Aku lesticku kupit ?

Všetko okolo údržby a starostlivosti o lak, lakovanie vozidiel, opravy laku, fólie na karosériu.

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jesus-pd
Príspevky: 385
Dátum registrácie: 06.04.2013 11:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jesus-pd »

stale ste mi neporadili ci uhlovu alebo excentricku to je najvacsia dilema
nema to byt na kseft v tom zmysle ze si otvorim lestiaren ale myslim ze mi rukami prejde par aut do roka ktore budu mat mizerny lak....ja chcem len potesit sam seba vidiet pekny vysledok ak sa podari
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

myslím, ž eexcentrická je lepšia. Lepšie sa drží, lepšie sa s ňou pracuje.
pidizvi
Príspevky: 3414
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

usetri si robotu, poobzeraj sa okolo seba, ci najdes take tvoje auto niekde pekne vypulirovane a mozes sa tesit z neho, ze ako by asi vyzeralo tvoje. Jediny rozdiel, ze ty si usetris kopec roboty.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

vyborna rada, akurat si zabudol na lepsiu predajnost tvojho vlastneho tragaca (predavaj hnoj alebo krasne auto, uvidis ten rozdiel), plus kopec dalsich veci.

A ten vynikajuci pocit z fantastickeho vysledku tvojej prace, to si zrejme nevies predstavit. Ja som cez to presiel, a poviem ti ze by som okamzite zahodil to co robim za hlavu a KEBY som mal moznost ist šmrdlať seriozne auta napriklad veterany niekam do zahranicia, okamzite idem.


3M FastCut je hruba pasta, tu nepouzivat na zaciatok pri amatercine a uz vobec nie pri vacsom pritlaku - nepytaj sa ma co je vacsi pritlak, to sa neda popisat.

Excentricka lesticka je urcite BEZPECNEJSIA z hladiska spalenia laku. Klasicka rotacna vytvori vacsie kvantum tepla, treba sa s nou inym sposobom pohybovat ako s excentrom. Excenter je blbuvzdornejsi.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

pidizvi napísal:usetri si robotu, poobzeraj sa okolo seba, ci najdes take tvoje auto niekde pekne vypulirovane a mozes sa tesit z neho, ze ako by asi vyzeralo tvoje. Jediny rozdiel, ze ty si usetris kopec roboty.
Prosím ušetri si podobné "rady" ........skutočne nie je povinnosť napísať niečo podobné mhlavaty
Radšej ťa upozorním než ti naložím prvú kartu
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ver tomu že leštiareň si neotvoríš,lebo to je otročina.Čím lepší výsledok dosiahneš,tým viac sa do toho zaryješ a začne baviť.A ak začne baviť tak sa do toho vložíš a budeš sa snažiť ešte o krôčik hore.Ale to nič nemení...je to otročina,a zaplatí ju iba radosť z výsledku.Má to ešte jednu nesjutočnú chybu.Ak dosiahneš prvý krásny povrch,bude ti vadiť aj zrnko peľu čo na ten lak padne.
MP 3 má pravdu,excenter je bezpečnejší a Fast Cut chce skúseného,je to najabrazívnejšia pasta
Ak mám pravdu povedať čaká ťa mnoho sklamania,dlho bude po práci bude pocit ..že to ešte nie je ono.Ja som už nejaký ten rok robil tieto veci,a až jeden ochotný lakýra mi ukázal veci ktoré som robil úplne zle.Tým si musí každý prejsť sám a zaplatiť si svoju učńovskú daň.Tu môžeš dostať tisíc super rád.Všetko bude fuč,keď chytíš prvý krát leštičku do vlastných rúk.Prvý lak kde sa obnoví hĺbka a nebudú "slniečka" je tak ďaleko ako mesiac.Treba začať,aj najlepší niekedy začínali a čo to skazili,hrany sú "tenké"

Návrat na "Lak auta - údržba, kozmetika, lakovanie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Akdulaz, tatkotom a 60 neregistrovaných