Ako sa správate pod vplyvom (riadnym vplyvom) alkoholu? :-)

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Ako sa správate pod vplyvom (riadnym vplyvom) alkoholu? :-)

Príspevok od používateľa Sliedic »

Ale pravdivo !

Ja som rovnaký, ako za triezva, len som omnoho viac otvorenejší, ale tajnosti neprezradím. Apropo, nikdy som nebol ožratý tak, že som na druhý deň nevedel o predch. dni o ničom. Na môj vek úctyhodné, možno som jediný v Galaxií...
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

no..,ja si vypijem po nervovom a stresovom vypati..tj..raz za 2 mesiace...Pod obraz bozi...,jak svina..,jako hovado..,jak ten najposlednejsi alkoholik a odpadlik na tejto zemi..Neraz sa plaziac,alebo sa pohybujem samonosne po kolenach,alebo ma zena drzi tak,aby som sa neskydal po ceste...Ako moja vravi,je vacsia sranda,ked mam vypite..,som vesely a nepapulujem...tak to ma byt..Len mi nesmie nikto stupit na ..otlak...

a potom 3 dni grciam...
Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

Keby som si pamätal tak ti niečo k tomu napíšem ale neviem čo....ale inak som abstinent.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Rudolf, to Ti ani nezazlievam. Pri tej práci, čo robíš. Opatruješ, zachraňuješ. Nie práca pre každého... Raz za čas človek musí "vypnúť", aby sa dostal do normálnych kolají. Inak by sa zbláznil. Zažil som pár podobných, veľmi nezávidenia hodných situácií. O niektorých z nich už Rudolfo vieš. NIKDY som nezačal kvôli tomu piť. Silnejšie bolo moje vnútro, ktoré mi kázalo, že toto by bola hanba, keby som začal. Samozrejme, toto by som nepísal ,keby som nevychlastal Rizling Vlašský 2009 :-) Ale čo-to to tie vzťahy zmení. Hlavne tento den. Keby niet pár príspevkov, inak by to prebiehalo...

Som rád, že som Ťa spoznal cez net.
bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bombalino »

Ako kedy.Niekedy sa usmievam jak bukvica alebo som agresívny a poviem od srdca každému čo ma serie a čo si o kom myslím.P.S.občas spievam ale to fakt iba občas.
Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

Sliedic, vo víne je pravda :)
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

bombalino napísal:Ako kedy.Niekedy sa usmievam jak bukvica alebo som agresívny a poviem od srdca každému čo ma serie a čo si o kom myslím.P.S.občas spievam ale to fakt iba občas.
Zo skúseností viem, že tí, ktorí automaticky povedia, čo si o kom myslia, majú jednoduchší, AVŠAK o to ťažší život. Poznal som pár takých, ktorí takto premýšľali za triezva... Neviem však, ako premýšľali za opitosti.

Ale jedno viem. Jednoduchší ľudia majú veľmi ľahký život. Ja si 10x (za triezva) premyslím, ako to napíšem, príp. ako to poviem, ako to budú ostatní brať, aké mám východiská, čo na to odpoviem atď. atď. Je to strašné. Je to veľmi náročné na psychicku. Pravdupovediac, neveril som, že sa tohto veku dožijem.

Jednoduchým ľuďom (pozrel som si pár videí, čo som tu našiel - farmár hľadá ženu) je jedno a vôbec nad tým nerozmýšľajú, či tým dotyčnú osobu urazia, keď o nej priamo do očí povedia, že je k..., alebo p... A ony sa neurazia, lebo sú podobné, ako on... Jednoduché. Pravidlá sú jasné pre obe strany, nikto sa neurazí, príp. sa to jednoducho dá "vyžehliť". No, radšej skončím, lebo Rizling Vlašský má veľkú moc :-)

Ogi - to je teda je VEĽKÁ pravda ;-)
hipisko
Príspevky: 1454
Dátum registrácie: 17.05.2009 23:09
Bydlisko: Alzbetin Dvor
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hipisko »

ja cim dalej tym menej pijem...ale o to radsej.
a cim menej pijem, tym mi je viac zle... pred dvoma tyzdnami liter vina a 3,5 deci hrusky -> grcal som celu noc a nasledujuci den az do obeda....

Ked pijem, tak som viac citlivy, ale aj menej vypocitatelny. Zatial som sa nepobil, ale uz bolo namale v nasej dedinskej krcme :-) Ale radsej diskutujem.

posledne mesiace dam tri piva(uz mam druhe v sebe) a idem spat, ovela lepsie sa mi spi a diskutuje na forach :-).
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

no praktizujem to posledne roky..,v zivote som nepil a ani som nemal tu potrebu...,doporucil mi to psycholog...,ako ventil...
simonfenix
Príspevky: 276
Dátum registrácie: 12.08.2007 13:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa simonfenix »

ja sa alkoholu a drogam uspesne vyhybam uz par rokov, ale nieco na styl rudolfa, ked uz tak dobru hrusku a poriadne vela, uz som parkrat spal desat metrov od baraku lebo mi to asi bolo daleko, nenisom agresivny, len niekedy mi pride take spravne dat si po hube takze uz do par podnikov nemozem chodit.. ale vraj som velmi zabavny a spolocensky a viem ze je zle ked zacnem tancovat.. holy..
Obrázok
haters gonna hate
mirostar
Príspevky: 1650
Dátum registrácie: 20.01.2009 12:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirostar »

Samozrejme piť sa dá s mierou, ale niekedy ani neviem ako som za hranicou a vtedy sa už nedá vrátiť nazad. No a mám taký obranný mechanizmus , že si nič nepamätám aj keď posledné roky si aj pamätám len to nikomu nehovorím a to je potom zábava keď ma chcú odrb.ť čo som robil . Iba toľko aby som si pamätal čo som napísal.
Rifter 1,2 v benzíne,110 koníkové.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Napriek úspešnej maturite na SPTŠ vinohradníckej v Modre som 95% abstinent.
5% je asi desať krát do roka čo popíjam najradšej Hubert de luxe.Prípadne Tramín červený. Flaša pre štyroch, alebo pre mňa na dva dni. piwje desať do roka. Trvdé mi neprechádza cez moju fajnovú papulu.
Inak som robil ako technológ biochemik vo VZ Nitra, kde som povinne počas pracovnej doby bol povinný piť alkohol a paltili ma zato! Fuj horšie si neviete predstaviť denne ochutnať 50-60 vzoriek vína, a písať o nich elaboráty.
Pozor nie všetky vína boli pitné! Také sirkové, po myšine a podobné chyby a vady vína :..: :4012:
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Ako tak čítam, tu sú ľudia celkom slušný, tak to má byť... :d :D
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Oživujem tému - pridajte sa, "mladá" generácia :-)
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11354
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

Obrázok

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných