Audi A6 Allroad Quattro Tiptronic 2,5 tdi V6 132kw rv2002

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Bože môj,tomu si dal,trafil si hneď dve legendy z čiernej listiny ktorým je múdre sa vyhnúť.Ale ak už sa stalo čo nemalo,aspoň ten problém opíš tak,aby bola aspoň iskrička možnosti o probléme a riešení uvažovať.Hučí ako blázon je menej ako nula
Pri zadávaní témy si tam mal také červené doporučenie,ako tému napísať,to je základ bez ktorého viem z absolutnou istotou garantovať že téma bude zbytočná
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

To auto nové stálo okolo 2.000.000 sk a cena ND je tomu prispôsobená aj teraz, keď auto má hodnotu 5% z toho.
fabio.sk.ma
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 21.07.2007 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fabio.sk.ma »

pozri na vahu vzduchu
misoV50
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 11.07.2011 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misoV50 »

No tak to si mal stastie, ze 15 rocny velky dizel ma najazdene iba 25O tis. To asi kupoval nejaky dedo na nedelu do kostola. To by malo jazdit ako svajciarske hodinky.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Tomas Mahor napísal:No to áno je to známi od nas a dlhé roky to auto stálo v garáži a asi ja ako som ho začal preverovať tak začalo niečo haprovat neviem či to ozaj není tá prevodovka nakoľko tam je ešte pôvodný olej

Čo ťa zlákalo na takúto kúpu ? Nemal si nič okolo tej motorizácie zistené ? Aby bolo jasno,problém nie je v kúpe,ale majiteľ musí byť akurát tak solventný ako ten prvý.Sú autá ktoré proste treba nechať vo vlastníctve pôvodných majiteľov.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Asi sa nechápeme.Je doba keď získaš informáciu hoci aj o pupáku na riti Britney,tak mi je čudné že informácie hladáš vtedy keď je všetko po,a to po nechcem napísať naplno.Ako sorry,ale kupovať auto takto v čase keď ľudia študujú nápisy na pol eurovom yogurte hodinu,to už je niečo.Ale aby si to začal chápať,problémový motor na opravu ktorého sa dlho hľadá servisman zaduplovať automatom kde platí to isté,je doslova trestuhodné.O radu môžeš žiadať,a ver tomu že ju dostaneš,ak ovšem poskytneš informácie na základe ktorých to je možné.darmo poznám ten motor lepšie nech iný vlastné vrecko,z toho čo si poskytol ti nepomôžem ani ja,ale tu by si necvrkol ani konštruktér.Ak sa vrátim na začiatok,ja beriem že technike prd rozumieš,to je plne ok.ale na základe čoho si urobil tak nešťastné rozhodnutie a otázku nepoložil kým si mal peniaze vo vrecku
Asi ti poviem novotu,ale platí to už dávno a potvrdzuje denne.Ak ťa niekto oblafne úplne kolosálne,býva to kamarát a rodina
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Tomas Mahor napísal:Čo je najhoršia kombinacia
Tiptronic a 2,5 TDI V6 132KW.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Zmena majitela prinesie niekedy viac ako sa zdá. Manželka mala 8r Forda Fiestu. Za celý čas to auto vypýtalo vymeniť raz ventil kúrenia. Od nás ho kúpil mladík z nedalekej dediny - auto do 3 mesiacov umrelo až tak že skončilo na šrotovisku. Prečo to netuším, ale búračkou to nebolo.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ešte ma napadla jedna vec. Čo tak nehladať chyby a prispôsobiť sa autu?? Kamarát má golfíka a ten mu padá do núdzaku ak prekročí 100km/h. A tak už 4 roky jazdí max 90 a je v pohode. Mne zase zhasínajú svetlá - načo by som riešil drahú opravu ak viem kde treba kopnúť a zase svietim. Na každú vec sa dá pozerať z rôznych uhlov pohladu. lol
Ak audinka hučí a neťahá tak jej uberiem a pôjdem lážo plážo kým sa zase preberie.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Väčšina ľudí nechápe že čo sa servisu a udržovania vozidla týka,musí byť x-tý majiteľ auta solventnejší než ten čo si ho kúpil od novoty.
U tohoto konkrétneho auta treba z určitými km robiť úkony bez ohľadu na to že auto perfektne ide.
pajtyi
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

Tomas Mahor.ciste nahodou si to audi nekupoval z pneuservisu pri novych zamkoch?
pajtyi
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

Tak ta nepotesim.To auto uz ma najazdene kilometre okolo 450-500tisic.Uz v roku 2007 pred 10rokmi malo 350tisic najazdene.Odkoho si to kupoval to kupil cca v roku 2008-2009 a vtedy bolo stocene na 170tis kilometrov
pajtyi
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

Je bezne ze servisna historia sa falsuje.Mas spz 233DG? Kukni databazu emisnej kontroly.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Kolko servisných knižiek chceš vytlačiť ? za kýbel? V CZ dokonca predávali lopaty s originalnym nefalšovaným TP a aj tak to boli lopaty. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pajtyi
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

Ano 733DG som sa pomylil.Podla mna to stocil este predosli majitel ked malo auto este nitrianske znacky

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných