Audi A4 b6 avant - voda vzadu vpravo pod sedackou

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hegi2121
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 10.08.2007 18:24
Zdieľať na Facebook

Audi A4 b6 avant - voda vzadu vpravo pod sedackou

Príspevok od používateľa hegi2121 »

caute.prosim o radu.na pravej strane vzadu pod nahami sa mi furt hromadi voda.voda sa mi odniekal zbiera a zadrzuje sa niekde v pravej strane ako keby v podbehu lebo ju pocujem prelievat sa ked jazdim.pod sedackami povysavam vodu a zachvilu je tam znova lebo sa tam prelieva odtial kde sa ta voda zhromazduje.pod baterkou mam cisty odvodnovaci kanalik(aspon ked nalejem vodu vytecie,aj ked neviem ci rovnake mnozstvo)...poradte mi kde sa ta voda zhromazduje ked ju pocujem.moze to byt v podbehu?ako sa tam moze dostat?su aj tam odvodnovacie kanaliky a su zanesene?a ako sa mi moze odtial voda dostat iba dozadu pod nohy?dakujem za rady
tonoaaa
Príspevky: 674
Dátum registrácie: 19.01.2009 19:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tonoaaa »

Tesnenie misky pre pelovy filter, pripadne cez tesnenie krycieho plechu pod tapacirom dveri, ak si ho daval dole z dovodu vymeny zamku. Cez tesnenie celneho skla. Moznosti je viacej.
hegi2121
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 10.08.2007 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hegi2121 »

moze sa mi voda drzat v podbehoch?pocujem ako sa prelieva.
tonoaaa
Príspevky: 674
Dátum registrácie: 19.01.2009 19:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tonoaaa »

Moze sa drzat vsade, ale nemala by sa. Dutiny by mali byt otvorene, aby voda mala kade odtekat. A ako sa voda z podbehu dostane do interieru?
Rozlozit servitky na plasty, cez ktore sa nastupuje do auta aby bola istota, ze to netecie cez dvere. pozriet to tesnenie pod miskou pel filtra. Toto tipujem na 99 percent.
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Ako sa dostane voda z podbehu do interieru? Jednoducho. Zvnutra po spojnici prahu a vnutornej casi podbehu su tahane kable. A aby sa nehybali, tak su prichytene plastovymi drziakmi, ktore su zacvaknute do diery, vyvrtanej do podbehu z interieru.
magiceye
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 19.11.2011 16:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa magiceye »

Mne to tak vytapalo ked som mal upchatu hadicku z klimy.Kondenz netiekol von ale do auta
tonoaaa
Príspevky: 674
Dátum registrácie: 19.01.2009 19:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tonoaaa »

je februar. :-\
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Mne klíma beží viac v zime ako v lete. Nuž lebo perfektne vysušuje vlhkosť v aute, takže v zime toho kondenzu je asi viac ako v teplom suchom lete.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

tonoaaa napísal:Tesnenie misky pre pelovy filter, pripadne cez tesnenie krycieho plechu pod tapacirom dveri, ak si ho daval dole z dovodu vymeny zamku. Cez tesnenie celneho skla. Moznosti je viacej.
neviem ci cez tesnenie celneho skla a pelovy filter by sa dostala voda az dozadu pod nohy, tipujem to skor na tie dvere, mozno sa voda prelieva v nich, dole by som drotom presparal odvodnovacie otvory a neviem ci to ma foliu alebo plech s tesnennim.... dal by som dole tapacir a zobral to na wapku, nema to nahodou stresne okno? u mna sa hromadila voda zavsedackou vodica (ine auto) iba za jazdy - dovod bola mala dierka v blatniku + frkajuca voda z tociaceho sa kolesa a najst to bol sakra problem nakolko polievanie auta a sledovanie ci netecie bolo bez ucinku
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
tonoaaa
Príspevky: 674
Dátum registrácie: 19.01.2009 19:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tonoaaa »

Ja som niekdajsieho casu vdaka tomu tesneniu pod miskou filtra mal bazen pod nohami vpravo vzadu. Podlaha bola mierne dozadu vyspadovana nadol, alebo som len parkoval predkom do kopceka.
krawa
Príspevky: 1086
Dátum registrácie: 13.10.2009 10:41
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krawa »

Ako pise tonoa,mne takto vytopilo allroada,podlaha je spadovana dozadu,preto to utecie tam,ja som mal naraz vyskocene aj tesnenie pod oknom,ten plast,tadial tieklo rovno k filtru,samozrejme bol zlamany a tadial slo k noham a dozadu
A4 3.0Tdi 2013 180kw
hegi2121
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 10.08.2007 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hegi2121 »

dakujem za kazdu odpoved chalani
hegi2121
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 10.08.2007 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hegi2121 »

strsne okno nemam a klimu mam vypnutu.este taka otazka nakolko nie som doma a neviem to pozriet teraz,podbehy na a4 b6 maju zo spodu odvodnovacie kanaliky?bude stacit ked ich precistim?vrtat moc nechcem do podbehu aby to po roku nezhrdzavelo skor by som to chcel opravit.
tonoaaa
Príspevky: 674
Dátum registrácie: 19.01.2009 19:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tonoaaa »

Este raz, to co ti tu uz ini napisali. Aj keby si mal v podbehu 50l vody, tak to nie je zdroj vody v interiery.
Co teda chces vlastne opravit?
hegi2121
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 10.08.2007 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hegi2121 »

ja neviem co mam opravit,preto sa to pytam tu...kde mam hladat pricinu.odkial moze do podbehu tiect voda.ta voda sa mi tam zadrzuje a ked aj povysavam vsetku vodu z pod sedacky zas tam natecie z toho podbehu.

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných