Audi A6 C7 facelifte dunenie. Hučanie od podvozku

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

linienn07
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 25.11.2007 19:39
Zdieľať na Facebook

Audi A6 C7 facelifte dunenie. Hučanie od podvozku

Príspevok od používateľa linienn07 »

Ahojte A6C7 3.0 tdi 160kw stron.
Mam taky problém ze hučí. Duni od spodu. Ak dám do N je ticho. Mne to príde ako od výfuku.. Pred tým ako to začalo sa mi ukázal nox sensor. Bolo to u mechanika ktorý tvrdil ze bol v poriadku len bola chyba v káblovácke celé sa to nanovo vraj prepinovalo alebo niečo také vraj to bolo cele mokré na strane sovera ako je nádržka na ostrekovače čelného. Chybu viac nevihodilo. Ale odvtedy to Duni hučí. Už som bol v dvoch ser. A nik na nič nedošiel.
Ak by mal niekto dáky nápad načo sa zamerať bol by som rad. Ďakujem pekne
Naposledy upravil/-a linienn07 v 02.01.2021 15:18, upravené celkom 1 krát.
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Leď to duní odspodu, tak to JE od výfuku... Akurát ten NOx senzor s tým asi nič nemá, ten sa prejavuje miernym poklesom výkonu. Alebo vôbec nijako, len neprejdeš cez EK :3035:
linienn07
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 25.11.2007 19:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa linienn07 »

Lenže najnovšie co som spozoroval je ze to dunenie resp. Hučanie je počuť vzadu. Pred týždňom som bol na STK a EK prešlo bez problémov.
Loslamos
Príspevky: 124
Dátum registrácie: 16.01.2020 18:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Loslamos »

neni cítiť aj vibrácie ? to by mohla byt prehnita spojka na výfuku mne sa to stalo až nakoniec odpadla polovička výfuku :D alebo je len zle upevnená a jedna strana nie je dotiahnutá ...
linienn07
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 25.11.2007 19:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa linienn07 »

Hej aj to by mohlo byt sú ale také ľahké. Ale servis to pozeral ale len tak aby sa nepovedalo. Len ešte pred tým doplním bol komplet motor von menili sa vačky a rozvod. Začalo to po ujdeni cca 1500-2000k
Este doplním pokiaľ je zaradené S"tak je to úplne iné niejo to tak vnímané
Akonáhle je v D" okolo 1200otacok duni resp keď poddtaca motor.. Vzadu sa nedá ani sedieť
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných