Audi A6 3.0 TDi 184kW 2012 vs Škoda Superb III 2.0 TDi 125kW

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jurco1990
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 16.01.2018 10:52
Zdieľať na Facebook

Audi A6 3.0 TDi 184kW 2012 vs Škoda Superb III 2.0 TDi 125kW

Príspevok od používateľa jurco1990 »

Chcel by som sa vás spýtať ako to je s dielami týchto vozidlách konkrétne napríklad Audi A6 Quattro 3.0 TDi 184kW a u škody Superb III 2.0 TDi 125kW, myslím tým keby sa mi dodrbe napríklad čap ramena, alebo nejaké filtre alebo nejaké ložiská, alebo mi niekto na parkovisku jebne do auta, tak aký je tam cenový rozdiel v karosérií a v celkových dieloch keďže Škoda, Volkswagen a Audi je ten istý koncern. Bavíme sa o neautorizovanom servise.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Tvoje obavy sú úplne zbytočné,ak sa týkajú menovaných vecí.Tie jednak nepatria do zoznamu problémových,jednak sú v údržbe auta asi najlacnejšie.Zaradil by som ich pokojne na posledné miesto na škále obáv z prevádzky auta.
jurco1990
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 16.01.2018 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurco1990 »

Dobre a čo sa týka teda cenovo opráv a dielov o koľko vychádza audi drahšie? Hento boli len rôzne príklady, myslím auto ako také v celku vieš, všetky súčiastky.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Audi je značne drahšie v servise.opravy 3,0 tdi v neautorizavanom čo sa týka pohonného agregátu a prevodov je na 90% kotrmelec ako hrom.Tam si treba sakra dobre rozmyslieť kam do opravy a či máš v okolí kam s ním.Tam ani v neautorizovanom ale perfektnom servise charita neexistuje,v autorizovanom už vôbec nie.Na tom aute je každý nebemenší úkon časovo dlhý,Audi je na tieto veci No 1 ako naťahovať a komplikovať opravy.Takže ...je to super,auto super,len nesmieš mať z autom problém lebo aj to je super,hlavne pre peňaženku.
Pokojne ak si budeš obzerať tú audinku,požiadaj pána nech dá preč kryt z motora,...a dobre sa pozri,pochopíš to v sekunde.
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Najviac ušetríš, keď si nevyberieš ani jedno z nich.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Mraky áut na trhu, a záujem je práve o tie najsamlepšie. :40bd:
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných