Audi SQ7 od roku 2017

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dayton
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 28.03.2010 12:45
Zdieľať na Facebook

Audi SQ7 od roku 2017

Príspevok od používateľa dayton »

Zdravím, mate niekto skúsenosti s Audi SQ7 od roku výroby 2017.

Ci už uzivatelske ( spokojnosť, nespokojnosť, prevádzkové náklady....), alebo aj odborne co sa servisu, poruch týka.
Hlavne od ludi, co majú reálne skúsenosti.

Dakujem

Ak je tu podobná téma poprosím link. Aj napriek dobrému návodu ( to není hejt ) od admina sa mi nepodarilo nič podobne najst.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Maš pravdu,tema o SQ7 v tejto diskusii je prva ktoru si založil.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Robí sa vo Vrábloch, skús sa opýtať tam
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pavolh
Príspevky: 119
Dátum registrácie: 31.10.2007 20:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pavolh »

človek ktorý si to kúpil nové za 150 000 eur to bude chváliť aj keby to bol najväčší šrot aký kedy vlastnil

pozri si toto, možno pomôže https://www.youtube.com/watch?v=86sRmpqB5QA
lubos zimovcak
Príspevky: 3425
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Chlap za to vygrcal okolo 90.000 eur a povedal, že je to najhoršie auto, ktoré mal.
Od nova problém s motorom a problém s reklamáciou.

Nema ani 100.000 km, problémy sa začali veľmi skoro po kúpe.
Najhoršie je, že je to ťažko predajne ako jazdenka.
metamor
Príspevky: 280
Dátum registrácie: 21.04.2009 19:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa metamor »

preto sa ten typ auta kupuje ako novy dobre sa poisti a potom bum a ide sa zas na nove pripadne na firmu...
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

nechcem pridavat parafrazy ale kto si kupi SQ7 od Roku 2017 nechodi na toto forum a asi na ziadne fora kvoli hoci comu lebo doteraz je to auto v zaruke ! takze nebude potit blbosti po forach , info pre zadavatela ak to chces vazne kupit isto nehladas centovky v penazenke tak naco ti budu rady odtialto ?oco13 , laco1871 - to auto nevideli ani na obrazku mozno doteraz ani o nom nepoculi , lubos zimovcak - ten si vymysli tisic pribehov od susedov a znamych co nevedie absolutne k nicomu ,takze realne tu sa nic otom aute nedozviez , vlastne k tym spomenutym patrim aj ja auto som na zivo ani nevidel , takze ak nieco chces hladat tak prelistuj zahranicne fora kde je Qauntum skesenosti stouto bestijou
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Braga - ja nemusím vidieť žiadne auto, ale idem po hale a vidím tie drobné alebo aj väčšie dielce z ktorých sa jednotlivé autá skladajú. To je rovnaké ako ti chlapi z tehelne povedia kolko vydrží dom z tej ktorej várky tehál. Aj Nagy@Vodrazka by ti vedel povedať, len on do výroby nejde spalováky ho netrápia on má na streche svoju FV. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubos zimovcak
Príspevky: 3425
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

braga napísal:nechcem pridavat parafrazy ale kto si kupi SQ7 od Roku 2017 nechodi na toto forum a asi na ziadne fora kvoli hoci comu lebo doteraz je to auto v zaruke ! takze nebude potit blbosti po forach , info pre zadavatela ak to chces vazne kupit isto nehladas centovky v penazenke tak naco ti budu rady odtialto ?oco13 , laco1871 - to auto nevideli ani na obrazku mozno doteraz ani o nom nepoculi , lubos zimovcak - ten si vymysli tisic pribehov od susedov a znamych co nevedie absolutne k nicomu ,takze realne tu sa nic otom aute nedozviez , vlastne k tym spomenutym patrim aj ja auto som na zivo ani nevidel , takze ak nieco chces hladat tak prelistuj zahranicne fora kde je Qauntum skesenosti stouto bestijou
Nesud druhých podľa seba...
Nemam dôvod.

A mimochodom, auto je 2 roky v záruke, akých 4-5??? :40bd:

A co sa dozvieš iného na zahraničných fórach, než to isté, čo u nás??

Jeden chváli, druhý hani.
Edit : Bola to Q7, "obyčajná", s 3.0, na druhy týždeň budem s nim, dopíšem sem, aký mal problém. Pre zaujímavosť.
Naposledy upravil/-a lubos zimovcak v 23.03.2021 21:39, upravené celkom 1 krát.
demon222
Príspevky: 312
Dátum registrácie: 16.10.2009 09:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa demon222 »

ahoj, mal som to auto pozicane asi dva mesiace tiez som zvazoval kupu... Auto ako take skvele nie je mu asi ani co vytknut... Mna ale odradila cena servisu, dielov... oproti mojej a8 je minimalne 2-3 krat drahsi servis to som proste nebol ochotný akceptovať za pridanú hodnotu SQ7 oproti beznej A8
taká pikoška od povodneho majitela auto kupoval nove cena niekde okolo 150-170t € , mal tam aj nocne videnie ako dost dodatocnej výbavy no jeden tuk na predok oprava bola cez 20 litrov v aut. servise...
Takže ak vieš dať nejakých 60 litrov za auto + 10t € z vlastných zdrojov na servis tak smelo do toho

a z aktualnej ponuky odporúčam tú červenú z Komárna :)
veľa štastných km
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

oco13 napísal:Braga - ja nemusím vidieť žiadne auto, ale idem po hale a vidím tie drobné alebo aj väčšie dielce z ktorých sa jednotlivé autá skladajú. To je rovnaké ako ti chlapi z tehelne povedia kolko vydrží dom z tej ktorej várky tehál. Aj Nagy@Vodrazka by ti vedel povedať, len on do výroby nejde spalováky ho netrápia on má na streche svoju FV. :4012:
ty chodis po hale a vidis ako to skladaju , ja zas robim tam kde tie mensie alebo vacsie dielce skladaju, lenze to je k nicomu ked nevies dat dat relevantny posudok k autu ako celku , k jeho kvalite , vydrzi a servisu ,to by si potom nejedol pasteky a parky lebo masiar by ti povedal ze chodim tam kde to melu
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

oco13 napísal:Robí sa vo Vrábloch, skús sa opýtať tam
Tam sa začína život SQ7.
Pošlem Ti do ss zopár fotografií pracovnikov co vkladajú rovné plechy do lisu, a následne foto ich produktov. Potom Ti pošlem foto výrobných pracovníkov čo vo VW BA ten zázrak skladajú, a následne jazdu tých odtrhnutych kvázi nakladačov po skúšobnej dráhe a následne ich nakladajú na vagóny alebo autoprepravniky. A čudujem sa, tomu kto vysolí za kopu hliníkového h8vnA toľko peňazí, čo vo Vrábľoch stojí 3 izbový byt. :40bd:
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Len tak mimochodom ,ja som sa vyjadril k početnosti tem o SQ7
na tomto fore ,nie ku autu....

Zdravim členov mojho anti-fun klubu!

:342a: :4090:
elauato
Príspevky: 254
Dátum registrácie: 26.09.2013 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elauato »

na tomto fóre je úplne zbytočné sa pýtať na akékoľvek novšie auto, nakoľko miestna smotánka jazdí na felíciách a kamiónoch a všetky novšie autá sú kšunty, čo sa rozpadajú už v továrni:-)
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

elauato - Ty si robil u nás vo fabrike? vieš aká super kvalita to musí byť ak je 6 reklamácii denne? :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných