujem ti pozriet preferencie, nastav si preferencie ake chces a budu ti chodit maily ak sa to objavi na strankach, trochu sme to vynovili takhadam to padne na urodnu podu...
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

napr. ja som zhanal jednu vec - -ktoru ma v ponuke na AUTOBAZAR.eu - - len jeden predajca

je to odomna asi 70 km - -tak som tam volal pol dna a nikto to nedvíhal
ked som tam došiel vravím že volam vam cely den - a on že nema čas na telefon :d :D
naštastie to čo som potreboval mali...........
ale aj tak to nepasuje :40bd: :40bd:

takže preto ma to napadlo - taky online predaj AUTODIELOV - - -a keby bol aj dopyt na diely velky - -tak by to aj predajcovia dielov pozerali a nejaky ten mailík napísali..............

napr. ja som našiel síce len jedneho predajcu tej mojej súčiastky
ale viem že aj nejaky chalanisko z holíča to mal a ponukal mi to len išiel na dovolenku - -a potom už s toho nič nebolo

a predajcov AUTODIELOV -by mohol motivovať portal AUTOBAZAR.eu . . . . .nejakou tou reklamkou ???
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

ke dnema cas na telefon, tak nevim ci bude odpisovat na mail :d :D ale urcite by to mohlo mat svoj vyznam, ako som uz ovedal som za
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

lochness, co si take exkluzivne zhanal? Chromove hodinky s drevenymi rucickami z carnauba dreva na bentley azure?
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

nie mikrospínač do dverí.......
stojí okolo 10 eček
a cely zamok 130 eček

a tie brzdy tiež ich nie je moc tych stranok.......

ale šak je jedno čo som zhanal len som sa chcel spytať či by to nebolo dobré - - - proste podpora predaja náhradných dielov

lebo ja tu trávim hoooodne času a tak som mal pocit že takéto niečo by sa tu zišlo

mp3turbo - - potom daj vediet ako si pochodil s tym kablikom :41c2:
ĎAKUJEM
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

ved ND je tu az az, a ked si pridas preferenciu tak ti to dojde aj mailom...
neviem co viac by sme mali preto spravit, aby inzerovali dealeri s ND, tak to uz je na nich ci zvazia ci to je vyhodne...
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

admin
presne to som mal na mysli
mam najtuctovejšie auto na slovensku
a je problem zohnat - na to diely-----tomu nechapem

chcem lepšie kotuče na to kupit -- a predajca mi povie že to tam nedavajte - - stačia vám TRW - -
kua šak ale ked chcem brembo - tak ich chcem a hotovo-----

chcem mirkospínač do dverí čo ma hodnotu 1 ečko - - -a v servise mi povedia kupte cely new zamok za 150 eček

pritom ten mikrospínač mi život nezachrani -ale tie brzdy možno ÁNO

ale seriem na to - ja som len chcel aby sa dalo pohodlne aj inzerovat aj nakupovat aj diskutovat - -ale ak o to predajcovia ND nemaju zaujem tak to asi ja nevyriešim :41c2:
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 2 neregistrovaní