Audi A4 - vylomene zamky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

a co ma dat do auta v hodnote neviem akej malej vam alebo nieco podobne drahe? Alarm kupi za 5eur, zapoji za 5 minut a na vrieskajuce auto sa mu kazdy lopkar vykasle kedze to neni nejaky extra zarobok taka audina. Ukaz mi jedneho normalneho co bude hladat ako odpojit hukacku na tak lacnom aute. V zivote som nepocul taky primitivny nazor ze kazdy kasle na alarm ked huka ze nik sa nepozrie, v kazdom panelaku je polovica babiek a dedkov ktorym vadi ked si im pod oknom prdnes a zacnu ziapat po tebe a nie to este ked zacne alarm hukat. Nie neboli to deti? A kto to bol ked to nechal vylamane na ulici? Take auto zoberie hocikto kto uz niekedy zobral bicykel oprety o Tesco a urcite nepojde donho cez kufor pre boha. Ta audina by musela mat zlate kolesa aby ju niekto chcel zobrat , jedine ze by to bol ozaj cukor stav a niekto ju poznal a chcel ju na objednavku ale pochybujem ze toto je ten pripad. Slohnut to a rozpredavat pol roka aby z toho dostal 500e to ma aky vyznam? To moze potiahnut par bicyklov alebo neviem co a s mensim rizikom a menej roboty. https://auto.bazos.sk/inzerat/118472730 ... -81-kw.php Povedz mi kto to bude kradnut ked za 600e to kupis cele s dokladmi a na elektronoch a novych pneu? Bez TP su tam kusky po 300e. Tak ktory zufalec to pojde kradnut? To by fakt musel byt zberatelsky kus
lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Alarm každý lopkar odpojí za pár sekúnd.
Najlepší je VAM, ale v tomto prípade, neviem, na koľko si to auto cení, či v akom je stave. Už skrytý vypínač je super.
magiceye
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 19.11.2011 16:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa magiceye »

patko1 ano,mas pravdu,kto by to kradol?Normalnemu cloveku sa zastavuje rozum nad tym ale ludia su jeb....ty.Este aj teraz v nudzovom stave,ked za cokoladu dostavaju 10 rokov.Ale tie auta tu miznu,pred mesiacom tu ukradli o dve ulice audi b6 17 rocne auto.Ja viem nema to hodnotu ale mam to auto 7 rokov,nieje hrdzave a je porobene,vzdy dostalo co bolo treba,nema dpf a podobne kur...tka,tak nepotrebujem nove alebo novsie.To co si sem dal za 600e link tak to musi byt neaka gypsy verzia,lepsie kusy idu 3xviac
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

A že aká prkotinka stačí aby z autom neodišiel ani vlastný majiteľ ktorý nemusí nič vylamovať.Mám niekedy dojem že veškerý ľudský rozum sa hladá kdesi na nete a pokiaľ sa nenájde tak amen
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Myslím, že je to čistá zlomyselnosť lebo je to audi. Aj na sídlisku sú vždy poškodené drahé autá (premiovky), ale ovela menej Fabie, Dacie alebo Thalie.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

V divokých rokoch Mečiarovského zbojstva som musel zaparkovať (prespatie v hoteli) na mieste úplne ideálnom aby odtiaľ auto v noci dostalo nohy.Vyriešilo to jednoduché odobratie palca z rozdelovača.
Susedovmu svokrovi som kdesi v 94 som predal dieslového medveďa ktorý mal triviálne blokované funkcie na klaksón a ľavú smerovku,bez ich stlačenia auto mrtve.Náklad na "úpravu" snáď 10 vtedajších korún.Starý pán popil a auto zanechal otvorené na veľmi zlom mieste.Na druhý deň ho zaťko odtiaľ zobral,síce bez Becker rádia ale celé.No a o tom to je celé. A že starý pán nebol práve žobrák,bol riadilom VUB v KN a teda pokiaľ som tvrdil že "zabezpečenie" stačí,dosť som riskoval.A to bolo v časoch keď auto naozaj stálo dosť.VAM za tri minuty a ešte aj v dielni budú hodiny "spojazdńovať" pri dobrom náradí a pri super svetle a ak budú mať aj štastie tak to pôjde
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ešte malá poznámka k VAM-u.Niet najmenší dôvod ho spochybniť ale jeden prípad uvediem k zamysleniu.Pán mi volá v noci že kdesi v I stojí na hotelovom parkovišti a neštartuje.Zavolaal miestneho majstra a po trápení bez úspechu auto na odťahovku a do dielne.Dva neúspešné dni prešli,majiteľ volal do VAM-u,servisman stále točil že problém je v ňom.A len a len ho teda demontovať,lebo nemá cenu s tým sa trápiť.Prezradím iba výsledok...auto na odťahovke domov,vo VAM-e samozrejme chyba nebola.Ale nič to nemení na tom,čo sa stalo
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

magiceye napísal:patko1 ano,mas pravdu,kto by to kradol?Normalnemu cloveku sa zastavuje rozum nad tym ale ludia su jeb....ty.Este aj teraz v nudzovom stave,ked za cokoladu dostavaju 10 rokov.Ale tie auta tu miznu,pred mesiacom tu ukradli o dve ulice audi b6 17 rocne auto.Ja viem nema to hodnotu ale mam to auto 7 rokov,nieje hrdzave a je porobene,vzdy dostalo co bolo treba,nema dpf a podobne kur...tka,tak nepotrebujem nove alebo novsie.To co si sem dal za 600e link tak to musi byt neaka gypsy verzia,lepsie kusy idu 3xviac
Ja som tu a4 za 600e dal len ako priklad. Jasne ze ta tvoja ma vyssiu hodnotu a hlavne pre teba ale na diely je to v podstate jedno ci je po romakoch alebo kazdy tyzden lestena. A to ze nedavno tam u vas zmizla 17rocna audina to sa nehadam. Ale myslim si ze to nebol tvoj pripad ze povylamujem zamky a necham to tak. Take auto aj zacinajuci loptoš zoberie raz dva.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

lubos zimovcak napísal:Alarm každý lopkar odpojí za pár sekúnd.
Najlepší je VAM, ale v tomto prípade, neviem, na koľko si to auto cení, či v akom je stave. Už skrytý vypínač je super.
Lopkar sa mu vykasle na tak lacnom aute hladat niekde v torpede sirenu a vytrhavat z nej kable pripadne ak ma vlastnu baterku tak ju musi utisit este aj inak. Hlavne v tomto pripade by mu mozno tak nedovylamovali tie zamky keby to vrieskalo a radsej by odisli. Ano tajny vypinac je tiez OK ale uz ked zistia ze nevedia nastartovat a auto nehuka tak ti aspon poberu z nauta co sa len da v horsom pripade vysrobuju aj origo radio a airbagy. Preto pisem ze alarm za par drobnych by ich vyplasil a vykaslali by sa aj na kufor a skusili radsej dalsie ktore hukat nebude
lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Zámok sa vylomi z kufra, alebo spolujazdcovej strany...
Kedy si si naposledy všímal kufor?

Zo spolujazdcovej, kvoli policajnej kontrole...

Vyrvu zámok, idú urobiť kľúč, nie ďaleko, pár desiatok metrov od auta.

Chlap mal neskutočne šťastie.
Keby prišiel o 10-15 minút neskôr, už tam auto nie je.
lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

mhlavaty napísal:Ešte malá poznámka k VAM-u.Niet najmenší dôvod ho spochybniť ale jeden prípad uvediem k zamysleniu.Pán mi volá v noci že kdesi v I stojí na hotelovom parkovišti a neštartuje.Zavolaal miestneho majstra a po trápení bez úspechu auto na odťahovku a do dielne.Dva neúspešné dni prešli,majiteľ volal do VAM-u,servisman stále točil že problém je v ňom.A len a len ho teda demontovať,lebo nemá cenu s tým sa trápiť.Prezradím iba výsledok...auto na odťahovke domov,vo VAM-e samozrejme chyba nebola.Ale nič to nemení na tom,čo sa stalo
VAM je umenie namontovať.
Este väčšie demontovať.
Mam s nim iba dobré skúsenosti.

Je fakt pravda, že až sa dostane do servisu, kde sa s ním nestretli, majú problém, ale nie kvôli nemu, ale neznalosti, resp, je tak namontovaný, že sa nedá identifikovať a práve to je účelom, nechať auto na parkovisku..., keď zistí zlodej, že je tam VAM.
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

lubos zimovcak napísal:Zámok sa vylomi z kufra, alebo spolujazdcovej strany...
Kedy si si naposledy všímal kufor?

Zo spolujazdcovej, kvoli policajnej kontrole...

Vyrvu zámok, idú urobiť kľúč, nie ďaleko, pár desiatok metrov od auta.

Chlap mal neskutočne šťastie.
Keby prišiel o 10-15 minút neskôr, už tam auto nie je.
Sherlock to vyriesil, uz staci len najst mobilnu klucovu sluzbu a mame zlodeja na lopatkach... :)
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

lubos zimovcak napísal:Zámok sa vylomi z kufra, alebo spolujazdcovej strany...
Kedy si si naposledy všímal kufor?

Zo spolujazdcovej, kvoli policajnej kontrole...

Vyrvu zámok, idú urobiť kľúč, nie ďaleko, pár desiatok metrov od auta.

Chlap mal neskutočne šťastie.
Keby prišiel o 10-15 minút neskôr, už tam auto nie je.
Vraj vyrvu zamok mama moja. Ano urcite pojdu s vylomenym zamkom kluc vyrabat na auto na ktorom mozu za 20 sekund prelomit spinacku a ficat na nom prec. Chlap mal stastie ze prisiel vcas? Stavim sa ze prisiel kludne aj par hodin po tom ako mu to dodrbali. Ci myslis ze to robili rano o 6,50h a on isiel na siedmu do auta?
lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

bandit97 napísal:
lubos zimovcak napísal:Zámok sa vylomi z kufra, alebo spolujazdcovej strany...
Kedy si si naposledy všímal kufor?

Zo spolujazdcovej, kvoli policajnej kontrole...

Vyrvu zámok, idú urobiť kľúč, nie ďaleko, pár desiatok metrov od auta.

Chlap mal neskutočne šťastie.
Keby prišiel o 10-15 minút neskôr, už tam auto nie je.
Sherlock to vyriesil, uz staci len najst mobilnu klucovu sluzbu a mame zlodeja na lopatkach... :)[/quot

Buď si istý, že žiadnu kľúčovú službu netreba hľadať, sami si urobia.
A keď je zaujímavé auto, aj Defendlok sa dá krásne obísť.
Ale tu už nedám návod...

Iba naivní ľudia podceňujú zlodejov.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

obidenie defenlockov a podobnych veci je verejne zname uz vela rokov, takisto ako je celemu svetu zname ze mozes do obd napriklad vopchat carovnu krabicku za par eur z ciny aby si vrcal. Ale naco by vyberali zamok a vyrabali kluc to mi nejde do hlavy. To asi by museli mat nejaku uchylku. A uz ked tak sa nevyberali zamky ale RJ motora aby si odblokovali immo lebo mechanicke zabrany ich netrapili ale ked nemaju cary mary krabicku tak potrebuju nejako inak nastartovat. Toto su veci ktore vie skoro kazdy a nemusi byt ani zlodej ani nic. Internety su toho plne. Kazdopadne dnes v dobe ked mas na kazdej prdeli kameru tak brat A4 B5 je riziko keby aj pozlatena bola.

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 72 neregistrovaných