Audi A6 2012 - motor naštartuje až na 2x

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pavolcech
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 03.01.2015 19:20
Zdieľať na Facebook

Audi A6 2012 - motor naštartuje až na 2x

Príspevok od používateľa pavolcech »

Zdravím, chcel som sa spýtať, či sa náhodu niekto nestretol s podobným problémom, ktorý sa objavil mne. Auto je vybavené bezklúčovým štartovaním a od minulého týždňa sa mi stáva, že po stlačení brzdového pedálu a stisknutí štartovanieho tlačítka sa zapne iba žhavenie a až po opätovnom druhom stisknutí tlačítka sa naštartuje motor. Už som skúšal aj stlačiť silnejšie brzdový predál a aj držať dlhšie stlačené štartovacie tlačítko ale nič nepomáha. Ďakujem za akékoľvek rady.
undertaker007
Príspevky: 257
Dátum registrácie: 01.05.2013 11:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa undertaker007 »

No dobre a netreba náhodou len chvíľu počkať?
Bezkľúčovo otvoríte dvere, nasadnete, zatvoríte, stlačíte brzdu, stlačíte gombík a nič, vôbec nič, len kontrolka žhavenia?
Či nabehne všetko, okrem motora, na prístrojovej doske pozhasínajú všetky kontrolky okrem kontroky žhavenia? A čo ak by ste počkali a nič nerobili - povedzme najviac 10 sekúnd? Ani tak sa motor sám nespustí? Bez opätovného stlačenia gombíka?
pavolcech
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 03.01.2015 19:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pavolcech »

Áno všetko nabehne okrem motora. Až po opätovnom stlačení tlačítka naštartuje motor. Doteraz vždycky na 1x štartovalo a teraz takto.
cibo226
Príspevky: 152
Dátum registrácie: 04.09.2009 23:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cibo226 »

nemoze byt problem v zhavicoch? ze to nestihne nazhavit do dakeho casoveho intervalu a preto to nastartuje az po opetovnom stlaceni? netusim na akom principe to funguje ale je to len moj lajcky nazor. Diagnostika co hovori?
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní