Audi S4 - pokazený zamok , ako otvorím zamknuté dvere

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

frodo991271
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 28.01.2008 16:45
Zdieľať na Facebook

Audi S4 - pokazený zamok , ako otvorím zamknuté dvere

Príspevok od používateľa frodo991271 »

Dobrý den.prosím vás kto by mi vedel pomoct poradit ohladom,audi S4 2004....pokazil sa mi mechanizmus otvárania dverý...auto sa nedá otvorit ani zvonku ani znútra...vyskúšané asi všetko .....tapacír neviem dat dole kvoli zavadzajúcej prístrojovke...Ide o spolujazcove dvere...za každú rozumnú odpoved dakujem....Prípade na mail.frodo991271@azet.sk
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

auto je po buracke ze.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Rozumná odpoveď sa dá dať,ak dáš rozumné informácie.
Nič totiž nie je jasné...taký opis - že je vyskúšané všetko má nulovú výpovednú hodnotu.
m...
Príspevky: 252
Dátum registrácie: 25.05.2009 08:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m... »

riesil som to iste na golfe 5 2007. odsroboval som vsetky sroby z tapaciru ktore su na dosah a odtiahol ho od dveri kolko isiel. rukou ho pridrzal a zeleznou tensou tycou som klepal po zamku a druhy clovek mackal dialkove. odomkol a hned aj menil druhy cely zamok. ako sa robilo ked ti nenabehol starter. klepal si a druhy startoval :2f93:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Táto metoda pomôže v prípade že je zodratý mikrospinač,vtedy vie otras napomôcť.Je samozrejmé že ako prvé sa skúšajú práve rôzne triky,ono sa to poddá vždy,ešte zatiaľ sa všetky otvorili,ale nie vždy v pohode.U týchto zámkov si väčšina ľudí necha aktivovaný režim safe,tj dvojité zamknutie,keď sa potom nedá otvárať ani zvnútra.A práve toto sa takýto čas velmi vypomstí,lebo začne haprovať v momente,keď z akéhokoľvek dôvodu motorček centrálu nedosiahne potrebné otáčky a odstredivá spojka neprenesie točky na bubon spojky.
andisor
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 20.01.2017 16:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andisor »

zene sa stala taka vec, neviem ako ale podarilo sa jej zlomit kluc, ked si sla odomykat dvere na aute. Ako ona ma na dialkove ale lepsie je jej, ked si ich odmkne manualne a polka klucu jej ostala vo vnutri
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Vybrať zbytok kľúča nie je problém.
secian
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 10.02.2017 16:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa secian »

tak tam ti pomôže asi len výmena zámku na dverách, inak budeš mať stále s tým problém. asi by bolo lepšie zájsť s tým do servisu, myslím si, že výmena nebude až taká drahá
rybol
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 14.02.2017 11:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rybol »

ked som mal podobny problem, tak mne odporucilo dost ludi si dat vymenit cely zamok, aj som tak spravil, lebo niesom clovek, ktory ma pevne nervy
mirec2255
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 04.10.2016 10:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirec2255 »

Koľko ťa vyšla výmena celého zámku? Potreboval by som meniť, lenže nieviem koľko to stojí aj s robotou, na octaviu 2010
Kocman85
Príspevky: 127
Dátum registrácie: 27.11.2008 20:43
Bydlisko: HE + KE
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kocman85 »

Na Golfe V som menil už všetky zámky (okrem kufra). Vodičov zámok sa nedal odomknúť, zostal zamknutý. Vždy som sa previezol, otrasmi zámok povolil a otvoril som dvere. Zámok som stále kupoval použitý alebo druhovýroba. Cena max. 25 € per ks.
andrejxz
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 04.12.2014 08:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andrejxz »

a kolko ti tak vydrzi, ked ho mas aj z druhej ruky? nestalo sa ti, ze by si kupil hlupost?
Kocman85
Príspevky: 127
Dátum registrácie: 27.11.2008 20:43
Bydlisko: HE + KE
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kocman85 »

prvý som menil cca 3 roky dozadu - funguje. skontroluj si katalogove čísla a nekupiš hlúposť. určite nedám za zámok na 13ročné auto 170 €.
boskofero
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 23.05.2016 10:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa boskofero »

tak mne ked sa stala podobna vec, tak som sa dostal dovnutra auta cez kufor. Mal som este jeden kluc, ktorym mi siel odomknut len kufor, tak som to vymyslel tak a potom som siel do vyrobne klucov a spravili mi novy za 186 eur tak nejako som platil

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných