Aktualizácia inzerátov 1x za 24hod

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Aktualizácia inzerátov 1x za 24hod

Príspevok od používateľa admin »

Už viac krát mi bolo avízované, že v tych menej podstatných kategóriach si ľudia príliš často updatujú inzeráty , len aby boli na vrchu. Dokonca mali sme tu takých borcov, že si ešte aj scripty porobili a každých x. sekúnd aktualizovali, šak prečo nie, reklama zdarma,
chlapci koniec

1x za deň, už dávno som to mal spraviť. :300f:

:zga28:
macomliec
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 15.07.2009 13:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa macomliec »

dobre rozhodnutie admin :2f93:
miropo
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 01.08.2008 17:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miropo »

ano ano uplny suhlas, tvrdo na nich :4090:
Pilooo
Príspevky: 340
Dátum registrácie: 21.09.2008 09:42
Bydlisko: TO
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Pilooo »

Huraaa, uz sa nebudem musiet hrabat doplnkami 10 minut kvoli tomu ze mi tam stale skacu tie iste.. :300f: veeelka poklona, len tak dalej :300f:
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

No konečne... Tu prikladám jeden príklad http://www.autobazar.eu/sk/17alu-4x100- ... 76816.html (je ich viac) , ktorý mi pije neustále nervy, vždy ked hladám nejaké kolesá 4x100, ja som už kúpil elektrony zhruba pred 18 mesiacmi a tento inzerát tu bol už predtým a je tu stále aj dnes... Chcelo by to upraviť vyhladávanie rovnako ako ked si zmením vyhladávanie podla bodu #1 čiže môžem si vybrať aj lokalitu... Ovela jednoduchšie je kliknutie na konkrétnu ikonu podla bodu #2 , skôr sa trafím na ikonu ako ked mám rolovať vo výbere. Lenže podla bodu #2 si už nemôžem nastaviť lokalitu... Myslím že by sa to mohlo zjednotiť, alebo ako úvod by boli iba ikony "Osobné vozidlá , SUV/Terénne vozidlá, Užitkové vozidlá do 3,5t ,..." užívatel by si vybral kategoriu hladania a až potom zadávať konkrétne požiadavky
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Inak načo je dobrá taká aktualizácia, myslím z pohľadu servera/admina? Z pohľadu inzerenta je to jasné - má inzerát stále hore. Ale ako admin by som v tom zmysel nevidel, zrušil by som to úplne a hotovo. Ak sa niečo zmenilo v tom, čo inzerujem, tak kliknem na zmenu textu a upravím to. A ak by som chcel mať inzerát navrchu tak by som ho musel vždy vymazať a nanovo vložiť so všetkým. Myslím, že by to dosť ľudí odradilo od zbytočnej aktualizácie, ak by to nebolo také jednoduché ako len kliknúť na Aktualizovať...
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Cicmanec za to máš u mna +100 b :2f93:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Keď ich nazbieram viac môžem si ich potom vymeniť za niečo materiálnejšie? :d :D
kpone
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 27.05.2008 15:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kpone »

Aktualizacia je jedna vec! Ja si aktualizujem ponuky kvoli datumu, ze je este aktualna.....to je chyba admina, ze to tak spravil, aby ponuky boli na zaciatku po aktualizacii vo vyhladavani #2...niekedy aktualizujem ponuky raz za tyzden...niekedy aj 2x za den....! neviem Vy ostatny ako ste na tom....
eEDOo
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 23.04.2008 21:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa eEDOo »

ja ked som predaval, tak som to aktualizoval cca 2x denne (rano a vecer) a myslim si ze to bolo viac nez dost.
Raz denne bude stacit.
Aspon tam nebudu tie otravne sprostosti ako tu uz bolo spomenute.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

kpone napísal:Ja si aktualizujem ponuky kvoli datumu, ze je este aktualna.....
Malo by byť normálne, že ak som niečo predal/nie je to už aktuálne tak inzerát stiahnem. Čiže ak tu inzerát stále je znamená to, že je aktuálny.

Viem, že veľa ľudí sa na to vykašle zmazať po predaji, na to by sa ale mohlo nastaviť platnosť inzerátu max. napr. 1 mesiac. Pred uplynutím doby by mi pre istotu prišiel mail, že končí platnosť a ak ho nechcem zmazať klikni na túto linku - tým by sa zobrazovanie predĺžilo automaticky o ďalší mesiac (ale bez aktualizácie dátumu vloženia). Ak nekliknem - inzerát bude zmazaný.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

kpone napísal:Aktualizacia je jedna vec! Ja si aktualizujem ponuky kvoli datumu, ze je este aktualna.....to je chyba admina, ze to tak spravil, aby ponuky boli na zaciatku po aktualizacii vo vyhladavani #2...niekedy aktualizujem ponuky raz za tyzden...niekedy aj 2x za den....! neviem Vy ostatny ako ste na tom....
Pre mna znamena aktualizácia pravý opak, ja ked niečo hladám tak neskončím na prvej strane a ked denne pozerám "nové" ponuky a vidím to isté, tak mi to vraví iba jedno: že predávajuci sa nemôže svojej ponuky zbaviť, radšej mám ponuky ktoré sú 1-2 týždne staré. Neznamená že ked inzerát nemá dnešný dátum že nie je aktuálny, ja idem až na samý koniec, staré aj 2 mesiace... Môže sa stať že inzerát už nebude aktuálny , ale je to chyba predávajúceho že ponuku nezmazal, samozrejme sa mi už stalo že som chcel kúpiť pneumatiky , čerstvý inzerát a už boli fuč, len ako som pozeral denne nové ponuky tak spomínaný inzerát sa stále aktualizoval miesto toho aby ho niekto zmazal.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa ivko1 »

cicmanec napísal:
kpone napísal:Ja si aktualizujem ponuky kvoli datumu, ze je este aktualna.....
Malo by byť normálne, že ak som niečo predal/nie je to už aktuálne tak inzerát stiahnem. Čiže ak tu inzerát stále je znamená to, že je aktuálny.

Viem, že veľa ľudí sa na to vykašle zmazať po predaji, na to by sa ale mohlo nastaviť platnosť inzerátu max. napr. 1 mesiac. Pred uplynutím doby by mi pre istotu prišiel mail, že končí platnosť a ak ho nechcem zmazať klikni na túto linku - tým by sa zobrazovanie predĺžilo automaticky o ďalší mesiac (ale bez aktualizácie dátumu vloženia). Ak nekliknem - inzerát bude zmazaný.
Ono to aj tak je ale tuším až po 2 mesiacoch
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Mesiac alebo dva - to už je vec diskusie a že to je treba je úplne jasné, pretože inak by tu svietili dvojročné inzeráty, ktoré sa niekto neunúval zmazať. Ale zmysel tej aktualizácie fakt nevidím. Ale možno mi to niekto vysvetlí...
kpone
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 27.05.2008 15:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kpone »

Treba pouzivat #1 a hotovo! Mne to nevadi....a kazdy den hladam nieco trebars dvd, pneu, diely, auta.... :4012:

PS.: To by bolo horsie, ze ked si aktualizujem ponuky tak sa objavia v najnovsich ponukach...

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných