alhambra98 tempomat

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

820528
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 12.02.2008 15:20
Zdieľať na Facebook

alhambra98 tempomat

Príspevok od používateľa 820528 »

ahojte ludkovia moze mi niekto napisat ako zlucit dokopi tie dva snimace nad brzdovym pedalom aby mi isiel tempomat odpojil mi to mechanik lebo mi neskoro svietily brzdove svetla a nevie to dat dokopi drbem aj takeho majstra. skusal som aj ine ceske fora a nic take som nenasiel
jal
Príspevky: 584
Dátum registrácie: 15.10.2008 19:43
Bydlisko: Blava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jal »

tie snimace su od Forda ?
Pilotek
Príspevky: 869
Dátum registrácie: 05.06.2008 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Pilotek »

Nemozete ich zlucovat, kazdy musi ist tam kde bol (nemozu sa zamenit navzajom) - jeden je spinaci (pre brzdove svetla) a druhy rozpinaci (signal do RJ motora).

Oba treba nastavit - povytiahnut "tycinku" kolko ide aby sa dotykala "pedala".
Neviem ako sa to presne robi na Tvojom type spinacov, ale na novsich autach/typoch spinacov (kde je uz iba jeden spinac) sa jeho tycinka da povytiahnut iba ked sa spinac vyberie (pootocenim - normalny "bajonet"), potom sa nastrci do otvoru, povytiahne sa tycinka aby sa dotykala pedala a az nakoniec sa zaisti bajonet pootocenim (tym sa ta tycinka zaisti a uz sa neda povytahovat).

Ak ani potom tempomat nepojde (bude "vypadavat"), zrejme je jeden zo snimacov vadny (ten co dava info do RJ motora).
820528
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 12.02.2008 15:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 820528 »

tu su snimace montovane z vrchu takze ked sa montuju tak musia sa poriadne stlacit a potom sa to zasunie a pootoci do takeho puzdra takze musia sa nejako nastavit aby reagovali naraz aby svietila brzda a aby aj vyplo tempomat tie snimace maju niekolko poloh tusim ze kazdy ma 3 takze sa pitam ktory ma byt v ktorej polohe aby to fungovalo
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných