Audi A4 b5 - stierace

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

magiceye
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 19.11.2011 16:23
Zdieľať na Facebook

Audi A4 b5 - stierace

Príspevok od používateľa magiceye »

Zdravim vas chlapci.Mam problem so stieracmi,mal som pridrete tie osky v puzdrach na tom mechanizme,tie som vybral,vycistil,prebrusil,namazal a ide to ako nove,lenze mi to poskodilo motorcek,bolo zodrate ozubenie a zlomena kotva.Dal som novy motorcek a stierace mi idu iba na najrychlejsej polohe.Kde je chyba,v motorceku?Poradi niekto,uz som z toho na prasky.Som to 4krat rozoberal.Auto je v popise temy.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Motor máva dva vývody plusky a (teda tri uhlíky na komutátore zväča) kostru a tie dva sú plusky, jedna je na rýchlo a druhá na pomali. Ak nejde pomali asi tam tá pluska chýba . Môže byť chyba v prepínači alebo konektore alebo čojaviem kde ešte. A inak ešte ma napadlo že rýchla poloha asi nedje cez dobehový kontakt a preto funguje lebo stierače zastavujú vždy z tej pomalej rýchlosti takže tá ide aj cez pomocný dobehový kontakt . Takže možno že je zlý ten buď v relé alebo cyklovači alebo páčke alebo aj samotný dobeh v motorčeku. A možno že Audi to má celkom inak zapojené ako väčšina značiek .
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných