Audi Q7 TDI - rozblikala sa ako vianočný stromček

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jacobj
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 19.04.2014 15:37
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q7 TDI - rozblikala sa ako vianočný stromček

Príspevok od používateľa jacobj »

Už pri prvej téme som mal dekel na Marse, ale rozhodol som sa nekomentovať. Teraz ale ten dekel odletel až za hranice našej slnečnej sústavy, takže mi to nedá.

Pani Lenka, predajte tú vylietanú vranu prvému človeku ktorý Vám za ňu dá aké-také peniaze, zaplaťte si z nich kurz finančnej gramotnosti, a veľkú časť zvyšku odložte deťom na vzdelanie. Pretože kým na tomto Zlovensku budú žiť stáda ľudí ako Vy, nikdy tu nebude dobre. Iba sebavedomá spoločnosť môže niekam napredovať, a to zdravé sebavedomie sa dá nadobudnúť jedine cez vzdelanie. A tým nemyslím spotených absolventov vysokej školy života, ani záchodových bakalárov s ledva dokončenou učňovkou, ktorí si pri rannom sraní v análoch "alternatívnych" médií prečítali 2 články odhaľujúce šokujúcu "praudu" o covide/vojne/inflácii/židojašteroch, a zrazu majú nenávratný pocit že prišli na koreň tomu ako funguje tento svet a môžu sa ku všetkému vyjadrovať. Pokiaľ sa budú ľudia snažiť dvíhať si svoje zakrpatené sebavedomie masážou ega v podobe vydojenej prémiovky na ktorej prevádzku ani servis nemajú, potom vyplakávať ako sa majú zle, rozosievať hejt a za svoje sračky viniť nejakých imaginárnych nepriateľov, tak budeme navždy iba riťou Európy, kde vrcholom kultúry bude nayebanie sa z nejakej lacnej samohonky a hulákanie "načo pôjdem domov"...
lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q7 TDI - rozblikala sa ako vianočný stromček

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

:40bd:
Veď to je vymyslená téma.. lol
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q7 TDI - rozblikala sa ako vianočný stromček

Príspevok od používateľa fzubaty »

Ja si myslim, ze zadavatelka je skutocne taka sprosta.
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q7 TDI - rozblikala sa ako vianočný stromček

Príspevok od používateľa jaster-83 »

aj ked pokladam temu od zaciatku za vtip, tak je tu mala moznost ze pani lenka a Q7 naozaj existuju a nejaky zavistlivy dobrak, ktoremu lezi v zaludku tu zaklada temy a snazi sa urobit z nej v jej mene hlupanu co si kupila opicu a nema na banany
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
lenkadetva
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 20.08.2023 16:44
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q7 TDI - rozblikala sa ako vianočný stromček

Príspevok od používateľa lenkadetva »

Ďakujem za rady čo sa mi snažíte pomôcť. Bola som dnes s autom v lokálnom servise, takej garáži ale nechceli mi najskôr pomôcť že opravujú iba Škodovky. Ale nakoniec mi auto pripojili na počítač a zistili že bude nejaký problém s prevodovkou alebo riadiacou jednotkou, ale viac nevedeli povedať že musim ísť do originálneho servisu Audi. Tak som sa rozhodla že tam teda pôjdem veď nemám inú možnosť. Len sa obávam aby tam hodina práce nestala aj 50 eur, je to vo Zvolene alebo Banskej Bystrici?. Taktiež neviem či je možné aby iba zistili kde je problem ale auto neopravovali, a súčiastku si potom zoženieme cez internet a vymeni to muž keď sa vráti z Talianska.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q7 TDI - rozblikala sa ako vianočný stromček

Príspevok od používateľa oco13 »

a súčiastku si potom zoženieme cez internet a vymeni to muž keď sa vráti z Talianska.
Main gott (nie Kaja) W T F ?????? :4012:
Ale dám tip Q7 alebo "sedma" sa robí aj vo Vrábloch , tak možno tamojší domordci by ti vedeli niečo zohnať (trávu určite) lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q7 TDI - rozblikala sa ako vianočný stromček

Príspevok od používateľa fzubaty »

Urcite na prehistoricku verziu.

50 eur nestoji hodina servisu. Toho sa bat nemusi.

Obrázok

Ak ti povedia kolko stoji nova prevodovka, sama to auto radsej zapalis.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q7 TDI - rozblikala sa ako vianočný stromček

Príspevok od používateľa oco13 »

Zubkova vila najdi aj Q8 , please
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
TDIdieselpower
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 27.07.2015 20:57
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q7 TDI - rozblikala sa ako vianočný stromček

Príspevok od používateľa TDIdieselpower »

Mila Lenka,
uvodom by som vam chcel poblahozelat ku kupe takeho luxusneho, prestizneho a vykonneho automobilu akym bezpochyby Audi Q7 je. Kupili ste si to najlepsie a najdrahsie co Audi ponuka, vlajkovu lod SUV. Audi, firma ktora sa hrdi mottom: Vorsprung durch Technik, naskok vdaka technike. Vase vozidlo je od vrchu po spodok napakovane tou najlepsou technikou ktora bola pre automobilky dostupna v tom roku vyroby. Okrem ineho ste si vybrali model s najvykonnejsim dizlovym motorom 4.2 TDI cize vidlicovym osemvalcom. Auto ktore nove polahky stalo vyse 100 tisic eur. Iste si preto uvedomujete ze taketo luxusne, bezpecne a pohodlne vozidlo potrebuje patricny servis od vyskolenych technikov v autorizovanom servise.
Ja viem, vy ste si to auto kupili za 10tis euro a dufate ze to auto kedze nestalo tak vela, bude vyzadovat servis podobny ako napr Fabia alebo Dacia ktore sa tiez predavaju za 10tis eur. No musim vas sklamat. Je najvyssi cas prebrat sa z vasho sna ktory snivate uz mesiac odkedy ste si vasu Q7 kupili. Preberte sa a pochopte ze tomu tak neni, ze vasu Q7 nemozte krmit naftou z druzstva, servisovat doma v garazi, pripadne raz za cas kupit diel z vrakoviska a vsetko bude v poriadku. Keby to tak bolo tak by vsetci naokolo jazdili na Q7ckach a podobnych autach. Skutocnost je taka ze vasa 15 (ci 18, opravte ma ak sa mylim) Audina potrebuje velmi pravdepodobne servis za tisice eur. Najdite si na youtube kanal "nasa garaz" kde slovaci v anglicku servisuju podobne auta ako mate vy, V6 a V8 motory od Audi. Servis po 200tis km sa moze uplne pokojne vysplhat na 5 az 10tis euro. Ved len sada zimnych a letnych pneu na take auto stoji 2000 eur. Chapete to co mate v garazi za auto? Prvy majitel kupi to auto za 100tis eur, pojazdi 4 roky a preda za 40tis eur. Teda za 4 roky stratil cca 60tis eur, ale auto ma nove, v zaruke, a servis je v cene. Druhy majitel to kupi za 40tis, pojazdi napr 10 rokov a 15 rocne preda za 10tis, cize stratil 30tis za 10 rokov + nejaky servis. No a vy ste si to kupili 15 rocne za 10tis cize prepad hodnoty vas uz necaka v podstate ziadny, to je velke plus. Ale zase to zaplatite na opravach a servise kedze na takom aute s najazdom vyse 300tis km budu veci odchadzat rad za radom. Takze ak nemate na servis aspon 3tis rocne tak take auto u vas nema co hladat a ako vam tu radili predo mnou predajte to a kupte si nejaku malu Audi A3 s motorom 1.0TSI kde budete mat aj spotrebu do 5L a servis bude podstatne lacnejsi. Tolko moje odporucanie pre vas, dufam ze ste to docitali az sem a nieco ste sa naucili.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q7 TDI - rozblikala sa ako vianočný stromček

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

Ale no. Veď to je čele myslené ako vtip :3dcline:
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q7 TDI - rozblikala sa ako vianočný stromček

Príspevok od používateľa seven549 »

kazdy sa tu smeje z tejto temy ale taky ludia naozaj su.mozno to nieje vymyslena tema.ved sa len tesia z auta a opisuju okolo toho snad vsetko aj emocie.

a maju obcianku a vsetke prava.nie kazdy sa narodil 100 percentny.a je im jedno co sa deje okolo nich,aky maju prijem,ako ich okrada sef na vyplate,ci budu mat dobru penziu,aka bude buducnost,kto bude prezident .idu si svojim zivotom z dna na den.

nie kazdy potrebuje mat peniaze na ucte domy byty pozemky podnikat.

a je to paradny zivot bez starosti.netrapi ich ci budu mat prijem na splatky.vravi sa tomu nejak to dame.

a ked uz tak,za mna --- kazdy kto sa dal ockovat proti kovidu je na rovnakej urovni.
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q7 TDI - rozblikala sa ako vianočný stromček

Príspevok od používateľa fzubaty »

seven549 napísal: 19.09.2023 23:18 a ked uz tak,za mna --- kazdy kto sa dal ockovat proti kovidu je na rovnakej urovni.
Tak zaklincoval si svoju hlupost.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q7 TDI - rozblikala sa ako vianočný stromček

Príspevok od používateľa oco13 »

v nádeji, že sa dočkajú pomoci
Laohu : nikdy sa nedočkajú a má to hneď dva dôvody
1 - rovnaký prejav závady nemá u dvoch rovnakých aut tú istú príčinu. Milan to tu už vypisuje roky a je to ako keby to kričal do lesa. Každé jedno vozidlo je individualne rovnako ako človek. Z linky sice zídu identické vozy, ale v tom momente sa ich cesty rozchádzajú a každé žije vlastným životom.
2 - sem pre radu a pomoc chodia len a výhradne ludia ktorí na servis buď nemajú alebo sú lakomí dať.
Jediná rozumná otázka čo sa tu dá položiť - som z okresu RS a mám problém s autom, prosím o tip na nejakého overeného dobrého mechanika - v momente vyskočí odpoveď Avelmak a daný človek má riešenie. Rovnako PO je Jaroslavelektro atď.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
db69
Príspevky: 915
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q7 TDI - rozblikala sa ako vianočný stromček

Príspevok od používateľa db69 »

laohu "Dôležitú informáciu v téme aby človek hľadal lupou v znôške balastu.
Ľudia, prečo to robíte ?" lebo takéto témy su fejk.a je ich tu poslednú dobu plno.už to tu vyzerá ako "Modrí koník".A ked aj napíšú ludia rady a skúsenosti k problému ,tak ho vymažú.Takže asi tak
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q7 TDI - rozblikala sa ako vianočný stromček

Príspevok od používateľa oco13 »

" lebo takéto témy su fejk.
No pretože aj ludia v realnom živote sú "fejk" - každý kto si zobrie pôžičku , hypotéku tak v skutočnosti klame sám seba a okolie - pretože si ešte nič nezaslúžil, neukázal, že vie, len predpokladá, že to hádam v budúcnosti nejako splatí.
Ale normálne, realne a seriozne je najskor si na niečo zarobiť a ušetriť až potom míňať. :300f:
Dôležitú informáciu v téme aby človek hľadal lupou v znôške balastu.
Lenže dôležitú info dokáže dať mechanikovi zase len mechanik - alebo myslíš, že Jožko čo robí kuchára v pizzerii alebo Anička čo prebaluje pacientov na geriatrii, že oni vedia a rozumejú čo im ten ujo v servise vypráva???? A aj oni potrebujú jazdiť.
Minule u nás na fajčiarke - kua chlapi bliká mi na aute taká červená kanvička s kvapkou (pani asi 40r) Myslíš kontrolka oleja? čo ja viem asi. Kedy si dolievala alebo menila olej. Čo ti šibe to robil ten cct čo som sa ho ledva zbavila. A tomu je kolko? No už 7 rokov mám od neho pokoj.
Takže takto vyzerá realny obraz slovenských motoristov a motoristiek. :300f: :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 61 neregistrovaných