Audi A6 2012 - motor naštartuje až na 2x

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Audi fórum
Odpovedať Nová téma
Autor Správa
pavolcech
Založený: 03 január 2015
Nabehané: 1 hod 43 min
Predmet: Audi A6 2012 - motor naštartuje až na 2x PríspevokZaslal: 29.05.2020 14:11   
Zdravím, chcel som sa spýtať, či sa náhodu niekto nestretol s podobným problémom, ktorý sa objavil mne. Auto je vybavené bezklúčovým štartovaním a od minulého týždňa sa mi stáva, že po stlačení brzdového pedálu a stisknutí štartovanieho tlačítka sa zapne iba žhavenie a až po opätovnom druhom stisknutí tlačítka sa naštartuje motor. Už som skúšal aj stlačiť silnejšie brzdový predál a aj držať dlhšie stlačené štartovacie tlačítko ale nič nepomáha. Ďakujem za akékoľvek rady.
Citovať
undertaker007
Nová tvár - Trabanto (19)
Založený: 01 máj 2013
Nabehané: 2 dní 21 hod 6 min
PríspevokZaslal: 29.05.2020 21:24   
No dobre a netreba náhodou len chvíľu počkať?
Bezkľúčovo otvoríte dvere, nasadnete, zatvoríte, stlačíte brzdu, stlačíte gombík a nič, vôbec nič, len kontrolka žhavenia?
Či nabehne všetko, okrem motora, na prístrojovej doske pozhasínajú všetky kontrolky okrem kontroky žhavenia? A čo ak by ste počkali a nič nerobili - povedzme najviac 10 sekúnd? Ani tak sa motor sám nespustí? Bez opätovného stlačenia gombíka?
Citovať
pavolcech
Založený: 03 január 2015
Nabehané: 1 hod 43 min
PríspevokZaslal: 29.05.2020 23:22   
Áno všetko nabehne okrem motora. Až po opätovnom stlačení tlačítka naštartuje motor. Doteraz vždycky na 1x štartovalo a teraz takto.
Citovať
cibo226
Nová tvár - Trabanto (10)
Založený: 04 september 2009
Nabehané: 1 dní 1 hod 59 min
PríspevokZaslal: 30.05.2020 09:58   
nemoze byt problem v zhavicoch? ze to nestihne nazhavit do dakeho casoveho intervalu a preto to nastartuje az po opetovnom stlaceni? netusim na akom principe to funguje ale je to len moj lajcky nazor. Diagnostika co hovori?
Odpovedať Nová téma

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Audi fórum