Audi TT

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

veronika321
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 17.03.2012 19:17
Zdieľať na Facebook

Audi TT

Príspevok od používateľa veronika321 »

Chcela by som si kúpiť TTčko. máte s ním skúsesnosti? neviete niekto akú to má spotrebu, aké motory su v tom montované, alebo nejaku stranku kde nájdem všetky informácie?
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

bolo by fajn napisat, aky cenovy limit mas, a najma, aky rocnik...to su totiz dolezite info pre vyhodnotenie toho, co by si chcela..

trosku sa rozpis..

vseobecne je TT nedotacave a niektori by Ti o tom vedeli rozpravat..a niektori uz ani nie.. :-\
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ešteže aspň napíšeš, o ktorý model máš záujem... :angry:
veronika321
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 17.03.2012 19:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa veronika321 »

ak mám dobré informácie, tak sú len zatial dostupne len dve generacie.. chcem tu prvu, s predným náhonom, stačila by mi 1,6 ale zatial čo som našla tak boli len 1,8 a vyššie. cenový limit je 5000€ idealne by bolo modré, s koženým interierom, samozrejme manualnou prevodovkou, nizkou spotrebou, málo najazdenými km. :) nech najbližšie 2 roky nemusím nič meniť (myslím platničky, kotúče a pod.) a môže byť bez papierov.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Najslabší motor sa tam dával 1,8 turbo! A nikto ti nepredá auto, na ktorom práve všetko povymieňal, na to si treba nechať rezervu!
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

fajn....tak zabudni na TT...

neviem o ziadnom, ktore by malo nizku spotrebu, priemerka je cca 9 - 13 litrov..netvrdim, ze je to vysoka spotreba, ale su aj nizsie..
najlepsia volba je 1,8T, ale ci najdes nevycvachtanu taku, ako si predstavujes, nie som si isty..na SK isto nie...a vonku ich tiez nie je velmi vela po bazaroch...
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

priemerna cena vonku je pri km okolo 200 tis, radovo to, co by si chcela dat Ty za auto..ale zial, asi budes musiet ubrat bud z poziadaviek, alebo pridat aspon o 2 tis eur viac...

co znamena, "moze byt bez papierov"?
veronika321
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 17.03.2012 19:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa veronika321 »

a nevieš o niečom podobnom TTčku? dizajnovo.. nejaký japonec s nižšou spotrebou?
veronika321
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 17.03.2012 19:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa veronika321 »

bez papierov som myslela dovoz z vonku. teda keby napr. toto http://audi-tt.autobazar.eu/18-i-id2194118.html nájdem v rakusku, taliansku, nemecku tak by sa to mohlo zmestiť do tých 5000 nie?
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

poviem to takto..akekolvek auto, ktore kupis, musis urobit rozvody,oleje, filtre, a ratat s vymenou kotucov a brzd...cize to mas naklady cca 500 - 1000 eur..

najst naozaj auto s povymienanymi vecami je dost tazko..aj ked to je napisane..ci to tak je, tazko povedat...

a ratala si aj naklady na dovoz?tie su tiez sucastou ceny auta..a nie su uplne najmensie popravde..cca 1200 eur s prihlasenim...

proste, netvrdim, ze sa neda najst, ale ked si zratas vsetko, co treba mat na mysli, ked take auto kupis, nie je toho malo..a ako som Ti pisal do SS, je velky predpoklad, ze to auto bude vyslahane ako hrom...co najmenej km nie je problem, kazdy Ti tam nahodi, kolko potrebujes... :d :D
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

no veronička, budeš ešte musieť došporiť,alebo si nájsť bohatšieho frajera a tam to riešiť nemusiš
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

a hyundai getz by ti nestacil? moja sa ide za nim potrhat :d :D
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..,moja dcera sa tiez vola Veronika....,nie tak davno videla na pumpe BMW Z3-cabrio...,isla sa zblaznit...Ked som jej vysvetloval ceny,naklady,servis,diely..itd...,bola hlucha...A aj farba-modra.,bola jej zivotnou....Vraj to auto jej zapasuje..k pleti....A namiesto nejakeho dielu ju skor zaujimalo,aka kabelka by sa k autu hodila....Tiez logika...
marcok95
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 22.05.2010 17:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marcok95 »

Skús si pozrieť niečo na mobile.de :) Dovezie ti to nejaká firma - použi google :)
http://auto-inzercia.sk - bezplatná inzercia
bolzen
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 11.12.2012 20:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bolzen »

Ako alternatívu ti odporúčam PEUGEOT 307 CC a ak chceš lepšiu spotrebu tak 206 CC. Dobre to vyzerá a za 5000 eur to kúpiš prihlásené a na značkách. Sú to imidžovky,takže cez leto so sklopenou strechou, slnečnými okuliarmi a šatkou na hlave budeš in.

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní