AUDI A4 B8 , 130kw stronic 2013 - prevodovka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

relored
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 13.03.2008 13:26
Zdieľať na Facebook

AUDI A4 B8 , 130kw stronic 2013 - prevodovka

Príspevok od používateľa relored »

Možno mi niekto bude vedieť poradiť. Na mojej audi sa prevodovka začína správať divne. Najviac sa problem prejavuje pri cúvaní bez plynu kedy sa odpredu ozýva zvuk podobný ako pri poškodenom homokinetaku.

Taktiež prevodovka sama pri pohynani dopredu nepreradi do 2 ale drží prvý stupeň. Ostatné stupne preraduje hladko. Taktiež je počutelne zatrasenie pri podradení bez plynu do 2ky. Prevodovka bez problemov radi v D, S aj v manuálnom režime.

Viem že je ťažké určiť diagnózu len tak naslepo, tak ak máte niekoho overeného kto by sa mi na to pozrel budem len rad. Som z Levíc tak ideálne niekoho kto nieje na druhom konci republiky. Za každú radu ďakujem :2f93:
velsatisba
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 06.11.2010 18:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa velsatisba »

no takto kolko km ma auto asi ?
pri cuvani nema vykon - dvojspojky + olejove cerpadlo + ventily na spojky
rachot skontrolovat lozisko na vystupe z difiku na poloos sa vytlka obal skrine , asi tak zatial . všetko je to hrča penazí. :3906:
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ešte raz si po sebe prečítaj čo si napísal do úvodného príspevku!!!

Raz nepreradí sama, potom nejaké zatrasenie a nakoniec napíšeš že bez problémov radí aj v D, aj S, ba aj v manuálnom režime

Tak teda radí či neradí bez problémov?
A to si teda napísal celkom dlhý príspevok, ale zamotal si sa v nom tak, že som dopletený aj ja (mám obavu že nie len ja)
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných