Audi TT mk2, TDI quattro

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tomasko963
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Audi TT mk2, TDI quattro

Príspevok od používateľa tomasko963 »

Zdravim, chcel by som vas poprosit o pomoc pri nasledovnom probleme- Vsetko zacalo ked som na rucnej umyvacke umyl auto, mam problem ze ked vytocim kolesa do krajnej polohy(viac ako jednu otacku volantu) a chcem sa rozbehnut mam taky pocit ako keby mi samovolne brzdily predne brzdy- take kopanie ako keby mi niekto velmi rychlo stlacal predne brzdy ked sa snazim rozbehnut, toto pretrvava pokial nevyrovnam kolesa- ze su vytocene menej ako jednu otacku volantu. Tento problem pretrvava ked je mokro a prechadzam cez kaluze. Ked vsetko vyschne tak nemam ziadny problem. Moja jedina idea boli senzory(mozno ABS?) ten to vyhladal kde je a skusim ho nejako zakryt a pockam na dazd.
Dakujem za vsetky napady.
Auto- Audi TT, 2.0 TDI, 4x4, 2010, 125kw, 135k km
mlsking
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 13.08.2009 19:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mlsking »

Vytiahni z poistkovej skrinky poistku pre ABS a uvidis či je problém v absku.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

jednoducho po určitom čase treba určite veci VYMENIŤ , hovorí sa tomu servisný interval...

ale čo ma zarazilo :zg282:

TT-čko v nafte ???? :trunk: ... to ako fakt ?? :48:
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Ja som videl aj Jaguara aj Subaru... :d :D
Keď je dopyt, tak je ponuka, aj keď je to čudné... :3906:
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

laco1871 napísal:jednoducho po určitom čase treba určite veci VYMENIŤ , hovorí sa tomu servisný interval...
Laco teba niekto nejako oceňuje za počet príspevkov, aj keď sú úplne od veci ?
Napríklad v tomto prípade, ktoré veci konkrétne by si chcel vymeniť v rámci akého servisného intervalu ?
To čidlá ABS, v prípade že chyba je v nich, sa menia preventívne ?

Ešteže máš možnosť pridávať smajlíky. Spolu s niektorými ďalšími borcami si v tom majster. Aj keď napíšeš somarinu, zaručene tam je pridané kopa smajlíkov.
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Ale ,ze ku vsetkemu musi napisat nieco :3c90:
asadko
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 23.03.2017 10:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa asadko »

heh sa to tu nejak zvrtava som tu sice novy ale tak to tu bude asi castejsie ci? to ze sa niekomu nepaci motorizacia v danom aute tu nemusi urazat majitela to sa mi zda pod uroven normalneho cloveka
tomasko963
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomasko963 »

Laco moc ti dakujem za radu, ako vsetci ostatni chapu okrem teba- ja by som vazne rad nieco vymenil ale ta otazka je ze co, moj znamy mechanik ktory mi vzdy servisuje auta je na dovolenke este 10 dni takze budem musiet pockat a chcel som si pomoct sam docasne.

K Tvojmu problemu s autom- nikoho nenutim si ho kupit, je to moje rozhodnutie- vzdy sa mi TT pacilo, chcel som 4x4 a manual. Pri tazkej nohe mi zere 6-7l/100km, coz pri mojom druhom aute(BMW Z4 2.5si) je dvojnasobok. Je pohodlne na dlhe trasy, ma vacsi kufor nez kompakt a vzhladom na to ze nemam deti a cestujeme vzdy len ja priatelka tak vyhovuje vo vsetkom. Ale ak poznas moju situaciu a vkus a financne limity, budem strasne rad za Tvoje dalsie rady :2f93:
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Zbytočne komentare si nebudem všímať...

Ale zmyslom mojho prispevku bolo spýtať sa :

Je problém vymeniť spomínané snímače ABS na predných kolesach ??? A tiež drotiky a konektory k nim veduce ????
didoop
Príspevky: 163
Dátum registrácie: 24.05.2012 19:12
Bydlisko: KE
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa didoop »

Mozno by nebolo od veci skontorlovat aj vibrovanie brzdoveho pedalu pocas otacania ...
2022 dacia jogger LPG
2021 kamiq 1.5dsg
2021 TM3LR
2020 e-up
pik
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 29.05.2016 12:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pik »

Ako si to vyriesil?

Mam na ttcku rovnaky problem (mam ho v benzine) ak by niekto chcel vediet :D

DIk
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných