Alfa 147 1.6 t.s. 88 kW Imobilizer code failure

Diskusia ohľadne vozidiel značky Alfa Romeo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jochy125
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 02.06.2011 14:51
Zdieľať na Facebook

Alfa 147 1.6 t.s. 88 kW Imobilizer code failure

Príspevok od používateľa jochy125 »

Paani mam takyto problem. vcera ked som chcel auto nastartovat, pri zacati startovania sa mi smykol v ruke kluc, cize som ho moc kratko drzal v polohe startu, auto len troska pretocilo ale nestihlo nastartovat. Odvtedy vzdy ked otocim klucom vyhodi tuto chybu a auto nie a nie nastartovat. Odpieklo imobilizer uplne alebo to moze byt len nejaka prkotina? Poistky vsetky OK
jochy125
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 02.06.2011 14:51
Zdieľať na Facebook

Alfa 147 1.6 t.s. 88 kW Imobilizer code failure

Príspevok od používateľa jochy125 »

Ok problem vyrieseny. Pomohol klasicky reset, cize odpojenie baterky na hodinku a zapojenie naspat. Dufam ze to problem vyriesilo a neostanem kdesi visiet.
janov5
Príspevky: 150
Dátum registrácie: 16.03.2009 16:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janov5 »

no nechcem malovat certa na stenu,ale mal som ten isty problem na fiate brava na ktore by som naradsej zabudol ze som ho aj mal,ktore som vlastnil 10 rokov naspat,si mi to pripomenul,robilo to castejsie a castejsie az aom chodil s povolenou svorkou od autobaterie lebo sa mi to nechcelo stale povolovat pri resete..som musel menit imobilizerovu jednotku a kluce ak si dobre pamatam..bolo to dost drahe
jochy125
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 02.06.2011 14:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jochy125 »

To nieee, prinajhorsom ho dam deaktivovat a hotovo. Podla mna je v dnesnej dobe imobilizer v aute uplne zbytocny, aspon pri takto starych autach. kto to chce ukradnut tak ma na to stroj a ci tam je ci nie je tak to je jedno. A je to predsa alfa romeo, kto by to bol kradol? Vsak to su predsa podla vas vsetkych najhorsie auta ake kto kedy vyrobil ;)
janov5
Príspevky: 150
Dátum registrácie: 16.03.2009 16:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janov5 »

keby mi to ponukol mechanik deaktivovat,tak to dam aj ja a je po probleme...a je to iba mozno uprava softu..ak to vobec je mozne...a zabudol som ti povedat,ze zacalo to vysvecovat ta kontrolka imobilizera aj pocas jazdy,auto islo dalej pokial si ho nezhasol,alebo nedajboze ze ti skape na krizovatke...bola to elektronika Magneti Marelli
Napísať odpoveď

Návrat na "Alfa Romeo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných