Audi bang a olufsen

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

krawa
Príspevky: 1086
Dátum registrácie: 13.10.2009 10:41
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Audi bang a olufsen

Príspevok od používateľa krawa »

Zdravim,mam uz v aute tuto hudbu,hra to perfektne cisto aj nahlas,len mi tam chybaju basy,da sa tam dorobit nejaky maly subwoofer?nic hrozne tam nechcem,len proste nejaku mensiu skatulu nech to k tym vyskam sedi,najlepsie daky aktivny co s tym neni tolko roboty,dakujem vsetkym
A4 3.0Tdi 2013 180kw
krawa
Príspevky: 1086
Dátum registrácie: 13.10.2009 10:41
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krawa »

No ved subwoofer tam je,v zadnom plate,ale hra tak ako keby tam ani nebol,proste chcel by som kusok viac
A4 3.0Tdi 2013 180kw
golfo
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 11.10.2015 15:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa golfo »

len sa ta tak opytam,nemas ho zapojeny nahodou v protifaze k ostatnym reproduktorom?ak niekto nieco robil ci nahodou nemas plus pol na minuse a opacne,tym padom ti vznikol akusticky skrat a mas pocit ze to nebasuje,kukni to,a skus pozriet aj ostatne reproduktory basove(stredobasove) ci spravne pripojene.
Fiat Marea weekend 2,4 jtd,VW Passat Variant B7 2.0tdi
krawa
Príspevky: 1086
Dátum registrácie: 13.10.2009 10:41
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krawa »

Napadlo ma to,ale tak robil to manik co dokaze s autom divy,do toho sa neodvazil nik pustit,lebo bolo treba vyhadzat cele auto,a nechce sa mi verit ze by sub zapojil naopak,ale aj majster tesar sa utne,lebo ja som tam mal ustrihnuty steker,takmohlo sa stat hocico,este koncom tyzdna ideme dorabat vysky v predu a v zadnom plate podla schemy su este dva stredy,ale kazdopadne toto vyskusam pozret,dik za postreh
Naposledy upravil/-a krawa v 04.04.2017 07:11, upravené celkom 1 krát.
A4 3.0Tdi 2013 180kw
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

najlahsie bude kupit zvlast sub a jednokanalovy zosik. Zosik by mohol vysokourovnovy vstup, to nie je nic exoticke, daju sa najst bez problemov. Takze ako signalovy kabel na zosik pripojis kable, co ti teraz idu do subu.
Ak nema vysokourovnovy, tak dokupis konvertor.
Ak nechces nosit krabicu v aute, tak pozri, ake ma rozmery a parametre ten zabudovany sub a pripadne by si kupil len reprak a vymenis ho, ale zosik zrejme budes potrebovat novy.
Prever si, co to tam mas teraz za system, ake ma parametre zosik. Co som narychlo nasiel, tak to bude nejaka divnost ako 15 kanalovy zosik 750W, ale to je len 50W na kanal, co je na sub malo. Ale mozno mi to naslo parametre z inej generacie.

Ta protifaza nebude mat vplyv, pretoze ine repraky takmer vobec nehraju take pasma ako hra sub, cize tam sa nema co rusit.
Inak to moze byt uz aj vekom, nie si najmladsi a vekom odchadza sluch v nizkych frekvenciach. :zg282:
krawa
Príspevky: 1086
Dátum registrácie: 13.10.2009 10:41
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krawa »

Az taky stary zas niesom :d :D
A4 3.0Tdi 2013 180kw
golfo
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 11.10.2015 15:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa golfo »

"Ta protifaza nebude mat vplyv, pretoze ine repraky takmer vobec nehraju take pasma ako hra sub, cize tam sa nema co rusit."TO zdaleka nemusi byt pravda,nevieme ako ma nastavene pasmove priepuste.....
Fiat Marea weekend 2,4 jtd,VW Passat Variant B7 2.0tdi
krawa
Príspevky: 1086
Dátum registrácie: 13.10.2009 10:41
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krawa »

Panstvo takze benger dorobeny komplet vsetko,hra ako ma :2f93:
A4 3.0Tdi 2013 180kw
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

a co si nalozil nakoniec?
krawa
Príspevky: 1086
Dátum registrácie: 13.10.2009 10:41
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krawa »

Vsetko je origo tak ako ma byt,subwoofer bol uplne novy,a kdesi som cital ze mu trosku trva kym sa rozohra,no a chybali mi este vysky v prednych dverach,a v zadnom plate tie dva asi stredove su to,na tieto 4 som nemal stekre,tak kym to prislo sme zlozili len to co som mal,lebo som potreboval auto,a nepovedal by som ze to az tolko spravi,proste ked je to teraz komplet,tak je to o niecom uplne inom,neda sa to porovnavat,
A4 3.0Tdi 2013 180kw
si-to-8
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 01.07.2016 12:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa si-to-8 »

takze chyba predsa len nebola v tvojom sluchu :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných