829 837
inzerátov
Pridať inzerát

Audi a6 allroad 2007

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Audi fórum
Odpovedať Nová téma
Autor Správa
Lukáš...
Založený: 06 júl 2018
Nabehané: 41 min
Predmet: Audi a6 allroad 2007 PríspevokZaslal: 01.05.2019 14:26   
Zdravím. Potreboval by som na audi a6 allroad 2007 nakalibrovat nanovo vzduchový podvozok lebo boli menené všetky vankúše. Našiel by sa niekto z Košíc pripadne z okolia kto ma doma diagnostiku a mohol by mi s tým pomôcť? Samozrejme nie zadarmo. Ďakujem
Citovať
misokgb4
Povedomá tvár - Favorito (21)
Založený: 06 júl 2010
Nabehané: 3 dní 21 hod 36 min
PríspevokZaslal: 04.05.2019 01:42   
Ono aj ked menis tlmice za nove, aj vankuse, ak na naprave nie je nic ohnute/poskodene, tak hodnoty sa nemenia, ak su ine nez su aktualne hodnoty vo vagu niekde bude chyba. este som nevidel na ziadnom audi vzduchaci po vymene, ze by sa nejak menila dlzka stredu kolesa po hranu blatnika...
Citovať
lubomt
Povedomá tvár - Favorito (33)
Založený: 15 marec 2007
Nabehané: 2 dní 21 hod 5 min
PríspevokZaslal: 04.05.2019 09:41   
Pri vymene vankusov sa podvozok nekalibruje. Vymena je v podstate jednoducha
Opravy, renovácie a servis AUTOMATICKÝCH PREVODOVIEK všetkých výrobcov /aj veterány/,oprava riadiacich jednotiek aut.prevodoviek, vzduch.podvozky VW,AUDI,Mercedes. Profi diagnostika. Príbovce 25 (okr.Martin). 00421 908 777 779
Citovať
Lukáš...
PríspevokZaslal: 04.05.2019 11:29   
Skúsili sme to nakalibrovat. Ale nechce to ísť. V aute nejde zmeniť svetlu výšku. Je to sivým písmom a nejde nič urobiť. Ak napojime na diagnostiku tak píše chybu v tom ze nieje podvozok nakalibrovany. No ak to začneme kalibrovat tak nechce prijať hodnoty. Nevieme co s tým. Dá sa vymazať chyba no hneď sa obnovy zasa a nechce ju zmazať.
Citovať
gnagy
Známa tvár - Feldo (64)
Založený: 19 marec 2016
Nabehané: 14 dní 0 hod 33 min
PríspevokZaslal: 04.05.2019 13:42   
Len pre zaujimavosť - koľko ťa vyšla výmena vankúšov?
mjz
Známa tvár - Feldo (75)
Založený: 06 september 2007
Nabehané: 5 dní 5 hod 4 min
PríspevokZaslal: 15.05.2019 15:07   
ked menis vankuse,nerobis nic - to je len tahanie euracov v dielni, ak mas vsetko ok,tak to bude ok.teraz som 2 dni riesil tento skvost,vymena predných vankusov-hned aj s tlmicmi,komplet klasicky komplikovane ramena,brzdy,stabil.gumy,,tie uzasne plasty pod autom,,robim ich casto a stale do kola hovorim a pisem - kto si uz moze takuto predrazenu stale hrkajucu keketinu kupit,ak ma viac ako 19 rokov,lebo takym to este tak dobre nepali.ked si do toho serbla sadnes,vidis pred seba - na bok do lava vidis len stlpik a spatne zrkadlo a ked sa nedajboze otocis do zadu - vidis len calunie zadnych dveri a ked vystupujes - musia ta tahat alebo tlacit.
PríspevokZaslal: 19.05.2019 10:04   
Vankúše sú originál audi. Len jeden predný vankúš stal okolo 1300€. Všetky 4 vankúše sú nové. Je tam nová kocka, ani jedna hadička neprepušta vzduch, kompresor je funkčný na 100%. A ľavú prednú stranu zdvíha až do neba a pravú menej. Predná ľavá a práva strana sa hádajú. Aspoň to tak vyzerá ze sa hádajú medzi sebou..
Odpovedať Nová téma

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Audi fórum