Aktuálne prihlásenie a odhlásenie vozidla

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

stefandano
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 07.10.2008 17:06
Zdieľať na Facebook

Aktuálne prihlásenie a odhlásenie vozidla

Príspevok od používateľa stefandano »

Dobrý deň. Prosím Vás, vie mi niekto poradiť postup pri odhlásení vozidla v okrese PD a následnom prihlásení v BA vzhľadom na aktuálne obmedzenia otváracích hodín kvôli korona? Nemôžem sa nikde dovolať. Dá sa to spraviť aj elektronicky? Ďakujem za radu.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ak máš OP so zaručeným elektronickým podpisom tak sa dá, prečo by sa nedalo? Korona pokiaľ viem počítače neodstavuje.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

pozri si konkretny DI na webe ja som prihlasoval v piatok uplne normalne , dokonca je ovela menej ludi
stefandano
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 07.10.2008 17:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stefandano »

Ja som sa snažil celý piatok doobeda volať aj PD aj klientske v BA. Bez úspechu. Elektronicky OP nemam lepšie povedane nemam tu čitačku. Ale asi by mi to nepomohlo lebo na splnomocnenie od majitela ho musim v PD odhlasiť. Akože velmi ma to netlači lebo mam auto aj velky TP ale chcem to dať na poriadok. Tak ja len či nemal niekto skusenosť cez email alebo podobne. Keď nie, tak pôjdem na slepo v Pondelok do PD a uvidíme.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Cez email?! ::: A máte sedieť doma! O 2 týždne uvidíte akí ste boli všetci sprostí, ale to už bude neskoro! :3c90:
draik
Príspevky: 287
Dátum registrácie: 19.03.2011 13:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa draik »

Na DI PZ vybavujú len vopred elektronicky objednané stránky.
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

stefandano napísal:Keď nie, tak pôjdem na slepo v Pondelok do PD a uvidíme.
Prosim ta co chces vidiet? Seba a svojich blizkych v statistikach? Ked tak tam skusaj v tyzdni volat, pisat ale sed doma a neries nepodstatne veci. Z ohladom na sucastnu situaciu sa odkladaju terminy danovych priznani, banky vyhlasuju moznost omeskania splatok, urady prace nevyraduju nezamestnanych co neprinesu potvrdenie alebo nepridu na podpis a mnoho dalsich institucii bude teraz pracovat v obmedzenom rezime alebo nebudu pracovat vobec... A dalsie sa budu zatvarat, prave kvoli podobnym ludom, ktori prave teraz! musia riesit somariny. Trocha si treba uvedomit co sa tu deje a ako sa mame spravat. Neviem ci si auto prave kupil alebo predal, ale samotny administrativny prepis by hadam pockal, nie?
stefandano
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 07.10.2008 17:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stefandano »

Ďakujem za Vaše rady a názory. Hlavne od p.Cicmanca. Tie debilné ikonky ste si mohol odpustiť. Myslim ze fórum je o radách a skúsenostiach, nie o subjektívnom komentovani človeka, ktorý tu radu žiada.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

To, čo si si z toho mal zobrať ako radu je, že nie, žiaden mail nehrozí (ako pri tom chceš čokoľvek overiť?!) a že máš sedieť doma na riti. Že to nevieš pochopiť je tvoj softvérový problém...
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Hodi sa to skor do temy virus ale odpoviem tu. Na urad,do mesta atd,atd nie ,lebo virus. Do roboty (napriklad toto je auto foru ) do fabriky kde robi 1000 a viac ludi v preplnenej hale ale uz ano. Ked bojovat proti virusu tak generalne. Vtedy to ma vyznam. Aj ked ekonomika zaplace.
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

len idiot ide teraz niekam do davu ak nemusí.... megaidiot si nedá rúšku ak ju má... a áno chcelo by to ešte radikálnejšie kroky ale už je v podstate neskoro robiť generálne opatrenia ak dementi utekali za lacno lyžovať..... čakám že naša čierna chamraď pritiahne do osád niečo z UK a to bude cirkus aký ani Taliani nepoznajú.... teraz už každý za seba, už je to tu a ide len o to kto z koho.
stefandano
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 07.10.2008 17:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stefandano »

Chlapi, nechcel som tu rozvíriť debatu o víruse. Práve že som sa snažil len nájst riešenie.Ale keď to nejde nič sa nedá robiť. Veĺa zdravia a pevné nervy všetkým.
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

Nazdar,
Pokiaľ chceš auto prihlásiť elektornicky v BA, tak tu to funguje, dokonca sa dá pritom aj ušetriť, nakoľko je prihlásenie takýmto spôsobom lacnejšie.
Postup je:
Ako píšeš kupil si auto v PD, pošleš pôvodnému majiteľovi notárom overené splnomocnenie na odhlásenie vozidla na teba..následne ti on pošle pošle odhlásený veľký technický, auto si už akonáhle to on odhlási môžeš prihlásiť resp. podať žiadosť o prihlásenie..uhradíš reg.poplatok a do prílohy musíš priložiť zelenú kartu..tabulky ti prídu cca do 3-4 dní kurierom jemu musíš odovzdať malý aj veľký technický s tabuľkami-bez týchto vecí ti nedá nové papiere a nové tabulky...to je všetko..
Ale ako píšeš nemáš OP s čipom resp. čítačku kariet, tak potom len osobne...
djvasilij
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 28.03.2020 21:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa djvasilij »

Dobry den.
Dal som si doviest auto z nemecka cez jednu firmu z Trencina. Vybavili registraciu auta na slovensku - vybavili vsetky papiere a ja si ho musim prihlasit. Mam k autu velky technicky bez mena vydany dopravnym uradom, KO a vsetky ostatne dokumenty potrebne na prihlasenie.
Problem je, ze v dnesnej situacii je prihlasenie osobne nemozne, registrovat termin na dopravnom inspektorate online sa neda. Auto my stoji uz 2 tyzdne na dvore bez znaciek a neviem ho ani pouzivat ani prihlasit.

Obciansky s chipom nemam ale aj tak sa chcem spytat.
Ak by som mal obciansky s aktivnym chipom, je mozne takto dovezene vozidlo s uz vydanym TP prihlasit cez internet?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ano. A stojí to polovicu ako klasika..

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných