Audi A4 avant b6

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

blazen
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 06.03.2015 08:03
Zdieľať na Facebook

Audi A4 avant b6

Príspevok od používateľa blazen »

Dobrý deň, mám taký problém už mi to lezie pekne na nervy.
Keď nastartujem a pridám plyn, plyn nejde. Vyskočí mi kontrolka ESP a auto ide iba na spojke. Akoby bolo iba v núdzovom režime. Robilo sa mi to iba keď boli úplne mega mokré cesty keď ,pršal aj lejak tak nič. Myslel som si že sa mi tam dostáva voda zo spodu ale mechanik povedal že veskera elektronika je sucha a nevie čo tomu môže byt, prečistil iba kontakty a chvíľu to naozaj išlo teraz bola kasa na cestách a stalo sami to zas tak som to zobral ku ďalšiemu ktorý povedal že plynový pedál je zlý tak mi ho vymenil a tiež to išlo chvíľu no teraz naozaj iba chvíľu. Dnes za noc nasnežilo celkom dosť, auto bolo celé pod snehom no keď som ho očistil a šiel sa rozbehnúť opäť to vyskočilo. Som stoho už zúfalý nestretol sa niekto s takým problémom? Ďakujem za odpoved.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Niečo ako napríklad diagnostiku Tvoj mechanik nepozná? :4012:
blazen
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 06.03.2015 08:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blazen »

Pri prvom mi to zázrakom išlo a auto bolo uňho 2 týždne aj sa natom vozil keď bolo mokro aj som mu povedal nehnto pre istotu zospodu vapkou vystrieka a nič tak iba tie kontakty prečistil lebo na diagnostike mi neukazovali nič. Tomuto druhému už ukazovalo chybu plynového pedálu ktorý vymenil tak ja už neviem
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Tak zmeň gynekológiu, lebo asi tomu pixu rozumiem, len do nej čumím
blazen
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 06.03.2015 08:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blazen »

V okoli som mal 3 mechanikov no nikto nevedel čo stym je no, ja myslím že to bude niečo z vodou ale keď vždy to je suché ale starý pedál bol zaoxidovany
blazen
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 06.03.2015 08:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blazen »

Veď dnes si po to príde mechanik tak uvidíme či sa to pohne.
Potom tomu ešte spravím v januári novú STK a pôjde to do prdele už som sa natom nanervacil dosť
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Tu treba najst mega dobreho mechanika, co vie v nej aj pozerat a vie odkontrolovat jednotlive kanaly a nue iba vycitat a zmazat chybove hlasenia. Ten mega dobry mechanik si s tym hravo poradi.
blazen
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 06.03.2015 08:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blazen »

Najhoršie je to že sa to zakaždým javí ako vyriešený problém a zrazu keď to najmenej čakám sa to posere. Prvý krát to držalo vyše pól roka prešiel som natom pól Európy a nič sneh, dážď všetko super zrazu trosku kase na našej ceste a bum. Už je to u mechanika tak ak to aj opravy stále tam bude ten pocit že sa to môže zas hocikedy pokaziť teda dovtedy kým sa toho nezbavím.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

vystriekanim wapkou na zakrytovanom podvozku sa chcel vyriesit problem ? Dost dobre !
blazen
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 06.03.2015 08:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blazen »

Nemám zakrytovaný motor zo spodu. Myslel som si že to je to asi pochopiteľne, no netušil som že to musím pre pár jedincov napísať osobitne
blazen
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 06.03.2015 08:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blazen »

Ďalšia vec že som tým nechcel vyriešiť problém ale to iba otestovať býval skúšobný technik elektro rozvodni mám defekt z prace že všetko musím otestovať predtým nech to spustím do prevádzky....
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Osobne by som vyskusal prehrat novy software v RJ.
FiatAlfaLancia, tam tiez len tak z nicoho nic vedeli povyskakovat kontrolky ESP, ABS atd... a vyriešilo to prehranie Softu.
jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

A to je 2kolka? 4kolka?
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
nariakinagata
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 22.01.2018 11:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nariakinagata »

ja viem co je problem , ja som mal ten iste , ako si to napisal , jedine tu je problem iba ze voda sa dosta do pocitaca , otvoris dvere motora a vedla akkumulatora na pravej strane mas take sedi , cierny box , a mas to prasknute , tam je tvoja pocitac , a ked dostane vodu tak ty da ten chybu , iba to otvor a vodotesne silikonom to izoluj , hotovo , to je vsetko , ked mas otazku napis
nariakinagata
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 22.01.2018 11:42
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A4 avant b6

Príspevok od používateľa nariakinagata »

blazen napísal:Dobrý deň, mám taký problém už mi to lezie pekne na nervy.
Keď nastartujem a pridám plyn, plyn nejde. Vyskočí mi kontrolka ESP a auto ide iba na spojke. Akoby bolo iba v núdzovom režime. Robilo sa mi to iba keď boli úplne mega mokré cesty keď ,pršal aj lejak tak nič. Myslel som si že sa mi tam dostáva voda zo spodu ale mechanik povedal že veskera elektronika je sucha a nevie čo tomu môže byt, prečistil iba kontakty a chvíľu to naozaj išlo teraz bola kasa na cestách a stalo sami to zas tak som to zobral ku ďalšiemu ktorý povedal že plynový pedál je zlý tak mi ho vymenil a tiež to išlo chvíľu no teraz naozaj iba chvíľu. Dnes za noc nasnežilo celkom dosť, auto bolo celé pod snehom no keď som ho očistil a šiel sa rozbehnúť opäť to vyskočilo. Som stoho už zúfalý nestretol sa niekto s takým problémom? Ďakujem za odpoved.



ja viem co je problem , ja som mal ten iste , ako si to napisal , jedine tu je problem iba ze voda sa dosta do pocitaca , otvoris dvere motora a vedla akkumulatora na pravej strane mas take sedi , cierny box , a mas to prasknute , tam je tvoja pocitac , a ked dostane vodu tak ty da ten chybu , iba to otvor a vodotesne silikonom to izoluj , hotovo , to je vsetko , ked mas otazku napis
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: martincichy, pavilion, tatkotom a 11 neregistrovaných