Audi A8 3.3 tdi - Vaše skúsenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

urpin
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 10.09.2008 17:32
Zdieľať na Facebook

Audi A8 3.3 tdi - Vaše skúsenosti

Príspevok od používateľa urpin »

Nazdar borci.

Čo poviete na tento motor audi 3,3tdi v8.skuste tak troska onom popisat.nemal som moznost vyskusat tak preto sa pytam.za odpoved vopred dakujem.

Caves.
audis
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: 08.06.2009 20:43
Bydlisko: Slovensko
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audis »

ja som sa na tom vozil. k tomu autu vela netreba, je to delo
katona2
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 23.04.2009 12:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa katona2 »

Ja som ho mal...drahsi servis haklivy motor ale vykonny
JARECKO
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 20.02.2007 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa JARECKO »

je to 8valec tak urcite bude narocnejsi na udrzbu ako nejaka fabia htp
prevod
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 05.10.2006 18:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa prevod »

nazdar,

najlepsie to kupit s doveryhodnou servisnou knizkou a podobne ako pri 110kw 2,5tdi , overit ci boli menene vahatka , vacky a pod. Pretoze tieto motory maju takisto ako spomenute 2,5-ky trapne vacky z blata ;) a ked sa ti to zoserie , tak spravit 8 valec - 32 ventil Ta bude stat prinajmensom 3300 eur (podla poskodenia) - vravim z vlastnej skusenosti.
vlado1886
Príspevky: 242
Dátum registrácie: 21.12.2008 19:47
Bydlisko: Pod Dubnom
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlado1886 »

BLINDSIDE napísal:Prečo to chceš ? Nemyslím si, že denne spravíš 300km po Nemeckých dialniciach, aby si taký motor využil
Preco by si take auto nekupil,ked ho chce. Ci A8 sa kupije len na nemecke dialnice?
lowrider
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 23.06.2008 08:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lowrider »

Do 3.3 tdi by som nešiel len z toho dôvodu, že ich je na trhu skutočne málo. Radšej zainvestuj do 4.2 a kludne to urob na plyn. Nech si vraví kto chce, čo chce. Budeš mať výkon, spolahlivý motor a relatívne dobrú spotrebu. Pri A8 len pozor , aby si nenabúral. Hliníková kasňa sa zle opravuje :3c90:
A ak túžiš po takom veľkom aute, tak si ho kludne kúp. Sny sa majú plniť. Bohužiaľ ťa každý jeden odsúdi ako frajera na audine, ale títo ľudia nechápu, že takéto autá sa kupujú aj z dôvodu bezpečnosti, pohodlia, komfortu, výbave a iných vecí. Tak veľa zdaru pri výbere.
audis
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: 08.06.2009 20:43
Bydlisko: Slovensko
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audis »

lowrider napísal: A ak túžiš po takom veľkom aute, tak si ho kludne kúp. Sny sa majú plniť. Bohužiaľ ťa každý jeden odsúdi ako frajera na audine, ale títo ľudia nechápu, že takéto autá sa kupujú aj z dôvodu bezpečnosti, pohodlia, komfortu, výbave a iných vecí. Tak veľa zdaru pri výbere.
presne tak :2f93: :300f:
hamer
Príspevky: 597
Dátum registrácie: 17.01.2006 16:00
Bydlisko: SR (E&W)
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hamer »

audis napísal: ...som sa na tom vozil. k tomu autu vela netreba, je to delo...
Veru ze uz k nemu nic netreba, iba sa vozit na 4.2i V8...
Potom v hlave zmenis definiciu pojmu "delo".

Pokial clovek vyslovene nie je pacient na naftu, resp. na V8 v TDi, tak tento motor nema
prakticky zmysel.
To co sa mozno usetri na palive hned vrazis do servisu 3.3 TDi. To uz naozaj radsej
2.5 TDi ak silou mocou chces naftu. Ale aj tak to mas ako z kaluze do blata...
ExotDM
Príspevky: 152
Dátum registrácie: 06.05.2010 20:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ExotDM »

Preco tak slovakom vadi ked si chce niekto kupit velke a luxusne auto????a co ked ho chce zato ze 95% ludi sa vozi na malych fabka,pezotikoch ci renoltoch nemusi byt na hlavu aj tych zvysnych 5%.....
Viki39004
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 22.03.2007 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Viki39004 »

Kludne chod do toho auta je to len slepa zavist ostatnych .A8 4/2 benzin a lpg tiez odporucam BRC vo zvolene ti ho namontuje a aj zapisu do Tp ja tiez uvazujem nad takou moznostou.
urpin
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 10.09.2008 17:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa urpin »

hosi hosi.ja som sa pytal na motor nie na auto.mna zaujma ten motor ako po technickej aj ekonomickej casti.(spotreba,poruchy,cena nahr.dielov atd.)mam 2,5tdi v c4 super motorik,preto sa pytam na v8.benzin nie,nie,nafty je dost,neriesit.dikes
ExotDM
Príspevky: 152
Dátum registrácie: 06.05.2010 20:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ExotDM »

BLINDSIDE napísal:Určite sa 95% ludí nevozí na maličkých autíčkach. Otvor si oči ked ideš po ulici a dobre sa dívaj navôkol
Fakt sorry prisiel som z mesta a musim to zmenit je ich 98%
romanbagac
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 07.03.2007 19:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa romanbagac »

Ja osobne by som do toho nešiel. To auto musí mať kvantum kilometrov (prvý majiteľ na ňom behal min.150000 za prvé tri roky a auto má iste 8 rokov) a tým pádom ťa čaká veľa servisovania čo sa neoplatí aj keď nafty máš kopu. Tie peniaze radšej dolož a kúp novší 3.0tdi a budeš na tom lepšie. Novšie auto, menej km, menej opotrebované a aj spotreba nižšia pri tom istom výkone.
last
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 25.11.2012 15:05
Zdieľať na Facebook

3.3 tdi

Príspevok od používateľa last »

Auto je dobre len toľko, koľko je doňho ochotný majiteľ investovať. :2f93:

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: martincichy a 16 neregistrovaných