1 051 547
inzerátov
Pridať inzerát

Audi A6 - podvozok

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Audi fórum
Odpovedať Nová téma
Autor Správa
Blazerko
Založený: 14 marec 2018
Nabehané: 15 min
Predmet: Audi A6 - podvozok PríspevokZaslal: 14.03.2018 22:30   
Zdravím, neviem či som trafil správnu sekciu, ale chcel by som sa poradiť...mám audi a6 c5 132kw 2.5tdi quattro rok vyroby 2000 vzadu mam vzduchovy podvozok a ten robí problémy.
Podvozok sa v pohode zdvihne ale pri dlhšej jazde alebo keď zoberiem viac ľudí mi ho počas jazdy zníži totálne na minimum, že auto pomaly skáče pri nerovnostiach, zaujimalo by ma čo to môže byť...kontrolka sa samozrejme automaticky rozsvieti ked je podvozok kriticky nízko...aj sa najprv tvári že ho začne dvihať ale kompresor sa zapne na cca 3 sekundy a hneď ho vypne...kompresor nafukne jedine tak, že nechám zapnute žhavenie odpojim baterku a nasledne zapojim..a toto riešenie sa mi tiež nepozdava nejako...mohol by to byť len ventil, alebo derave mechy? Ďakujem za každú odpoveď.
Citovať
FUTURA 29
Povedomá tvár - Favorito (33)
Založený: 13 apríl 2009
Nabehané: 12 dní 11 hod 7 min
PríspevokZaslal: 15.03.2018 10:35   
To by som typol na samotny kompresor,nezapina ho normalne aby natlacil vzduch do zasobniku,diagnostikovat da to neda?

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Audi fórum