Ako postupovat?

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

AKARKI
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 12.10.2009 12:00
Zdieľať na Facebook

Ako postupovat?

Príspevok od používateľa AKARKI »

Problém je ten že auto bolo zapísané na meno mojej priatelky.medzitým sme sa vzali a prestahovali do iného okresu.manželka nevykonala zmenu v dokladoch nakolko sa jej zmenilo meno,a ani neprihlásila auto do okresu,tzn je to na jej mene na starých špz.chceme auto dočasne odhlásit ,ako máme postupovat?stk+ek bola do 20 septembra
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

ak sa nemylim a zakon sa nezmenil, tak hlavny problem bude, ze je neplatna STK a EK... docasne odhlasenie spravia, len ked je vsetko platne
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Verím že sa mýliš, lebo to by nemalo logiku, aj kvôli takým prípadom bol zrejme ten inštitút dočasného odhlásenia zriadený.
To však samozrejme nevylučuje že môžu dostať pokutu za nesplnenie termínu vykonania kontroly.
Ale pri opätovnom prihlásení už STK+EK treba.
pidizvi
Príspevky: 3413
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

Podla mna ti to odhlasia aj ked tam ma stare meno, sak sa jedna o rovnaku osobu. Ale najdi si cislo na tvoj dopravny a over si to u nich.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

V prvom rade by som to dal papierovo do poriadku a až potom riešil dočasnú odhlášku
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných