Audi A4 b9 2016

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

m.metiu
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 26.02.2019 19:49
Zdieľať na Facebook

Audi A4 b9 2016

Príspevok od používateľa m.metiu »

Zdravim chcel by som sa opytat. Kupil som audi a4 b9 rv.2016. No podla mna nema tempomat packa ktora by ho mala ovladat ovlada len LIM to je limit na neprekrocenie rychlosti a neda sa zrejme niako inak prepnut na temp. Moja otazka teda znie keby som ho chcel dorobit staci mi kupit komplet nove packy pod volant a vymenit. Alebo je ktomu zapotreby aj nieco viacej. Za odpovede dakujem.
george2.5
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 13.06.2010 17:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa george2.5 »

...
Naposledy upravil/-a george2.5 v 21.03.2021 21:25, upravené celkom 1 krát.
m.metiu
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 26.02.2019 19:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m.metiu »

To prave ani mne nejde do hlavy taku vybavu to ma 2x sline webasto vsetko v kozi a nedaju tempomat vsetko som prezrel videa fora vsetko mozne som stou packou skusal ale neviem to proste prepnut stoho LIM.
karool
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 13.04.2009 19:52
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A4 b9 2016

Príspevok od používateľa karool »

m.metiu napísal:Zdravim chcel by som sa opytat. Kupil som audi a4 b9 rv.2016. No podla mna nema tempomat packa ktora by ho mala ovladat ovlada len LIM to je limit na neprekrocenie rychlosti a neda sa zrejme niako inak prepnut na temp. Moja otazka teda znie keby som ho chcel dorobit staci mi kupit komplet nove packy pod volant a vymenit. Alebo je ktomu zapotreby aj nieco viacej. Za odpovede dakujem.
okamzite by som ho vratil
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Podpál tú haraburdu, keď ten lim nejde vypnúť. :40bd:
Kua ďalší pacient s ajfonom v paprcke, a tepláky majú rozkrok pri kolenách, akoby tam má nasr.ate. Ale tam to nemá, má to h...o v hlave
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ja mám obavu len z jedného - milion lektronických systémov v aute a za volant môže ísť aj šimpanz. Dnes v NČ velká reklama - aký bude nový Peugeot 208. O bezpečnosť posádky sa bude starať 10 asistenčných systémov. Ale potom načo je tam šofér???? lol Psychologovia dávajú neviem aké štúdie , že asistenti len zvyšujú odvahu vodičov a tí práve vďaka vedomiu že mám elektronické barličky ,ovela viac riskujú. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

george2.5 napísal:Neexistuje..... ak má nastavenie obmedzenia rýchlosti (limiter) musí mať tempomat! Skôr opačne zvyklo byť v autách dávnejšie, že bol iba tempomat a za príplatok aj limiter.
Skúste na Youtube nájsť nejaké videá, určite sú.
no neviem, fabia 2017 tiez mala limiter a kukal som na to jak puk ze ako nastavit rychlost ako na tempomate...... no nijako, nedalo sa, len max rychlost sa dala nastavit, proste bol tam limiter bez tempomatu takze kludne moze byt aj v audi ak je to nejaka social vybava, tazko povedat ci to pojde len prekodovat s povodbou packou na tempomat alebo packu zmenit a prekodovat alebo aj nejake kable k tomu natahat....skusil by som podla vinka zistit co je to presne za vybava a ake prvky obsahuje... a vies na com si
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Dnes tu na fóre sú prazdninujuci teplákovi mikinovi odborníci.
V tej audinke určite bol návod na obsluhu, kde je význam každej páčky v šerbli popísaný, ale dnes sopliak knihu otvoriť nevie, iba papulu a tukat do ajfonu.
Preto som v predošlom príspevku dal otázku prečo, lebo keď je niekto hlupákov môžeš mu písať, hovoriť, on ťa bude osocovat. To čo je v dnešnej nevyhonej mládeži, by som z námestí hnal rovno do družstevných pridelov, nemali by potom silu, ani chuť sa s niekym hádať. Mama hotel, otec banka a báječny život. Kua, otec by ma zabil. :3c90:
halifaxs4
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 25.12.2010 14:05
Zdieľať na Facebook

???

Príspevok od používateľa halifaxs4 »

nic v zlom trucker ale ty si retardovany?!
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

podla vin sa da zistit presne vybava ktora zisla z pasu ,tak si najednoduchsie overis ci danu vec ma to auto alebo nie , inac tempomat na auta bezne dorabali na dane auto sa da dorobit pokial to dovoluje jednotka riadenia,musis mat packu a podvolantovku co to podporuje a potom to treba nakodovat inac chod na audiclub.cz a tam je typek z nickom jurajB8 - a ten to robi skus mu napisat
m.metiu
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 26.02.2019 19:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m.metiu »

trucker694 napísal:Dnes tu na fóre sú prazdninujuci teplákovi mikinovi odborníci.
V tej audinke určite bol návod na obsluhu, kde je význam každej páčky v šerbli popísaný, ale dnes sopliak knihu otvoriť nevie, iba papulu a tukat do ajfonu.
Preto som v predošlom príspevku dal otázku prečo, lebo keď je niekto hlupákov môžeš mu písať, hovoriť, on ťa bude osocovat. To čo je v dnešnej nevyhonej mládeži, by som z námestí hnal rovno do družstevných pridelov, nemali by potom silu, ani chuť sa s niekym hádať. Mama hotel, otec banka a báječny život. Kua, otec by ma zabil. :3c90:
Chod ocovi pofajcit cicinu mozno ti nieco da. Na vsetko co mam som si vzdy zarobil sam tak sklop usi a chod niekde do kuta.
m.metiu
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 26.02.2019 19:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m.metiu »

braga napísal:podla vin sa da zistit presne vybava ktora zisla z pasu ,tak si najednoduchsie overis ci danu vec ma to auto alebo nie , inac tempomat na auta bezne dorabali na dane auto sa da dorobit pokial to dovoluje jednotka riadenia,musis mat packu a podvolantovku co to podporuje a potom to treba nakodovat inac chod na audiclub.cz a tam je typek z nickom jurajB8 - a ten to robi skus mu napisat
Dik za radu idem mu napisat.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

trucker694 napísal: V tej audinke určite bol návod na obsluhu, kde je význam každej páčky v šerbli popísaný,
Videl sin niekedy navod k autu??

Mas tam napisane veci typu: tempomat (ak je vo vybave) sa zapina tak a tak.

A podobne.

Pokojne sa mohlo stat, ze to tempomat nema - nejaka socialna verzia.

Audi a VW je zname tym, ze vela vozov je v holobyte, ani len vyhrievanie volantu a sedaciek to nemava. :4012:
wikyxxx
Príspevky: 1145
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Na vrchu packy mas tlacitko lim to zmackni a prepne ti to na tempomat.
Moonshine
Príspevky: 528
Dátum registrácie: 12.06.2018 15:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Moonshine »

Keby si dal fotku napr. aby sme videli ako to u teba vyzerá.
Asi takto?

https://www.google.com/search?q=audi++a ... q31P1_spXM

Ja som len minule zistil, že pomaly na každom modeli od grupy je to inak.
Golf V má tempomat na páčke od smeroviek
Q7 2015 má samostatnú tempomat páčku
Nový tuareg to má na lavej strane na volante
Naposledy upravil/-a Moonshine v 27.02.2019 17:11, upravené celkom 1 krát.

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných