Audi A6 3.0tdi 165kw r.v. 2005

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Hajty222
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 24.04.2018 21:59
Zdieľať na Facebook

Audi A6 3.0tdi 165kw r.v. 2005

Príspevok od používateľa Hajty222 »

Dnes po príchode k autu prvý problém auto neslo otvoriť ani diaľkovým a ani manuálne cez zamok. Jedine čo som otvoril bol kufor manuálne cez ktorý som sa horko-ťažko dostal dnu. Auto neslo otvoriť ani z vnútra kluckami a nefunguje absolútne nic. Kľúčom ide otočit len prvú polohu ale nezdvihne ani len ručičku nadrze a stále svietia kontrolky ESP, abs, zhavenie, airbag a ručná brzda a svietia aj keď som vytiahol kľúč. Prevodovka tiež nejde ani pohnúť keďže som ho chcel odtiahnuť a dať do neutralu. Nejde absolútne nič ani len klakson :D Skúšal som dať na káble baterku či bude dáky náznak zmeny ale nič. Prosím poraďte čo to môže byť.
Hajty222
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 24.04.2018 21:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hajty222 »

Žeby ju odpieklo z ničoho nič ? Bodaj by si mal pravdu
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Kľudne večer odparkneš dobré auto a ráno baterka nula nič - KO smer zberný dvor ....prerušil sa medzičlánkový prepoj možno stáva sa alebo je už staršia ma zmenšenú kapacitu a niečo ju vyžralo do rána .
Abby
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 09.10.2022 20:40
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A6 3.0tdi 165kw r.v. 2005

Príspevok od používateľa Abby »

Dobrý deň
Pamätáte si ešte aký v tom bol zádrhel ?
Stalo sa mi isté zo dňa na deň... a svietia stále kontrolky abs, esp, žhavenie a ručná brzda.
Ďakujem za každú radu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných