Audi Q5 - homokinetický kĺb

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tommy96
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 27.01.2015 20:50
Zdieľať na Facebook

Audi Q5 - homokinetický kĺb

Príspevok od používateľa tommy96 »

Zdravím vás,

chcem sa spýtať, pri jazde autom aby som bol presnejší iba pri akcelerácií pociťujem na prednej náprave na pravo pomerne výrazné vibrácie.
Vyzerá to na homokinetický kĺb, nakoľko už som raz taký problém mal a prejavoval sa podobne.

Nakoľko sa blíži čas sviatkov a pokoja servis je možný až po novom roku, preto moja otázka znie: Je možné s tým opatrne jazdiť aj daľsie 2 týždňe alebo ideálnejšie je nepokúšať sťastie a auto odstaviť a počkať? Ide mi len o to, či sa môže prihodiť ešte niečo horšie.

Vďaka.
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Ak sú tam vybrácie tak nejazdi. Ak by to bolo len slabé rapkanie pri rozbehu doľava alebo doprava, tak tie dva týždne by sa dalo.
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Niektorí nemajú problém jazdiť s takým nie dva týždne ale dva mesiace a nič sa im nestane.
Chcem tým naznačiť že do Paríža by som sa s takým problémom nevybral, ale inak by som v okolí jazdil bez stresu.
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Pokjal pojdes len na nakupy a pozriet rodinku v okoli eak v tom nevidim problem.
Ludia jazdia na omnoho horsich vozidlach. Rrsp. v otrasnom stave.
tommy96
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 27.01.2015 20:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tommy96 »

Diky za nazory. Zda sa, ze pokial idem uplne jemne tak sa to da. Takze ako pisete, po meste prip. okolie sa zvlada, na dlhe trasy to urcite nebude.
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných