AKU DODAVKU SI MAM KUPIT?

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
dragon1
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 15.08.2008 21:35
Zdieľať na Facebook

AKU DODAVKU SI MAM KUPIT?

Príspevok od používateľa dragon1 »

FIAT SKUDO, MERCEDES VITO, VW T4,FORD TRANZIT :som zivnostnik a potrebujem kupit neaku mensiu dodavku do 200tisic.Ake mate skusenosti z tymito dodavkami?Ktora z nich je dobra,spolahlivaa z dobrov spotrebou?
Roadrunner
Príspevky: 283
Dátum registrácie: 06.06.2006 12:56
Bydlisko: ZM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Roadrunner »

Neporadim Vam typ auta, ale poradim Vam, vyberte si podla možností čo najnovšie auto a čo najzachovalejšie, zo servisnou hostóriou a tak dalej... Ja som tiež kupil auto, ktore prevyšovalo moj rozpočet, a musel som si požičať, ale keby si kupim niečo stare, a bol by som viac pod autom ako v ňom, tak by ma to rychlo položilo. Už 8 mesiacov bez poruchy... Nelutujem ani ja, a ani moji zakaznici (obch. partneri) že by som niekedy nenaštertoval alebo nedokončil objednanu cestu pre problémy s dodavkou.
arpika
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 11.03.2008 08:41
Zdieľať na Facebook

Re: AKU DODAVKU SI MAM KUPIT?

Príspevok od používateľa arpika »

Mám Hyundai H-100 na predaj r.v. 96 . Je to 6 miestne auto mot 2,5d pri normálnej jazde do8l nafty.Pre podnikanie je ideálne, lebo sa zmesti naraz miešačka, fúrik a ostatný vercaich do uzamknutelnéhpriestoru.Predávam to preto, lebo som kúpil vetšie a dve auta sú mi zbytočné. cena cca 70000.-sk[/img][/url][/list][/list]
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných