Aku vysavač...

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Aku vysavač...

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

Auto si upratujem sam,musi byt vzdy čiste.Mam 12v kablovy vysavač,s ktorym som pomerne spokojny...az na ten kabel.Hladam aku vysavač,ak ma niekto skusenosti,poprosim o radu,nejedna sa o vyrobok za 20 eur...Dakujem...
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: Aku vysavač...

Príspevok od používateľa martincichy »

Mam v praci nejaky sencor, ktorym zbieram psenicne zrna z jedneho pristroja, ale auto by som s nim vysavat nechcel. Preferujem klasiku 220 voltov. Mam rowentu silence, konecne vysavac, ktory povysava aj macaciu srst (mam v dome bielu mainsku macku) a je tichy, nehuci - neuteka od neho ani macka.
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Re: Aku vysavač...

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...Martin,mam k SUV pristresok,ten ma podlahu,nez to zbalim,chcem povysavat,aby som netahal bordel so sebou...
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Re: Aku vysavač...

Príspevok od používateľa trucker694 »

Kompresor, špirálová hadica, a fúkacia pištoľ. Tlak z kompresora v garáži dáva 9 atm, v kabíne Actrosa dáva 12 atm. Po vyfúkaní v kabíne nezostane ani guľôčka prachu. Mám v kabíne zo smart shell katalógu vysávač na 12 V, niečo potiahne,ale nič svätoborné. V garáži mám asi desať rokov starý Elektrolux AEG,sací vykon 2200 W, v byte je už vraj veterán, ale to je ešte ten silný, čo vytiahne aj suseda z fotelky v spodnom byte a ten to dá na 98% čistotu. Potom som už len aplikoval kärcher puzzi 100.
Pod stromček dostala gazdiná teraz tyčový aku vysávač 3v1, a ten poprdeli berie velmi dobre. Cenovka však 149,-€
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Re: Aku vysavač...

Príspevok od používateľa jaster-83 »

Normaly moderny tycovy 3v1 nabijatelny do domacnosti ....,Eta moneto, Roventa RH, Philips power pro, v internetovom porovnavaci navol parametre a co od toho ocakavas ty a aj zena (nech je spokojna.....taky nesebecky darcek :) ) a mozes vysavat
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Re: Aku vysavač...

Príspevok od používateľa lorak777 »

vidim, ze ludia su rozni...ja az takto neupratujem, ale su taki, co maju auto za spotrebak a neumyvaju, nevysavaju a potom taki, co zateplena garaz a auta na koberci, a kazdy tyzden oplach teplou vodou.. neviem, neviem, ci aku vysavac nahradi normalny v sacej sile...mam od domu asi 30-40 metrovu predlzovacku na tento ucel....
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Re: Aku vysavač...

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...lorak...,pozeral som tie tyčove,na cene mi nejak nezalezi,ale predlžovač z 12.poschodia sa mi nechce tahat.Na čistote mi zalezi,jak interier tak exterier,vyživam sa v tom,mesačne 2-3x umyvarka/podla potreby / a pred barakom upratujem.Zabijam čas,ked pricestujem na SK.Zena auto neumyje,len zavola,ze aftak uz čaka na myčku.Rad ho aj nalestim a navoskujem.../vtedy ma počuje cela ulica,lebo moje bohovanie nema konca-kraja/...Nema to nič spoločne s laskou k autu/vystriedal som ich vela/,ale mam rad čiste auto na ceste a nie ako z tankodromu...
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Re: Aku vysavač...

Príspevok od používateľa trucker694 »

Auto má slúžiť, ale zase chliev určite nie. Záleží od toho ako sa, a koľko sa využíva. Kabínu upratujem priebežne, ale každý deň vyfúkam prach, utriem pristrojovku, kožu na podlahe utriem vlhčenou utierkou. Proste tam žijem dennodenne 24 hodín. Osobné autá podľa potreby. Exteriér na umývarke v lete samoobslužná, v zime na linku s najvyšším programom s niekoľkými predooplachmi . A interiér priebežne, koberce vytriast, palubnú dosku utriem. Ale podľa návodu Rudinka iba cicuš s cabrioletom sa maznám.
dudikopf
Príspevky: 282
Dátum registrácie: 29.01.2013 21:38
Zdieľať na Facebook

Re: Aku vysavač...

Príspevok od používateľa dudikopf »

Znamy ma Makita akku vysavac a je snim velmi spokojny ...ma to hlavne vykonnu baterku. Cena baterky a nabijacky je vyssia nakolko to je profi naradie ale za to co ponukne sa oplati!
Model - DCL182Z
Tie rury sa daju odpojit/zmensit
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Re: Aku vysavač...

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

dudikopf...,dakujem za odpoved,uz som ho aj objednal,ostatnym tiez dakujem za odpovede,uzavieram tento temat...
ado1982
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 24.09.2008 19:50
Zdieľať na Facebook

Re: Aku vysavač...

Príspevok od používateľa ado1982 »

odporucam ETA Verto 7,2 V Li-Ion 1442 90000 WET & DRY
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 68 neregistrovaných