Aktualizacia navigacie MIO -*Vyriešené*

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Takisto ako je jednoduché napísať, že Primo je najlepšie bez uvedenia argumentov...

Po prvé nevieš čítať a po druhé by ma zaujímalo v čom je Primo najlepšie. S tým, že je najnovšie, súhlasím. Je to ale hybrid medzi 8.3 a Amigom, tzn. hlavne farbičky-čarbičky z Amiga na prilákanie zákazníkov, ale funkčne si myslím, že kvalít 8.3 nedosahuje. Aspoň ja osobne som zatiaľ nenašiel dôvod na prechod...
Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sherdog »

Toto si mohol napísať hneď, samozrejme je to vec názoru. Ale Primo už v základe ponúka funkcie, ktoré 8,3 ponúka až po úprave Skinom. Ja tiež používam IGO8,3, ale len preto lebo moja GPS nestačí Hardwarovo na Primo (mám ju rád). Primo podporuje: Výstrahy >>> subory s koncovkou fda,inteligentné trasy >>> subory s koncovkou hsp , Informacie pre tahače >>> subory s koncovkou ftr, Naprogramovaná cestná sieť >>> subory s koncovkou hnr. Ďalej tam máš v základe už tie srandičky ako napr. kalkulačka spotreby, informácie o štátoch, prehliadač a 3d je určite zaujímavejšie a kopa ďaľších vecí. To nehovorím o možnostiach po úprave skinom. Samozrejme súhlasí IGO 8,3 je dobré a to som aj doporučil zadavateľovi predsa len je to svižnejšie na staršej Navi. Čo sa týka ovládania ja si myslím že Primo má intuitívnejšie ovládanie ako 8,3, ale to si myslím ja. Možno by sa to dalo porovnať asi takto Win XP vs Win 7, jedno je osvedčené dobré a menej náročné druhé je krajšie náročnejšie, farebnešie, modernejšie má niečo naviac. Mne sa páči aj Igo My Way, ktoré je svojou jednoduchosťou a účelnosťou výborné (iPhone). Amigo bolo veľmi zjednodušené bez úprav skinom nebolo možné zadávať ani prejazdové body a súradnice to bol večný problém. 8,3 má všetko a Primo niečo naviac. A ozaj čo som zle prečítal?? Je to možné....
snake.mino
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 31.08.2006 19:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa snake.mino »

dakujem za ochotu. Tajne som dufal ze tu najdem niekoho s osobnou skusenostou lebo ,,googlit,, som skusal davno predtym ako som zalozil tuto temu. a dokonca som aj davno predtym videl tomas2 stranku a videl som dokonca aj navody na youtube... v com je problem je ze neviem odkial mam zohnat tie veci co sa maju potom po odblokovani nahrat do navi a druhy problem je ze sa bojim ze ak budem postupovat podla toho navodu tak neakym sposobom poskodim ten pristroj. ak by si bol ochotny mi s tym pomoct a byvas niekde v okoli BA alebo PD a nebude to stat ,,nehorazne peniaze,, tak budem velmi vdacny. :300f: lebo mio pyta za mapy z 2009 roku 50 eur a vzhladom na to ze ta masina stala necelych 500 eur mi to pride ako nehorazna drzost. aktualizaciu by som ocakaval od nich gratis. a hovorim mapy tam mam asi z 07 alebo 06 a uz aj navigacia co mam v telefone Sigyc aura je lepsia... :4090: moj e-mail : snake.mino@azet.sk
Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sherdog »

dúfal si dobre pošlem SS

Keďže ide letná sezóna a aby ste toľko neblúdili doporučujem prečítať aj túto tému skôr než kúpite "krásnu navi" s neaktuálnym softom a v "dobrej cene":

http://forum.autobazar.eu/mio-v505-tv-t35124.html
BLAZEJWRC
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 02.12.2008 06:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa BLAZEJWRC »

Ahojte.Potreboval by som radu.Kamarat mi dal Mio C720 kde ma IGO8 Nav N Go IGO 8 8.3.2.64873 Nov 13 2008.Ma to priamo v navigacii a nie na karte.Ako by som tam stiahol najnovsiu verziu ,aby isli nove mapy?Predtym som taku navigaciu vlastnil ale spravil som si akurat PDA tusim sa to volalo Mio pocket.Mapy a IGO8 som nerobil tak nechcem nieco pokazit aby neostala navigacia nefunkcna.Poradi niekto ako nato,ale krok po kroku ako sa hovori po lopate.Mozete aj na email blazejwrc@gmail.com
Velmi vam budem vdacny.Cital som po roznych forach ale akurat sa viac zamotavam.Dakujem.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Keďže je to verzia 8.3.x nové mapy ti na nej pôjdu...
BLAZEJWRC
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 02.12.2008 06:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa BLAZEJWRC »

Lenze ako do nej dostanem novsie mapy a odkial ich stiahnem?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Je toho plný web, toto nie je warez fórum...
BLAZEJWRC
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 02.12.2008 06:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa BLAZEJWRC »

No myslel som si,ze ak mas osobnu skusenost tak poradis.Tiez by som dokazal takto radit,ze vsetko je na nete lebo robim so satelitmi a na forach sa snazim ludom konkretne pomoct takto ako ty vie byt mudry aj ten co ani navigaciu v zivote nedrzal v ruke.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ja som už nejakú v ruke držal. Čiernobielu...

S Miom skúsenosť nemám, ale pri hľadaní vecí do tej mojej som toľkokrát narazil na návody na Mio unlock, že je prakticky nemožné na nejaký natrafiť aj keď nechceš nieto ešte keď chceš. Aj v češtine...
stewe68
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 22.11.2011 23:01
Zdieľať na Facebook

mio c720

Príspevok od používateľa stewe68 »

Je tu niekto z KE alebo okolie ?? Ja aj zaplatím pár €ur niekomu, nechce sa mi to robiť na niekoľko krát. Vyskúšal som cez SD kartu, a nefungovalo mi to. Mám MIO c720. Diky za každé info. 0915 901 396 P.S. :zatiaľ žiadný zasah do sftweru.

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných