Audi Q5 - cenné rady

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Moonshine
Príspevky: 519
Dátum registrácie: 12.06.2018 15:59
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa Moonshine »

''Slovenska klasika je zavist a stazovanie sa.''

Oco má vo vela veciach pravdu a toto nevynímajúc.
Velký pomer zloženia pracovníkov je žial taký, že buď sú makači čo robia aj za iných, hlavne teda pri páse, na páse, na linke ale aj v kancli.

A potom sú tie fajky - rodinka, kamoši z detstva, susedia z dediny - Zbytočná pracovná sila, vymyslené pozície, skrytí na papieri vo výrobe.

Celé sa to v resumé nejakým zázrakom vyrovnáva a pláta sa ako vrece, nech to nejak funguje....
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa oco13 »

Autolaik - 5 rokov dozadu sedačky pre automotive v Šuranoch. A troška si zle čítal Ja si nepametám začiatky firmy, ale zmenu majitelov. Zamestnancov naozaj vozili agentury, ale ako prechádzajú do kmeňa tak prepravke prácu zadáva materská firma. Robím na pozícii, ktoré agentúry neobsadzujú. Prakticky už ani neviem že by niekto dolu na hale bol cez agenturu.
Robím to čo ma baví (relatívne) a hlavne ma baví nasierať tých čo sa dajú, tu na fore.
Akurát v tejto teme neviem ako sa to dostalo až sem. Lebo som len na okraj podotkol že celý skelet asi všetkých suv od gruppy sa skladá tu na zapadnom slovensku. Dokonca aj NagyVodražka niečo do Q5 robí. Nepovedal som ani že to sú sračky (sú) ani nič iné. Kopa ludí by si rado pozrelo ako sa to ich auto vyrába. :3906:
A ak ste si nevšimli ja sa naozaj nemám na čo sťažovať okrem ludí. To je to jediné čo mi v živote vadí. :o
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
dudikopf
Príspevky: 282
Dátum registrácie: 29.01.2013 21:38
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa dudikopf »

Porozmyslaj ci radsej neist do Passat b8 za 25t - 30t ti donesu pekny kus z nemecka z operaku kde vadsinou je velmi vela ponuk nakolko je to managerske auto. Vadsina ma i Acc automat. Acc je urcite dobra vecicka,osobne som stym v b8 dost spokojny. Odporucam pozicat a vyskusat. A nie pocuvat nazory niekoho kto to nemal. Silne snezenie vraj je problem ale skusenost este nemam. Operaku sa neboj nakolko zvadsa su pravidelne servisovane v autorizovanych servisoch. Zbytok prachov si nechaj na servis a na horsie casy...
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa autolaik »

.....Robím to čo ma baví (relatívne) a hlavne ma baví nasierať tých čo sa dajú, tu na fore.

To ze ta bavi nasierat ludi na fore,to som si vsimol uz davno. Vzdy v opozicii, aj k svojim vlastnym nazorom :)

Robim to co ma bavi (relativne) ..toto su velmi dobre zapamataj ze si napisal ... xyz krat si pisal nieco ine :) . Ale to je ta opozicia,aj voci sebe samemu :)



Neviem ci je pravda (popisal si strasne vela vsetkeho mozneho) o tej moznosti ist na dochodok do Alp na samotu ... ja byt v tej situacii,tak necakam ani sekundu a balim kufre.



K tomu adaptivnemu tempomatu... ja to mam radsej vypnute , zvyklo ho zblbnut aj oznacenie rychlosti na nakladaku,pracovnych strojoch... totiz mne tragac sleduje aj dopravne znacky.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa seven549 »

Moonshine napísal: 23.07.2022 21:01

A potom sú tie fajky - rodinka, kamoši z detstva, susedia z dediny - Zbytočná pracovná sila, vymyslené pozície, skrytí na papieri vo výrobe.

presne tak to je :28b7: :2f93: automobilky hladaju mechatronikov ti robia davno uz na pase
a na poziciach robia teliatka ako predavaci z hornbachu.ale vedenie to nevie lebo medzi vedenim a pasovoym robosom su ti ktory ich tam dostali.

a chyba je ze ludia sa boja vystupit z toho pasu a ist na vedenie si pokecat.ale nie na vedenie kde je slovak treba ist rovno za tym cudzincom ktory tomu hore sefuje.
kirke25
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 03.07.2010 22:40
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa kirke25 »

Spotreba to troch litrov, ročne náklady do 50€, pzp tak 40€, …. Dokonale auto. Ber dokiaľ je.
easyridersvk
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa easyridersvk »

idem predbiehat a ta hrstka splasenych tranzistorov da prikaz brzdit lebo auto predomnou co chcem predbehnut sa priblizuje. :40bd: :40bd: neviem kolko to postupilo za posledne roky ale ked toto robi stale .. tak nech si ho strcia niekde. okta 3.
kirke25
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 03.07.2010 22:40
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa kirke25 »

A načo predbiehas?😂😂
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa wilz »

easyridersvk napísal: 25.07.2022 18:09 idem predbiehat a ta hrstka splasenych tranzistorov da prikaz brzdit lebo auto predomnou co chcem predbehnut sa priblizuje.

No možno by pomohlo zapnúť predtým ľavú smerovku, to by mohol mať ten systém naprogramované ako signál že sa nebude jednať o zrážku.
Inak len vypnúť ten tempomat, čo je ale z povahy veci nezmysel, nebudem predsa zakaždým keď chcem náhle predbiehať, vypínať tempomat, ale ako má inak to čidlo vedieť že nejdeš naraziť, ale že tesne pred nárazom vybočíš doľava ?
easyridersvk
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa easyridersvk »

:D nepomaha ani blinker ...

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných