Audi A6 3.0 Quatro 150kw r.v. 2012 A7

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

matko2727
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 15.12.2009 14:09
Zdieľať na Facebook

Audi A6 3.0 Quatro 150kw r.v. 2012 A7

Príspevok od používateľa matko2727 »

Zdravím.kupil som si to auto a má najazdených cca 160 000 km.co všetko by som si mal skontrolovať a načo si hlavne dať pozor aby som predišiel prípadným servisom či poruchovosťi. ako to je vlastne z rozvodami?kedy sa menia?
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

akurat znamy menil rozvody rocnik ten isty naj.180 tis.vymena 2000tis. eur , pozor na olej v prevodovke , dal by so ho vymenit tiez ale nie hocikde ale len v servisoch nato vybavenych
matko2727
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 15.12.2009 14:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matko2727 »

Aj keď to má reťazove rozvody tak ich menil pri 180 000?nejak skoro nie?ide o to že každý z mojhomokolia rozprávajú že retazove sa menia až oveľa neskôr no chcem pocut aj názor iných ludi alebo ludi ktorý takéto auto majú.a v prevodovke sa má kedy meniť olej?trochu som v tomto lajik pretože je to môj prvý automat.je pravda že auto bolo drahé no zas nemienim preplácať v originál Audi servise.penize mi nepadajunz neba
jozhaz
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 24.02.2011 18:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozhaz »

Aj keď to má reťazove rozvody tak ich menil pri 180 000?nejak skoro nie?ide o to že každý z mojhomokolia rozprávajú že retazove sa menia až oveľa neskôr no chcem pocut aj názor iných ludi alebo ludi ktorý takéto auto majú.a v prevodovke sa má kedy meniť olej?trochu som v tomto lajik pretože je to môj prvý automat.je pravda že auto bolo drahé no zas nemienim preplácať v originál Audi servise.penize mi nepadajunz neba

...mal som A6 túto istú motorizáciu cca 2 roky-nákup mala cca 40 k km-predaj -137 k km. Doporučil by som ti, aby si v prvom rade vymenil všetky! náplne. Prevodovka a to hlavne každých 60 000 km. Rozvody neviem, neriešil som ich vzhľadom na nízky nájazd km, ale na prevodovke po výmene oleja to bola sakra cítiť - k lepšiemu...rozvody máš čas vymeniť cca pri 250 k km, ak samozrejme sa niečo nestane, ale je to na tebe...veľa šťastných km.
Za seba, dlho som sa vŕtal v ponukách na nové vozidlo a skončil som zase u A 6 3,0 TDI..
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nuda, co ?

inak za 2000 sa vam oplati zamestnat si vlastneho servisaka a v skusobnej dobe ho vyhodit :)
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Ide o to že tieto nové super autá nemajú reťaz ale doslova retiazku a po 200 tis. je vytahana tak že dokáže brúsiť blok
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Pri takom type auta by som predpokladal, že tie peniaze z neba naopak padajú :) Určite je to úžasné vozenie, ale všetko má svoje ale. Druhý majiteľ by mal zarábať viac, ako prvý, lebo teraz prichádzajú na rad drahé banány, aby ich bolo za čo kupovať.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
aristoteles
Príspevky: 777
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Fakt? Vies kolko to auto stalo v roku 2012 ako nove?
aristoteles
Príspevky: 777
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Inak, zadavatela osobne poznam a zaraba take peniaze, ze sa nam vacsine o tom ani nesniva. Takze, si zopar ton bananov moze dovolit kupit.
Spokojnost?
matko2727
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 15.12.2009 14:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matko2727 »

Chlapi ja nechapem prečo tu riešite peniaze.ja niesom žiaden podnikateľ ale zarábam si na nich manuálnou prácou na stavbe v zahraničí a každý cent mám vydretý.keďže veľa cestujem tak som si aj doprial lepšie auto ale zas nechcem vyhadzovať peniaze tam kde to nieje nutne.ak mi viete v mojej otázke nejako pomôcť a poradiť tak Vám budem vďačný
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

aristoteles napísal:Fakt? Vies kolko to auto stalo v roku 2012 ako nove?
Zhruba viem koľko stálo nové. Len píšem, že cenou servisu a údržby môže dať hlavu do smútku aj tomu, kto má zahraničný plat.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: cicmanec842, Filiplat, mhlavaty a 13 neregistrovaných