Audi A4 B7 / RS type grill

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rezno
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 06.08.2019 21:40
Zdieľať na Facebook

Audi A4 B7 / RS type grill

Príspevok od používateľa rezno »

Ahojte skupina, hladám na facebooku SK/CZ redit kde by som sa mohol informovať o určitú vec. Nemožem ale najsť normalnu skupinu kde by mi vedel niekto rozumne odpovedat tak skusim napísať sem a dúfam že mi budete vediet pomocť.

Mám teda otázku - Vlastním audi a4 b7 avant 2005
(viď foto - https://imgur.com/gallery/P1HA9Zy )
a chcel by som tam dať nový grill RS-Type len v popise je napísane : Pasujú do klasického nárazníka, nesedia do nárazníka verzie S-Line a RS-4
( https://www.tuningovesvetla.sk/p/2051/p ... M0EALw_wcB )

Pritom vela fotiek čo stretávam na internete ten RS-type grill maju aj ked maju Sline verziu auta/narazníka. Preto by som sa Vás chcel takto spýtať či stym ma niekto skúsenosť či to tam bude pasovať alebo nie. Vopred ďakujem za info :48:
jurigad
Príspevky: 667
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A4 B7 / RS type grill

Príspevok od používateľa jurigad »

Nechaj tak ako je, máš ju peknú. Keby to bolo krajšie, tak by to založili už v Ingolstadte :)
Naposledy upravil/-a jurigad v 25.06.2022 15:05, upravené celkom 1 krát.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A4 B7 / RS type grill

Príspevok od používateľa ivko1 »

Fakt neviem čomu nerozumieš a pritom si aj sám odpovedáš a je to aj polopate napísané...

RS type grill, je obyčajná neoriginálna náhrada s designom "S" / "RS" pasujúca do obyčajného nárazníka, nie je to originál "S" respektíve "RS" grill do origo "S" / "RS" nárazníka

Za druhé cení sa originalita, nie fake...
Takže ak chceš aby ro vyzeralo ako RS4, tak ideálne zohnať originál nárazník s grilom z RS4
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 33 neregistrovaných