Audi A6 c5 2.4 v6 ,4x4 , LPG

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mafian
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 29.09.2017 15:47
Zdieľať na Facebook

Audi A6 c5 2.4 v6 ,4x4 , LPG

Príspevok od používateľa mafian »

Caute chcel by som vediet ci sa mi taketo auto oplati kupit a na co si mam dat pozor pri kupe. Je to rok 2004.
Budem rad za kazdu rozumnu odpoved.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Určite oplatí , palivo za polovicu a kedže plyn netvorí karbonové usadeniny aj servis nebude tak častý. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

nieje vsetko len o jazde zadara.plyn je pre niekoho bohova vec,nie kazdy motor je po plyne super stav,kto a ako ho jazdil-kolko ma km,hlava-ventily,startovanie,atd,trpia vstreky benzinove-ked ako Renault 1.6 16v stoja 18e kus a vymenis a ides dalej,napr.vectra c 2.2 kus okolo 150e,pozri audi 6,skor ci neskor ti bue auto kaslat,trhat,tazsie starty,atd,ze ich budes riesit,to je beton,pozri ci je plyn stara klasika-alebo modernejsie,ci ma primazavanie alebo nie,ci nema nadrz stariu ako 10 rokov - problem stk.audi ako kazda nemecka sopa ma drahu napravu,hrdza je skoro na kazdej,svetla svietia ako na citorine kahance,cievky na sviecky-ci ma jemny chod,ak je olejnicka-smrdi a kvapka rovno na vyfuk,trubky-odvetranie tvrde-popukane-drahe,ak ma sedadla v kozi,bude dopukana ako ciganaska pata,okolo vyfukov-nic lacne,rozvody-nic prijemne a lacne,ak mas prezrete vsetko na kasni,naprave,nebola vygulana aspon nieco okolo tohto je spravene a ak to nieje dovoz-na 98% stocenka a ide ti len o plyn - tak to mas napisane..
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Urcite je ako cukrik....14 rocne audi 4x4 a lpg je zjavna pasca na penazenku menej inteligentneho kupca. Ale kazde auto sa raz preda... Ten pocit vystupit na sidlisku z audiny sa neda kupit...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

To auto je pasca na úplne všetko,akurát platí že ak je v poriadku to ide celkom slušne.Toho čo z nej vystúpi radšej tri razy ľutuj,pretože ani to neplatí čo kedysi keď prišlo také do dielne a servismen utrúsil...prišli nám peniaze.Dnes ho nepustia ani do dverí,robí sa to presne ako každé Audi -protivne,a aut je ako maku
mafian
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 29.09.2017 15:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mafian »

Tak ze hovorite ze radsej ruky prec od toho?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ano či nie, je závislé na množstve faktorov.Čím auto prešlo,aké km,aký servis,po koľkých majiteľoch,čo za montáž plynu,ako prevedená a aké zariadenie,otázok spústa a odpoveď neznáma.U staršieho auta treba vždy počítať aj z variantou že sa niekto práve zbavuje niečoho,čoho už má sám plné zuby.To ešte problémom nie je,ale problémom je že to vie iba on,ak z takým nepočíta rozpočet kupujúceho,je zle.Väčšinou je lákadlo smiešne nízka cena,ale treba počítať že to je ako lízing a kúpna cena je iba akontácia.To auto je skladačka drahých riešení,tam lacné nie je nič,Audi je majster sveta komplikovaných riešení na hrane debi*lity
mafian
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 29.09.2017 15:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mafian »

oco13 napísal:Určite oplatí , palivo za polovicu a kedže plyn netvorí karbonové usadeniny aj servis nebude tak častý. lol
som na zaciatku pisal ze blbe komenty si nechajte pre seba
mafian
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 29.09.2017 15:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mafian »

mhlavaty napísal:Ano či nie, je závislé na množstve faktorov.Čím auto prešlo,aké km,aký servis,po koľkých majiteľoch,čo za montáž plynu,ako prevedená a aké zariadenie,otázok spústa a odpoveď neznáma.U staršieho auta treba vždy počítať aj z variantou že sa niekto práve zbavuje niečoho,čoho už má sám plné zuby.To ešte problémom nie je,ale problémom je že to vie iba on,ak z takým nepočíta rozpočet kupujúceho,je zle.Väčšinou je lákadlo smiešne nízka cena,ale treba počítať že to je ako lízing a kúpna cena je iba akontácia.To auto je skladačka drahých riešení,tam lacné nie je nič,Audi je majster sveta komplikovaných riešení na hrane debi*lity
Lpg zariadenie je prins
Po prvom maitelovi na Sk v 2015 bolo dovezene z vonka.
najaza 280000km.
podla vin cisla km sedia co je auto na slovensku.
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Vies na hlupe otazky hlupe odpovede.... Moj mechanik ma na dvore vzdy nejake to vacsie audi a pohlad na ne je zalostny, dobre slovo na tie auta nepovie aj ked mu nosia peniaze a hlavne vidiet ze ich kupuju mladsie rocniky ciste pre imidz. Potom nemaju na podvozok,na kolesa,na prevodovky,na go motorov... Preco si nekupit nieco jednoduche, lacne na servis hoc aj nie take hogofogo? Ta niet logickej odpovede na Chcem stare zlozite audi... A preco ho chces? Ta lebo Audi... Tam koncia moznosti poradit....
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

mafian napísal:
oco13 napísal:Určite oplatí , palivo za polovicu a kedže plyn netvorí karbonové usadeniny aj servis nebude tak častý. lol
som na zaciatku pisal ze blbe komenty si nechajte pre seba
Vysvetli mi čo je na tom komente blbé??? Plyn dokázatelne menej zanáša motor a VW motory ho znášajú dobre, a palivo je momentalne ešte menej ako je polovica ceny benzínu.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mafian
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 29.09.2017 15:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mafian »

oco13
Sorry zle som pochopil tvoju odpoved.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Dnes som mal dlhý rozhovor z klientom čo ho servisujem, A4 PD motor,majiteľ z autom spokojný ibaže ho tlačí nutnosť prihlásiť ho v A. A tak zvažuje kúpiť v A auto aby sa vyhol problémom z políciou z dlhodobe tam neregistrovaným autom.A teda sa zvažuje kúpa A5 a čo teraz.Srdce bojuje z rozumom,prebrali sme si otázku servisu,že to je o niečom úplne inom ako PD-čko.Všetko je krásné kým nie je problém.V momente sa ale veci desivo zmenia,lacným opravám je koniec,už to je iba veľa a ešte viac.A to ešte kupuje 4x4 našťastie z manuálom.A teda čo viem zvažuje to už dlhšiu dobu a až dnes to vyzerá že sa vec zlomila a kúpa bude.Zrejme na prísľub že servisne ho aj z týmto autom prikryjem,hoci od radosti nevyskakujem,čo asi tuší.Byť to pre mňa človek bez väzieb minulosti ma na nič podobné nenaberie,ani ma nenapadne.Tým ale chcem povedať že rozumný človek zvažuje všetky pre a proti,duplom ak ide nabúchať niekoľko desaťtisíc za vec ktorá dnes je,zajtra je šrot.
axer
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 28.03.2008 20:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa axer »

Mame doma a6 c5 2,4 LPG rv 04,takze to auto celkom poznam,kupil som ho s najazdom 190 tis.s jasnym pôvodom a v relativne slusnom stave a dal som do toho auta za rok cca 2tisicky za bezny servis ako brzdy,naprava,rozvody,pretesnenie motora,vyfuk..+1,3t za splynovac.Teraz bude mozno na dlhsi cas klud,je to pomerne priestranne auto,motor ma plynuly zatah,kultivovany chod,spotreba cca 11L plynu.Ak mas neaku tisicku na servis bokom,kludne do toho chod,urcite je to lepsia volba ako dieslova verzia.A k tej hrdzi ako tu niekto pisal,samozrejme je to hlupost,Audina ak nebola burana,nema preco hrdzaviet.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Koľko fotiek hrdze chceš vidieť ? samozrejme nebúraných,predsa lampičky Špz sa špeciálne nedajú nabúrať,ale od hrdze vypadnúť vedia.Pozri sa pod dverové lišty,a napíš čo si našiel,najlepšie z fotom zozadu ako je tá skrutečka na koncom.Ja ti poslepu nájdem všetky

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných