Audi A8 - diaľkové svetlá

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

uwa0914235577
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 23.01.2023 23:00
Zdieľať na Facebook

Audi A8 - diaľkové svetlá

Príspevok od používateľa uwa0914235577 »

Dobrý deň prosím Vás mám A8 2009 a pri nastavení svetiel na AUTO mi nejdu zapnúť páčkou dialkove svetla ale keď prepnem mánualne na svietenie tak v tej poloho ide samozrejme ten vypínač prepínač alebo ako to nazvať bol vymenení a vyskúšaných bolo viacej druhov … viete poradiť ? Ak to vie niekto vyriešiť kľudne mu to zaplatím nech to opraví
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Dialkove

Príspevok od používateľa fzubaty »

Este keby som vedel co je to za auto.
Pilotek
Príspevky: 869
Dátum registrácie: 05.06.2008 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A8 - diaľkové svetlá

Príspevok od používateľa Pilotek »

A v tom režime 'Auto' si to skúšal, keď "bola tma"? T.j. režim 'Auto' rozsvietil stretávacie svetlá? Lebo ak svietili len denné svetlá, tak pravdepodobne prepnúť na diaľkové sa nedá (dá sa len zablikať potiahnutím páčky).
66QUATTRO
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 19.01.2010 19:03
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A8 - diaľkové svetlá

Príspevok od používateľa 66QUATTRO »

Na inom aute kde už bolo automatické svietenie - aj prepínanie medzi stretávacími / diaľkovými to tiež tak bolo čo som skúšal - tiež ma to prekvapilo... je to režim automatický - tak do toho nemáte šahať, alebo si prepnúť manuál - odporúčam prečítať návod .... ak prepínanie funguje na man. móde, tak nemôže byť zlá páčka... je to tak od výroby...
miroslav114
Príspevky: 638
Dátum registrácie: 17.03.2015 21:44
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A8 - diaľkové svetlá

Príspevok od používateľa miroslav114 »

Keď mám auto mód, ale mám automatické prepínanie svetiel tak si vieš Max prisvietit diaľkovými keď potiahnem páčku k sebe , ináč mi prepína len automaticky , pokiaľ si to dám na normal režim tak si viem sám prepínať prackou diaľkové , tlmené
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A8 - diaľkové svetlá

Príspevok od používateľa seven549 »

tak to maju vsetke auta pokial sa neprepne spinac na manual tak dialkove nejdu zapnut len blikat sa da.

auto funkcia je koli prejazdom cez tunel nie na jazdenie v noci.+ niekto si este zapinal hranim sa cez vcds na denne svietenie aj zadne svetla aby nemusel cez tunel zapinat stretavacky

skandinavia mod tam to bolo tak robene z vyroby u tych aut.

a este potom nejako sa riesilo aj stmavovanie budikov pretoze tie automaticky zhasli a donutili prepnut na manual.

cize kazdy kto svieti dennym + zadnymi svetlami ma v aute made in home daylight.

nove auta uz to maju mozno inac riesene ale tie prve auta co mali denne svietenie z vyroby kazde jedno malo rovnake moznosti.
m.f.
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 01.04.2010 10:27
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A8 - diaľkové svetlá

Príspevok od používateľa m.f. »

Skus kliknut 2x od seba a mali by sa zapnut dialkove.
Tak to bolo na Passate b7
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných