Alternatívne rozmery pneu-certifikát

Vaše skúsenosti, rady ktorým sa vyhnúť, odporúčania ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

IPSO
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 23.04.2017 22:34
Zdieľať na Facebook

Alternatívne rozmery pneu-certifikát

Príspevok od používateľa IPSO »

Poznáte v okoli Žiliny pneuservis kde majú oprávnenie vydávať certifikáty pre alternatívne rozmery pneumatík??
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

To nie je certifikát k pneumatikám, ale certifikát k alternatívnym diskom ku ktorým máš predpísané rozmery pneu k danému autu

Trebárs by to mali vedieť urobiť v pneuservisoch Premio
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Pneuservis Mrazik , vyskusaj
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

A certifikat nevydava predajca konkretneho auta?A aj to nie kazda predajna.Pneuservisu je jedno ci si das na auto aj kolesa z traktora.Ked som mal problemy z Mercedesom jedine predajna v Blave na Zlatych Pieskoch mala opravnenie mi vydat certifikat.A dali mi este lepsi ako som cakal.A ten certifikat akceptovali aj chlpaty a na odbore dopravy sa uklanali pred nim.Ziadny zdrap papiera.
kokizml
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 23.01.2014 08:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kokizml »

Mne vydal certifikat ku alternativnym pneumatikam autorizivany predajca auta, ktory ho vyziadal od importera/dovozcu aut na Slovensko. Trvalo to asi dva tyzdne, kym bol certofokat na u predajcu. Nasledn esom s nim zabehol na prislusny OU - odbor dopravy, kde mi zapisali alternativne pneu do technicaku a potom este ku policii (tusim 6 eurovy kolok som potreboval)
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

aj sa chystam po rokoch zlegalizovat kolesa ktore su na aute uz min 10 rokov a importer znacky s tym nepohne.v zozname mam aj MZ pneu zilina.skus tam zavolat.zevraj je to licencovany predajca.taky vedia vydat papier na zapis cohokolvek.aj kolesa z monster truck.
Napísať odpoveď

Návrat na "Pneumatiky - disky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných