Audi A5

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

SX
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 03.10.2010 22:52
Zdieľať na Facebook

Audi A5

Príspevok od používateľa SX »

Zdravim. Ma niekto skúsenosti s Audi A5 TDI, facelift, manuál, 110 kw? Plánujem kúpu. Dotyčné auto má 1 majiteľa a podľa km aj malý nájazd. Ďakujem všetkým za opovede :-)
Naposledy upravil/-a SX v 22.01.2021 10:51, upravené celkom 4 krát.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

110kw 2.0tdi je dobre zname, automaticke prevodovky tiez, ostatne je nezaujimave.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

N8dherné auto,dobré zvezenie,dobrá technika ideálne že je z manuálom a motor nebude podtáčaný.Jediný mínus je servis,všetko je naložené v siedmych poschodiach takže aj banality trvajú pri opravách dlhý čas.Neviem o inom probléme než čo sa týka údržby.Ani tam niet problému ak nie je majiteľ na podpore
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

A ak má maitel dosť peňazí, auto si udržuje v dobrom stave, tak niet žiadneho dôvodu aby ho predával. lol
Pri každej kúpe jazdenky sa treba sám seba opýtať - aký je skutočný dôvod predaja tu prezentovaného "cukríku" :40bd: :40bd: Odpoveď vňčšina z vás nechce počuť. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Tým sa netreba zaoberať,dôvodou je tisíc jeden od tých čo sú logické po tie zlé čo je ochcávanie.Takéto auto sa bez diagnostika za chrbtom nekupuje,tiež bez overenia reality km,ale tiež treba trocha nos na hajzlíkov.Asi trochu inak sa vníma ak vidím že majiteľ má ženu deti dom psa,a niečo iné ak si dáva stretko na čerpačke,trocha viac ho opálilo slnko atd.To už ani netreba ísť.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Pesimista je len dobre informovaný optimista. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných